Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!
Minu meelest on jutt väheke vastuoluline ehk siis kogu aeg käib jutt A-teamile ära panemisest ning nüüd äkki tulete veerand milli täis tegemisest rääkima.
Pluss veel muidugi teema esimeses postis ära märgitud eesmärk:
Algselt postitas levis
Algselt postitas levis
Algselt postitas hillu
Algselt postitas hillu
Comment