Re: NL2-5 mängijate nurgake
Minu arvates pole väga robotlikult kasulik selle järgi mängida. Natukene peab olukorda, oute jms ka arvestama vahetevahel.
Näiteks tabel ütleb callida raise puhul madalate pocketitega tõste ära. Kui vastane raiseb aga näiteks 40BB ja sul on käes pocket kolmed, ei ole see kindlasti long runnis +EV tegu see ära callida ( kuna seti hitime 1:8 ).
Parandage mind, kui mu mõttekäik vigane peaks olema.
Algselt postitas MissLiz
Vaata postitust
Näiteks tabel ütleb callida raise puhul madalate pocketitega tõste ära. Kui vastane raiseb aga näiteks 40BB ja sul on käes pocket kolmed, ei ole see kindlasti long runnis +EV tegu see ära callida ( kuna seti hitime 1:8 ).
Parandage mind, kui mu mõttekäik vigane peaks olema.


A
(
, 10
, 4
Comment