Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rahapada
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1178

    #121
    Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

    no siis laksi kahjum kirja, kui tahab tulla, sisi tahab, ul ka tahtis, nagu blogi postist näha oli

    Comment

    • levis
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1557

      #122
      Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

      Jooks pole enam eriti kaunis :-\
      Kes on Everestis mänginud, kas seal on võimalik pidevalt boonuseid saada või kui esimese deposiidi boonus läbi, siis jama majas?
      NL10 ~12k kätt
      SB pealt steal 41.6% ja steal success 77.6 ning teen reeglina minraise ainult :)
      Overall steal success 69%
      Osad vastastest on küll shortstackeritest nitid hiinlased tabel käes vist ja see tabel sucks.

      Comment

      • Rahapada
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1178

        #123
        Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

        Algselt postitas levis
        Jooks pole enam eriti kaunis :-\
        Kes on Everestis mänginud, kas seal on võimalik pidevalt boonuseid saada või kui esimese deposiidi boonus läbi, siis jama majas?
        NL10 ~12k kätt
        SB pealt steal 41.6% ja steal success 77.6 ning teen reeglina minraise ainult :)
        Overall steal success 69%
        Osad vastastest on küll shortstackeritest nitid hiinlased tabel käes vist ja see tabel sucks.
        lol

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #124
          Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

          Tegin siis pisikese updeidi blogisse. :)

          Comment

          • levis
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1557

            #125
            Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

            Päev tahtis miinusesse purjetada, aga viimane käsi tõi siiski paar dollarit kasumit.
            Kõige hullem on see, et ma tahtsin seda kätt kohe tõsiselt flopis foldida!!!!
            Preflop tõstja oli 20/14/2/728, teise mängija kohta oli sample väike, aga ilmselgelt tundus fish 79/29/2/14
            Tükk aega ägisesin ja näpp oli juba fold nupul, sest AA või AK ta ikka peaks c-beti tegema või tõesti minnakse sedasi check/raise peale?
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Rigged
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2535

              #126
              Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

              Nv lammutan mingi summa käsi, praegu mott maas

              Comment

              • levis
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1557

                #127
                Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                Terve päev sellist jama ja kasumit pole, täielik naljanumber :-\
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • hillu
                  FPP Pro
                  • Oct 2008
                  • 260

                  #128
                  Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!


                  KÕIGILE 10LE KANGELASELE!
                  Kui olete nii head ja panete mulle kas foorumi postkasti või kuhugi meilile oma tulemused kuu lõikes, teeksin update ära. Hetkel andmed suht poolikud, niiet ei hakka veel ülesse lööma.

                  Comment

                  • levis
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1557

                    #129
                    Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                    kuu lõikes :) Võiks teha, et näiteks laupäeva või pühap. õhtul või nii saadavad kõik tulemused..

                    Comment

                    • hillu
                      FPP Pro
                      • Oct 2008
                      • 260

                      #130
                      Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                      Jah, tegelikult 5 päeva lõikes :). Üldiselt hakkan ootama juba tulemusi, paneksin pühap öösel või esmasp ülesse.

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #131
                        Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                        Ma vahetevahel ikka viskan pildi blogisse mis näitab seisu tõehetke algusest. Ma ei näe pointi miks peaks veel omakorda tulemused edasi saatma kirjana.


                        edit

                        Kui korraga kõigi tulemusi vaja siis võiks tõesti mingi konkreetse päeva kokku selleks leppida millal kõik postitama peavad, või siis nagu sa arvad tulemused saatma sulle. Samas kaob sellisel juhul ära mõte teha mingeid vahpostitusi lambi aegadel.

                        Comment

                        • levis
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1557

                          #132
                          Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                          Korralik vahekokkuvõte nüüd küll ei muuda mõttetuks igasugu vahepostitusi.

                          Comment

                          • hillu
                            FPP Pro
                            • Oct 2008
                            • 260

                            #133
                            Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                            Samal nõul levisega. Püüan siin vastavalt oma võimalustele täiendada numbreid koguaeg, seda jooksvalt jälgida on ikka ülim mõnu. Korralik vahekokkuvõte peab olema/tulema, et oleks kõikide tulemused olemas ning kirjas. Iga 7. päeva tagant on piisavalt ok aeg seda teha, niiet paluks kõigil enne esmaspäevast grindimist saata mulle oma graph, vabalt võib saata ka siia foorumi posti.

                            Comment

                            • levis
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1557

                              #134
                              Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                              Algselt postitas hillu
                              Samal nõul levisega. Püüan siin vastavalt oma võimalustele täiendada numbreid koguaeg, seda jooksvalt jälgida on ikka ülim mõnu. Korralik vahekokkuvõte peab olema/tulema, et oleks kõikide tulemused olemas ning kirjas. Iga 7. päeva tagant on piisavalt ok aeg seda teha, niiet paluks kõigil enne esmaspäevast grindimist saata mulle oma graph, vabalt võib saata ka siia foorumi posti.
                              Kas sa tahad graafikut või piisab tulemustest?

                              Comment

                              • hillu
                                FPP Pro
                                • Oct 2008
                                • 260

                                #135
                                Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                                Kena ja korraliku kokkuvõtte tegemisel ei ütleks graafikust ära. Sellise loaga, et võin seda kasutada kokkuvõtvas postituses siin foorumis ja blogis.

                                Comment

                                Working...