Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #286
    Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

    nu ikka nõus. Tahan ajalehte saada kasvõi kaudselt. :)

    Comment

    • Rahapada
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1178

      #287
      Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

      ütlesin enne nõus 1
      , nüüd ütlen taas, nõus 1

      Comment

      • janek174
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1078

        #288
        Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

        Hillu siis anna teada, mis tulemusega lõpetasid. Et asi selge oleks. Loomulikult tiimi võrdluse võiks (ja peaks) alles jätma. Eks see ole kõva motivaator ja huvitab vast kõiki. Lihtsalt üle tähtsustada seda ei tohi. Ja eks praegu üsna võrdne seis kah, nii et obv tekitab pingeid. Pilk ennekõike 250K suunas hoida ja vahel ka kõrvale vaadata, peaks olema jõukohane kõigile.

        Comment

        • Tregeq
          Jube Noob
          • Jun 2009
          • 157

          #289
          Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

          Nõus,

          Comment

          • levis
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1557

            #290
            Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

            Täiesti võimatu sedasi, nii kui foorumis väheke virisen või targutan, siis pokkeris ka kohe haledalt tappa saama hakkan :(

            Comment

            • janek174
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1078

              #291
              Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

              Krt, ise lasen juba 10K kätt täiesti BE mängu, suurimad kõikumised 1-2BI. Ära hakkab tüütama see reigimasina amet...

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #292
                Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                Algselt postitas janek174
                Krt, ise lasen juba 10K kätt täiesti BE mängu, suurimad kõikumised 1-2BI. Ära hakkab tüütama see reigimasina amet...
                mul viimased 9k käsi üle 8bb/100...200+$. ss ruulib ;D

                Comment

                • cypher
                  Jube Noob
                  • Dec 2008
                  • 143

                  #293
                  Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                  Endal ka ameerika mäed suht, palju regide vastu madistanud see nädal. Aga ei kurda, vaikselt tiksub ikka juurde.

                  Comment

                  • Dogers
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2500

                    #294
                    Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                    mul tuleb vist ülse 0 handi nädal, seega oleks nagu 9v9 :)

                    eksamid nõuavad oma.

                    Comment

                    • levis
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1557

                      #295
                      Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                      Ma loobun projektis osalemast, otsus on kindel! Vaja keskenduda teistele tähtsamatele asjadele, täpsemalt põhjendama ei hakka. Saan aru, et minu olematu imago saab sellest löögi ja nii mõnigi hakkab viltu vaatama, aga elu on kord selline.
                      Vabandan B-tiimi ees!

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #296
                        Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                        2 tükki on juba liiga palju
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • levis
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1557

                          #297
                          Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                          Algselt postitas lenC
                          2 tükki on juba liiga palju
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Põhjuseks on pokkerivälised asjad, väga vabandan tõesti :(

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #298
                            Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                            Ok, kui meil midagi puudu peaks jääma, siis levis saab 6 nädalat aega seda järgi teha alates veebruarist :)

                            Comment

                            • cypher
                              Jube Noob
                              • Dec 2008
                              • 143

                              #299
                              Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                              Kui keegi veel tahaks lõpetada võiks kohe ära öelda, siis teada kas on mõtet edasi jamada selle projektiga.

                              Comment

                              • janek174
                                Vana Tegija
                                • Mar 2009
                                • 1078

                                #300
                                Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                                Egas midagi, tuleb siis üksi veerand milli kokku ajada...

                                Comment

                                Working...