Re: NL2-5 mängijate nurgake
Võtsin väikse shot NL5'te ja edu ei olnud. Mul selline tunne et NL2 ja NL5 on FT's nagu öö ja päev. NL5 on palju agressiivsem ja tightim kui NL2.
Üks käsi ka.
Võtsin väikse shot NL5'te ja edu ei olnud. Mul selline tunne et NL2 ja NL5 on FT's nagu öö ja päev. NL5 on palju agressiivsem ja tightim kui NL2.
Üks käsi ka.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
, Q
Comment