Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #226
    Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

    Preflop ja flop suht meta, aga turn on call kui riveris saame vastaselt veel 5$+

    Ise võidan Everestis ainult läbi suckoutide, paraku enamuse ajast oskan ma tugevama käega rahad sisse ajada, seega vajun jällegi miinusesse :(.. ******
    Kui zoomida graafikust mõnda kohta, siis näeb selliseid asju ja see ei ole väga normaalne:
    viimased 300 kätt..
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Rahapada
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1178

      #227
      Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

      pokker, vms

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #228
        Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

        Krt mänguisu on kuskile kaduma läinud. Ei tunne lihtsalt sellist siirast rõõmu enam kui lauad lahti teen. Tundub, et see on see 24 lauaga liinitöö shortstackina. Esmaspäeval proovisin tiba fixed limitit teha vahelduse mõttes. Täna siis üle suure aja jälle tavapärasesse limiiti ning tavapärast tegemist tegema. Sain kokku ~2h mängida ning rohkem ei viitsi lihtsalt. Vaja hommikul tööle minna ning öösel seega korralikult puhata. Samas on plaan nädalaga ikka 10k+ kätt kokku ära teha. Kui jõuab siis isegi rohkem vb. Aga tänane siis algas suht vingelt, kahju ainult, et lõpp ära vajus, aga tulemus ikkagi väga hea.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • hillu
          FPP Pro
          • Oct 2008
          • 260

          #229
          Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

          Tere!

          Lasin oma arvutist kõik pokkeritoad uninstalli ja võtsin endalt pühaliku lubaduse, et sinna auku enam oma raha ei topi. Pole minust võitvat mängijat ja mis kõige olulisem, distsipliiniga mängijat. Kuhugi jäi mõni dollar ja punktid ka peale, aga persse sellega. Jah, ma tean, et nüüd tuleb player Ahangama ja ütleb, et, seda oligi arvata, kuid ausalt, mind hetkel ei huvita.

          Projekti suhtes otsiks siis asendust player Hillu asemele. Niiet kõik kuni NL50ne mängijad, andke tuld.

          Jälitajate updated ja muu sinna juurdekuuluva jätan siiski heameelega enda kanda, kuna mis lubanud, selle viin eduka lõpuni.
          Head ööd.

          Comment

          • levis
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1557

            #230
            Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

            Ma tammun-tammun ja pole kuhugi jõudnud. Kas me nii ei võiks teha, et Jälitajate grupp tõstab käed ja annab alla!, mina oleksin käpp :D

            Comment

            • hillu
              FPP Pro
              • Oct 2008
              • 260

              #231
              Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

              Ei anna midagi allla!

              Comment

              • cypher
                Jube Noob
                • Dec 2008
                • 143

                #232
                Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                Jama värk. Eks peab lootma, et leiame kiiremas korras kellegi asemele siis.

                Comment

                • raaids
                  Grinder
                  • Mar 2009
                  • 606

                  #233
                  Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                  kellegi siukse kellel viimase kahe nädalaga hea profit olemas lol

                  Comment

                  • raaids
                    Grinder
                    • Mar 2009
                    • 606

                    #234
                    Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                    hillu mis DoN-idest sai siis?

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #235
                      Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                      Algselt postitas cypher
                      Jama värk. Eks peab lootma, et leiame kiiremas korras kellegi asemele siis.
                      Kui sa selle nädala veel sama profitiga lased, siis ma ei näe mõtet miks sa peaksid projekti piirangutega edasi mängima. Loogiline oleks ju üles liikuda.

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #236
                        Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                        kandideerin asendusmeheks

                        Comment

                        • Rahapada
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1178

                          #237
                          Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                          Algselt postitas lenC
                          kandideerin asendusmeheks
                          nõus 1

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #238
                            Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                            me siin just Vapsikuga mõtlesime et suht feil värk kui hakatakse neid välja vahetama kes algselt liitusid aga siis downswingi ajal otsustavad mitte osaleda ning läheb rahva välja vahetamiseks, eriti kui tegu on kahe tiimi vahelise rebimisega.
                            ma ei tea kah..

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #239
                              Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                              dunno, ma sain aru, et ta quittis pokkeri, pole ju mingi random downswing. Aga vist oleks teil õiglasem 9-kesi ikkagi edasi lasta. Eks ma tahtsin ikka isiklikel põhjustel kuskile sisse sebida end, et enda volüümi tõsta :P

                              Comment

                              • janek174
                                Vana Tegija
                                • Mar 2009
                                • 1078

                                #240
                                Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                                Njah, suht nõme küll, kui peale kahte nädalat mõni üldse loobub pokkerist, mõni tahab niisama pooleli jätta. Krt kas siis natukenegi pingutada ei saa? Isiklikult pooldaks muidugi uue mängija võtmist tiimi, aga ainult sel juhul, kui ülejäänud garanteerivad lõpuni mängimise ja see jääb ainukeseks selletaoliseks vahetuseks. Muidu asjal tõesti enam erilist pointi pole.

                                Edit: Seda ka veel, et nii võib ju iga mees kes 2 kuu peale miinuses, nädal enne lõppu öelda, et soovib tiimist lahkuda. Ja tulemused paranevad nagu võluväel. Päris nii ikka ei saa.

                                Comment

                                Working...