NL2-5 mängijate nurgake

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 0ttt
    Õpihimuline Mängur
    • May 2009
    • 444

    #121
    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    Võtsin väikse shot NL5'te ja edu ei olnud. Mul selline tunne et NL2 ja NL5 on FT's nagu öö ja päev. NL5 on palju agressiivsem ja tightim kui NL2.
    Üks käsi ka.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Comment

    • mislinn
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1734

      #122
      Re: NL2-5 mängijate nurgake

      Algselt postitas 0ttt
      Võtsin väikse shot NL5'te ja edu ei olnud. Mul selline tunne et NL2 ja NL5 on FT's nagu öö ja päev. NL5 on palju agressiivsem ja tightim kui NL2.
      Üks käsi ka.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Ma oleks ka shovenud siin...

      Comment

      • 0ttt
        Õpihimuline Mängur
        • May 2009
        • 444

        #123
        Re: NL2-5 mängijate nurgake

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Cooler või mängisin ise üle? Oleks pidanud alla andma ja check/fold?

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #124
          Re: NL2-5 mängijate nurgake

          Riveril oleks võinud järgi chekkida, bettimise pole ka väga häda, aga siis shove peal tasuks foldida kindlasti. Vastabe tundub suht passiivne olema ning ei usu, et ta seal bluffiks ning J ja kehvemate kätega ta arvatavasti lihtsalt calliks seal.

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #125
            Re: NL2-5 mängijate nurgake

            Ma ilmselt poleks cbeti ka teinud, sest vastaste statside järgi tundub, et ta ongi selline vend, kellele meeldib ässaga limpida. Ja riveris ma ka poleks pannud, aga kui sa juba paned, siis AI ära callida - ma eitea, ma oleks ikka foldinud.
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • 0ttt
              Õpihimuline Mängur
              • May 2009
              • 444

              #126
              Re: NL2-5 mängijate nurgake

              Ei suutnud vist uskuda et vennal see viimane A käes. Sisimas lootsin et vennal mingi madal pocket millega ära callib.

              Comment

              • mislinn
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1734

                #127
                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                Millised statsid sul lauda kuvatud on, kui küsida tohib?

                Comment

                • 0ttt
                  Õpihimuline Mängur
                  • May 2009
                  • 444

                  #128
                  Re: NL2-5 mängijate nurgake

                  vpip/pfr/agg/hands
                  3bet/steal/fold to cbet/flop cbet

                  WTSD on puudu, sest sättisin HUD'i kiiruga ülesse. Aga vennal liiga vähe käsi et mingeid põhjapanevaid järeldusi teha

                  Comment

                  • mislinn
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1734

                    #129
                    Re: NL2-5 mängijate nurgake

                    Algselt postitas 0ttt
                    vpip/pfr/agg/hands
                    3bet/steal/fold to cbet/flop cbet

                    WTSD on puudu, sest sättisin HUD'i kiiruga ülesse. Aga vennal liiga vähe käsi et mingeid põhjapanevaid järeldusi teha
                    tänud

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #130
                      Re: NL2-5 mängijate nurgake

                      Kuda oleksite neid käsi mänginud?
                      1.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      2.kas oleks siin saanud kuskil maha panna?
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      3. ja seda kätt?
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • daljoh
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1032

                        #131
                        Re: NL2-5 mängijate nurgake

                        1. Flop bet way too smaal. Oleks tõstnud seal rahulikult mingi 0.60. Turnis reraise.
                        2. Pm ma foldi vist ei leia...nad mängivadki oma sette niimoodi. Mulle on ka mitu korda niimoodi pähe tõmmatud
                        3. Pf oleks teinud 3Beti teinud. tglt ei tea ka...mul see pocketite mängimine ei ole kõige tugevam koht. Ja riveris ma oleks foldninud
                        Arvestades et sa omad pos. siis oleks ikka jah 3beti teinud pf

                        Comment

                        • Ermii
                          Õpihimuline Mängur
                          • May 2009
                          • 402

                          #132
                          Re: NL2-5 mängijate nurgake

                          Mida teed Sina? Villaini statid: 25/8/0.0/0.3/-/0/12kätt
                          [spoiler]No-Limit Hold'em, $0.02 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          UTG+1 ($0.93)
                          MP1 ($4.99)
                          MP2 ($2.50)
                          Hero (CO) ($4.94)
                          Button ($1.05)
                          SB ($4.20)
                          BB ($1.85)
                          UTG ($1.77)

                          Preflop: Hero is CO with A, A
                          UTG calls $0.02, UTG+1 calls $0.02, 2 folds, Hero bets $0.12, 3 folds, UTG calls $0.10, UTG+1 calls $0.10

                          Flop: ($0.39) 4, 10, 5 (3 players)
                          UTG checks, UTG+1 checks, Hero bets $0.30, UTG calls $0.30, 1 fold

                          Turn: ($0.99) 8 (2 players)
                          UTG bets $1.35 (All-In), Hero ???

                          Comment

                          • masterpuppet
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2094

                            #133
                            Re: NL2-5 m&#228;ngijate nurgake

                            Call, 12 k&#228;tt ei anna vastase kohta midagi ning fishid ei m&#228;ngi nii oma kokkusaadud flushe+ sul veel madeflushi t&#245;mme ka

                            Comment

                            • Ämmapets
                              Jube Noob
                              • Oct 2009
                              • 171

                              #134
                              Re: NL2-5 mängijate nurgake







                              Huvitav mitu sellist laksu peab inimene ühe õhtu jooksul saama, et tilt juba paistma hakkaks? :(

                              Comment

                              • daljoh
                                Vana Tegija
                                • Feb 2009
                                • 1032

                                #135
                                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                                1. Standard cooler. Juhtub
                                2. Miks sa checkid flopil? Sellisel limiidil ei saa slowplayda!
                                3. Standard cooler. AA ja KK omanikud ei viska seda never maha. Olen seda ise teinud agaainult kindal readi olemasolul!

                                Comment

                                Working...