NL2-5 mängijate nurgake

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tyler Durden
    FPP Pro
    • Apr 2010
    • 270

    #1426
    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    JJ- cbetiks floppi.
    Usun, et tulemus oleks jäänud samaks. Vastane oleks selle tõenäoliselt lihtsalt ära callinud.

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #1427
      Re: NL2-5 mängijate nurgake

      asi ei ole mitte tulemuses vaid ikka selles, kas käsi on mängitud õigesti + kui teed vea juba PF/flopis siis võib see lõpuks kõvasti maksma minna.
      Aga obv selle vastase vastu läheks fulleriga seal bustoks, kui parem fuller, siis cooler. Ta maksab seal vabalt iga Qx-ga kinni ning isegi ka Ax-ga

      Comment

      • Tyler Durden
        FPP Pro
        • Apr 2010
        • 270

        #1428
        Re: NL2-5 mängijate nurgake

        Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
        asi ei ole mitte tulemuses vaid ikka selles, kas käsi on mängitud õigesti + kui teed vea juba PF/flopis siis võib see lõpuks kõvasti maksma minna.
        Aga obv selle vastase vastu läheks fulleriga seal bustoks, kui parem fuller, siis cooler. Ta maksab seal vabalt iga Qx-ga kinni ning isegi ka Ax-ga
        Tõsi! Igatahes parem fuller tal ka oli. Käes tal Q8.

        Comment

        • Nozzu
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1140

          #1429
          Re: NL2-5 mängijate nurgake

          OK-OK, ma tean, et turni mängisin nõmedalt aga ma mõtsin, et kui juba nuts käes, siis poogen see fat value ja ma üritan parem trikitada ning ei ehmata vastast potist ära.
          Ja no flopil oleks võinud kah juba, arvestades et tugev tõmme käes, agressiooni näidata. Lühidalt täiesti pekki keeratud käsi minu poolt. Seda ma tean, pole vaja nina alla hõõruda.

          Aga küsimus on riveris....kas selle koha peal oli fold õige? Arvestades, et vastane oli tõsine tight ass, stattidega 11/3

          Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.05 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          MP2 ($5)
          MP3 ($3.87)
          Hero (CO) ($4.93)
          Button ($2.21)
          SB ($5)
          BB ($4.86)
          UTG ($1.64)
          UTG+1 ($3.50)
          MP1 ($3.93)

          Preflop: Hero is CO with 3, A
          5 folds, Hero bets $0.20, 2 folds, BB calls $0.15

          Flop: ($0.42) 8, 5, 7 (2 players)
          BB checks, Hero checks

          Turn: ($0.42) 6 (2 players)
          BB bets $0.10, Hero calls $0.10

          River: ($0.62) 6 (2 players)
          BB checks, Hero bets $0.34, BB raises to $4.56 (All-In), Hero folds

          Total pot: $1.30 | Rake: $0.08

          Comment

          • Purz
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2008
            • 328

            #1430
            Re: NL2-5 mängijate nurgake

            Mina küll nut flushiga ei foldiks siin. Ainuke asi mis sind siin biidib on FH, kuid AI võib donk vabalt lükata ka reaga, 6x, nõrgem flush jms.
            Kui ongi full house vastas, siis cooler ja edasi.

            Comment

            • Ints
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1216

              #1431
              Re: NL2-5 mängijate nurgake

              PokerStars - $0.02 NL (9 max) - Holdem - 7 players
              Hand converted by PokerTracker 3

              UTG+1: $0.92
              Hero (MP): $2.81
              CO: $1.17
              BTN: $3.45
              SB: $2.05
              BB: $0.52
              UTG: $0.74

              SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

              Pre Flop: ($0.03) Hero has J J

              UTG calls $0.02, UTG+1 calls $0.02, Hero raises to $0.12, fold, fold, SB calls $0.11, BB raises to $0.22, fold, fold, Hero calls $0.10, SB calls $0.10

              Flop: ($0.70, 3 players) 2 8 3
              SB checks, BB bets $0.02, Hero raises to $0.32, SB calls $0.32, BB calls $0.28 and is all-in

              Turn: ($1.64, 3 players) 5
              SB checks, Hero checks

              River: ($1.64, 3 players) 5
              SB checks, Hero checks

              Kuidas keegi seda kätt mänginud oleks ?

              Comment

              • suitsutihane
                FPP Pro
                • Dec 2010
                • 286

                #1432
                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                minu 2 senti.
                PF: statid oleks head. BB 3bet ntx. ei tea ta range ju? sb võib setmineda. calliks ise ka. ei 4bet/foldiks :)
                FLOP: üldiselt võib SB set olla aga küll aga lajataks samamoodi, veits üle poole poti paneks.
                TURN: paljud ütlevad kohe et bet aga oleneb vastasest, kui callib palju siis beti, aga cehck behind hea imo. kui villain agro siis check behind IP on nuts imo.
                RIVER: nüüd pead valuet võtma, kui trikitab siis gg juhtub. pot ca 1.5 ja stack 1.5 tal? ma ei shoveks, paneks 75c ja calliks shove.
                Last edited by suitsutihane; 21.12.10, 02:26.

                Comment

                • mislinn
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1734

                  #1433
                  Re: NL2-5 mängijate nurgake

                  Kindel 4bet pf, paneks piisavalt et BB oleks all in, ehk 0,52 või mõni blind peale ja calliks ka SB shove (kui peaks juhtuma, et shoveb). Meil pole ju midagi karta siin käes, kui SB-l oleks käsi siis ta oleks juba sulle 3beti teinud. Ja isegi kui SB seal shoveb, siis note ja next hand.

                  Comment

                  • suitsutihane
                    FPP Pro
                    • Dec 2010
                    • 286

                    #1434
                    Re: NL2-5 mängijate nurgake

                    mai suuda otsustada, pole piisavalt hea ilmselgelt. ma mängiks nii nagu mislinn kui tegemist fishidega. kui SB on nit kellelt valuet ei saa siis. ei tahaks 100bb deep pf isegi JJ sisse saada, isegi siin mitte, ise ka vahest flatin KK ja AA ja ootan squeezi. kui me 4betime SB vastu siis on seal valuet? miks ta ei või setmineda? saame flopis mid pocketilt valuet...

                    Comment

                    • mislinn
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1734

                      #1435
                      Re: NL2-5 mängijate nurgake

                      Algselt postitas suitsutihane Vaata postitust
                      mai suuda otsustada, pole piisavalt hea ilmselgelt. ma mängiks nii nagu mislinn kui tegemist fishidega. kui SB on nit kellelt valuet ei saa siis. ei tahaks 100bb deep pf isegi JJ sisse saada, isegi siin mitte, ise ka vahest flatin KK ja AA ja ootan squeezi. kui me 4betime SB vastu siis on seal valuet? miks ta ei või setmineda? saame flopis mid pocketilt valuet...
                      Mõtle kui tihti ta seal sulle mid pocketiga midagi kinni maksab ja kui tihti tulevad floppi ülekaardid, mis teevad sinu käe mängimise eriti keeruliseks + võivad anda talle suurema paari.

                      Ja AA/KK flattimine SB kohal on nl2-s küll väga mõttetu tegevus, selliste kätega tuleb seal lihtsalt tugevalt valuet võtta, mitte slowplayd teha. See on nl2, ei tasu üle mõtlema hakata.

                      Comment

                      • Ints
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1216

                        #1436
                        Re: NL2-5 mängijate nurgake

                        Kahjuks ei mäleta state, ta päris donk ei olnud, kuid üpriski loose.
                        Sellepärast paningi käe siia, et kui showdownil nägin vana käes Q10s olid närvid läbi.
                        Ise kartsin ka setti, ja sellep ei hakkanudgi enam väga potti panustama, et minimaalselt showdownile saada.

                        Comment

                        • Murdock
                          Grinder
                          • Jun 2010
                          • 690

                          #1437
                          Re: NL2-5 mängijate nurgake

                          Vastane 23/5 99 kätt
                          Oleks pidanud siin sisse lükkama?
                          Foldisin kuna panin ta seti peale


                          Poker Stars $2.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1089544
                          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                          BB: $2.28
                          UTG: $1.00
                          UTG+1: $0.79
                          UTG+2: $1.81
                          MP1: $0.55
                          Hero (MP2): $2.88
                          CO: $1.56
                          BTN: $4.11
                          SB: $2.79

                          Pre Flop: ($0.03) Hero is MP2 with K K
                          UTG calls $0.02, UTG+1 calls $0.02, 2 folds, Hero raises to $0.08, 2 folds, SB calls $0.07, BB calls $0.06, 2 folds

                          Flop: ($0.28) T 3 7 (3 players)
                          SB checks, BB checks, Hero bets $0.12, SB raises to $0.32, BB folds, Hero calls $0.20

                          Turn: ($0.92) 3 (2 players)
                          SB bets $0.72, Hero folds

                          Comment

                          • mislinn
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1734

                            #1438
                            Re: NL2-5 mängijate nurgake

                            Vastane on fit or fold tüüpi mängija, hea folms ma arvan. Flopi c/r on neil ilmselt tüüpiline seti mängimise liin ka, ei usu, et ta seda drawga teeb, kui siis ainult 8h9h. Ilma parema readita foldiksin ise ka.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #1439
                              Re: NL2-5 mängijate nurgake

                              Jumalauta,ma ei saa aru kuidas NL2 foldida see flop.Unepealt läheb see KK flopil sisse.
                              Call on väga weak imo.

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #1440
                                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                                ei suuda mina ka neid kuningaid siin foldida. eriti veel NL2s kus saad shovelt calli ka 99ga seal boardil.

                                flopis kütaks otsa ja turnis prooviks nupud sisse saada. kui vastane floppas seti, siis turniks on tal maja või nelik. enam ei ole tal vaja karta mingisuguseid flushi või rea drawe. miks peaks ta nii suurelt välja leadima? ta tõukab selle lükkega ju nii paljud halvemad käed potist minema.

                                edit//

                                ja preflop paneksin 12c peale. 4bb + 1bb iga limperi peale. neid on kaks, mis teeb 4+1+1. as played paneks flopis mingi 20c.
                                Last edited by kardaanirist; 23.12.10, 15:16.

                                Comment

                                Working...