NL2-5 mängijate nurgake

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #1051
    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    Algselt postitas MissLiz Vaata postitust
    Pole kordagi mõelnud NL2 ja NL5 mängides, et hakkan kõvasti raha tootma ja teooria ega arenemine mind ei huvita.
    Aga antud juhul ei ole ma oma kogemustepagasiga kaugemale jõudnud, kui artiklid ja NL2 / NL5 ning ranka tabel mille järgi "robotlikult" mängin, seega vabandan kui mu pokkerialane teooria pole veel täiuslik, proovin vale arvamust teinekord enam mitte avaldada.
    Loomulikult on aga nõu iga kell oodatud, et saaks oma mängupilti paremaks muuta.
    Minu arvates pole väga robotlikult kasulik selle järgi mängida. Natukene peab olukorda, oute jms ka arvestama vahetevahel.
    Näiteks tabel ütleb callida raise puhul madalate pocketitega tõste ära. Kui vastane raiseb aga näiteks 40BB ja sul on käes pocket kolmed, ei ole see kindlasti long runnis +EV tegu see ära callida ( kuna seti hitime 1:8 ).

    Parandage mind, kui mu mõttekäik vigane peaks olema.

    Comment

    • MissLiz
      Jube Noob
      • Jul 2009
      • 112

      #1052
      Re: NL2-5 mängijate nurgake

      "Robotlikult" oli jutumärkides põhjusega. Tegelikult ei mängigi ma ju täiesti robotlikult. Loomulikult teen üha enam otsuseid sõltuvalt situatsioonist. Aga seda nii palju kui õppida olen suutnud. Kohe alguses ei saagi kõike õigesti teha - muidu taoks juba nl200 ju :)
      Ja kohe kindlalt ei mängi ma kõiki käsi nii, nagu tabelis kirjas (just see sama näide mis lõppu kirjutasid, nii palju ma ju ikka jagan.)
      Minu "robotlik" suhtumine kajastus ehk ainult seal, kus avaldasin arvamust et preflop raise võiks olla 4xBB + 1BB. Saan aru et teised seda arvamust ei jaga ja põhjendasid väga hästi ära. Edaspidi olen targem ja võttan targemate nõuandeid arvesse.

      Aga endiselt ei tasuks arvata et lasen klapid peas ainult mingi graafiku järgi täiesti robotlikult, ega ole teadmistele avatud. Mul lihtsalt ei ole neid veel piisavalt! Aga need on alati teretulnud.

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #1053
        Re: NL2-5 mängijate nurgake

        Algselt postitas MissLiz Vaata postitust
        Pole kordagi mõelnud NL2 ja NL5 mängides, et hakkan kõvasti raha tootma ja teooria ega arenemine mind ei huvita.
        Aga antud juhul ei ole ma oma kogemustepagasiga kaugemale jõudnud, kui artiklid ja NL2 / NL5 ning ranka tabel mille järgi "robotlikult" mängin, seega vabandan kui mu pokkerialane teooria pole veel täiuslik, proovin vale arvamust teinekord enam mitte avaldada.
        Loomulikult on aga nõu iga kell oodatud, et saaks oma mängupilti paremaks muuta.

        Annan nõu, et avalda oma arvamust! Sest sinu arvates on see õige arvamus ja sa oled selles ka mängides kinni. Postitades oma arvamuse saadki kinnitust, et kas on vale või õige arvamus. Praegugi said ju palju targemaks PF betsizingu kohta, kuna avaldasid oma arvamuse ja targemad mängijad leidsid selles vea. Need ongi omavahelised arutlused millesse tuleb täie tõsidusega suhtuda ja arvesse võtta. (samas ka vastu vaielda kui leiad, et siiski teine mängija võib eksida)

        Comment

        • Poku
          Bännitud
          • Mar 2010
          • 295

          #1054
          Re: NL2-5 mängijate nurgake

          Jajah, ikka avalda enda arvamust, aga ära avalda seda stiilis "peab tegema nii!!", vaid stiilis, minu arvates jms. Mul pole midagi selle vastu, et vaatan käsi üle ja annan muud nõu jne, kui küsitakse.

          Comment

          • MissLiz
            Jube Noob
            • Jul 2009
            • 112

            #1055
            Re: NL2-5 mängijate nurgake

            Palun vale eneseväljenduse eest vabandust!
            Keegi võiks nüüd mingeid huvitavaid käsi ka postitada.

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #1056
              Re: NL2-5 mängijate nurgake

              Algselt postitas MissLiz Vaata postitust
              Keegi võiks nüüd mingeid huvitavaid käsi ka postitada.
              Aga sul on selleks ju võimalus

              Comment

              • MissLiz
                Jube Noob
                • Jul 2009
                • 112

                #1057
                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                Ei saa ei saa... alles tööl ja peale seda veel jõusaali.
                Peale õhtust sessi äkki õnnestub siia midagi huvitavat postitada alles. :)

                Comment

                • ingu
                  Bännitud
                  • Jan 2010
                  • 1283

                  #1058
                  Re: NL2-5 mängijate nurgake

                  Kes tahab käsi siis:
                  http://foorum.pokkeriprod.com/showth...995#post205995

                  Comment

                  • Rando
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jan 2010
                    • 316

                    #1059
                    Re: NL2-5 mängijate nurgake

                    Kaotasin üle pika aja veits raha, 10 doltsi :P

                    Comment

                    • KristjanRawk
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 1133

                      #1060
                      Re: NL2-5 mängijate nurgake

                      $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                      PokerStars
                      6 Players
                      Hand Conversion Powered by weaktight.com

                      Stacks:
                      UTG LuciuS_Mith ($7.09)
                      UTG+1 KorePo ($4.76)
                      CO Vilho Hunter ($1.50)
                      BTN Hero ($7.55)
                      SB RogueMardeny ($1.78)
                      BB HEBECTA ($5)

                      Pre-Flop: ($0.07, 6 players) Hero is BTN J A
                      LuciuS_Mith calls $0.05, 1 fold, Vilho Hunter raises to $0.10, Hero raises to $0.40, 2 folds, LuciuS_Mith calls $0.35, Vilho Hunter calls $0.30

                      Flop: 3 9 8 ($1.27, 3 players)
                      LuciuS_Mith checks, Vilho Hunter checks, Hero bets $0.35, LuciuS_Mith calls $0.35, Vilho Hunter folds

                      Turn: 6 ($1.97, 2 players)
                      LuciuS_Mith checks, Hero bets $0.75, LuciuS_Mith calls $0.75

                      River: 5 ($3.47, 2 players)
                      LuciuS_Mith bets $1, Hero goes all-in $6.05, LuciuS_Mith goes all-in $4.59

                      Final Pot: $15.11
                      LuciuS_Mith shows a straight, Five to Nine
                      7 8
                      Hero shows a flush, Ace high
                      J A

                      Hero wins $14.41 (net +$6.86)

                      LuciuS_Mith lost $7.09
                      Vilho Hunter lost $0.40


                      kas flopis/turnis oleksite agrom olnd? vastas 58/3 fish 100 kätt.
                      st. kas mängisin õigesti või oleksite mingi teise liini valinud?
                      või 6maxi käed ei käi siia teemasse?
                      Last edited by KristjanRawk; 16.05.10, 11:00.

                      Comment

                      • Keldrimees
                        Julm Donk
                        • Feb 2010
                        • 69

                        #1061
                        Re: NL2-5 mängijate nurgake

                        Liin on õige --betbetbet fishi vastu ,aga betsize liiga väike.

                        Flopis ja turnis oleks kindalasti võinud rohkem bettida ,sest fish callib enda tõmbe või pairiga kõik mõistlikus suuruses betid ära. Kuigi arvan et sa bettisid nii vähe sest kartsid et nad võivad muidu enda käed ära foldida kuid see on vale move. Antud potis oleks saanud vabalt 2-2.5 korda suurema cbeti teha ,sest fish oleks oma flush või straightdrawga sind niikuinii callinud ning oma surnud käe ükskõik mis betile mono flopil ära visanud. Samuti nii väikese cbetiga oleksid sa andnud liiga head oddsid maja tõmbamiseks tema 2 pairi või setiga.

                        Turni bet oli enamvähem õige as played kuna ta võis endale lisa oute sealt saada ja pole vaja teda seal minema hirmutada kui ta flushdrawl on.


                        Muidu postitus on vales teemas küll jah ,sest see siiski full-ring teema.

                        Comment

                        • ristik
                          Grinder
                          • May 2010
                          • 903

                          #1062
                          Re: NL2-5 mängijate nurgake

                          Jooksin tolles käes täiesti kinni, mis oleks siin hea olnud ?

                          Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.05 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          MP3 ($5.50)
                          Hero (CO) ($5.48)
                          Button ($3.63)
                          SB ($5.18)
                          BB ($3.34)
                          UTG ($5.14)
                          UTG+1 ($5.27) 8/6 79 käega / vastane küllalt agro ja betib 75% floppi ja turni, riveril aga 0% bet
                          MP1 ($5.20)
                          MP2 ($5)

                          Preflop: Hero is CO with 10, 10
                          1 fold, UTG+1 bets $0.17, 3 folds, Hero raises to $0.55, 3 folds, UTG+1 calls $0.38

                          Flop: ($1.17) K, J, 4 (2 players)
                          UTG+1 checks, Hero checks

                          Turn: ($1.17) 4 (2 players)
                          UTG+1 bets $0.68, Hero ?

                          Comment

                          • ingu
                            Bännitud
                            • Jan 2010
                            • 1283

                            #1063
                            Re: NL2-5 mängijate nurgake

                            Algselt postitas ristik Vaata postitust
                            Jooksin tolles käes täiesti kinni, mis oleks siin hea olnud ?

                            Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.05 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            MP3 ($5.50)
                            Hero (CO) ($5.48)
                            Button ($3.63)
                            SB ($5.18)
                            BB ($3.34)
                            UTG ($5.14)
                            UTG+1 ($5.27) 8/6 79 käega / vastane küllalt agro ja betib 75% floppi ja turni, riveril aga 0% bet
                            MP1 ($5.20)
                            MP2 ($5)

                            Preflop: Hero is CO with 10, 10
                            1 fold, UTG+1 bets $0.17, 3 folds, Hero raises to $0.55, 3 folds, UTG+1 calls $0.38

                            Flop: ($1.17) K, J, 4 (2 players)
                            UTG+1 checks, Hero checks

                            Turn: ($1.17) 4 (2 players)
                            UTG+1 bets $0.68, Hero ?
                            Flopil cbet, edasi check/fold

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #1064
                              Re: NL2-5 mängijate nurgake

                              PF calliksin. UTG range tal väga tight ning TT-ga 3bettimisel valuet ei näe ning bluffida pole ka mõtet sellises kohas.

                              Üsna kehv flop ja turnis annaksin alla. Väga ei näe kehvemat kätt tema ranges.

                              E: 79 käe põhjal ei tasuks tema flop ja eriti turni ja riveri bettimis % mingeid erilisi järeldusi teha, sest sample väga väike ja mingi 4 korda ehk selline olukord üldse olnud.

                              Comment

                              • Poku
                                Bännitud
                                • Mar 2010
                                • 295

                                #1065
                                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                                Algselt postitas ristik Vaata postitust
                                Jooksin tolles käes täiesti kinni, mis oleks siin hea olnud ?

                                Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.05 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                MP3 ($5.50)
                                Hero (CO) ($5.48)
                                Button ($3.63)
                                SB ($5.18)
                                BB ($3.34)
                                UTG ($5.14)
                                UTG+1 ($5.27) 8/6 79 käega / vastane küllalt agro ja betib 75% floppi ja turni, riveril aga 0% bet
                                MP1 ($5.20)
                                MP2 ($5)

                                Preflop: Hero is CO with 10, 10
                                1 fold, UTG+1 bets $0.17, 3 folds, Hero raises to $0.55, 3 folds, UTG+1 calls $0.38

                                Flop: ($1.17) K, J, 4 (2 players)
                                UTG+1 checks, Hero checks

                                Turn: ($1.17) 4 (2 players)
                                UTG+1 bets $0.68, Hero ?
                                Tere.
                                Miks sa sellist nitti preflop raised TT'ga? Sa keerad sellega enda käe ju pmst bluffiks. TT'ga sa ei ole kohe kindlasti tema rangest nii massiivselt ees.
                                Ja miks sa ei teinud cbeti flopil? Jah see on üks võimalus tõesti - järgi chekimine, kuid sellejaoks pead sa ise kindlalt teadma oma edasist mängukäiku, see pole lihtne mäng. Turnis sa pead tema beti ära callima nüüd kindlalt, kuna ta betib seal any2 nüüd.
                                Anyway, preflop call, flop fold kui ei hiti. Muidugi võid flopis ka järgi callida, aga on su postflop skill selleks piisav?

                                79 käe peale sa ei saa tea selliseid järeldusi sellise niti kohta. Ta on mänginud 7 kätt, ta ei pruugi selle ajakooksul riverini jõudnud ollagi, vaid kõik käed cbeti + turni cbeti'ga maa võtnud nt, või ise foldinud.

                                Comment

                                Working...