Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Marek K.
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1477

    #301
    Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

    mis nussite siin, allaandjad olete v, ise panen juba 3 nädalat miinust jumala pohhui. ei maksa sittuda, kui ei suuda neid projekte l6puni viia siis pole m6tet tehagi yldse, GTFO :)

    Comment

    • kivisaba
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2514

      #302
      Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

      lihtsalt unreal, kui vastutustundetu
      pole mõtet võtta vastutusi, mille täitmise sügavusest aimu pole

      Comment

      • Rahapada
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1178

        #303
        Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

        umbes nii jah... suht totter

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #304
          Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

          Teised tehke tööd edasi, loobujatel ka kergem kui ei nuteta. Võtke keegi asemele.

          Comment

          • hillu
            FPP Pro
            • Oct 2008
            • 260

            #305
            Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

            Levis ära jama jah, jääd sisse ja küll nädala pärast grindid edasi.
            Lenc on siis sees alates 21. detsembrist oma graafikute ja muude teemadega. Selles suhtes on siin kõigil õigus, et A-Teami eesmärk on 250k eeki ja Jälitajate eesmärk on neid selles tegevuses jälitada, et hoida tuld takus ja motti kõrgel. Võistlusmoment on kindlasti sees, seetõttu ka reeglid ühesed - limiidid, sissearvestatav money, grupi suurus. Kuidas tõlgendadakse miskeid ootamatuid muudatusi, jääb siiski gruppide enda teha. Seetõttu jätkame ikka 10kesi, kuhu siis Lenc sisse arvestatud.

            Ahangama kurat, said ikka ära panna jah :D!


            Ma ei tea, mina rohkem küsimusi ja probleeme ei näe, laske samas vaimus edasi, kuni 40$ turkapilet on omanikku ootamas ja vahe A-Grupiga pole ka teab mis suur, postitage ikka graafikuid ja miskeid kummalisi käsi, teen heameelega kodukal ka updatesid.

            Eestoodud Everesti tuba on täiesti arvestatav, kuid nagu mainisin, meibi poole aasta pärast.

            Postitan oma graafikud ka peagi kodukale, miinust sealt oodata pole, kuna limiitidel NL10-NL50 ning DoNides olin siiski pisukeses plussis, otsustavaks said igasugu kuramuse MTTd ning suuremad gämblemislimiidid.

            Nautige oma jõulurahu!

            Comment

            • Ahangama
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 615

              #306
              Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

              Algselt postitas levis
              Ma loobun projektis osalemast, otsus on kindel! Vaja keskenduda teistele tähtsamatele asjadele, täpsemalt põhjendama ei hakka. Saan aru, et minu olematu imago saab sellest löögi ja nii mõnigi hakkab viltu vaatama, aga elu on kord selline.
              Vabandan B-tiimi ees!
              no mis, sa ka loobusid pokkerist või? proovime hakkama saada kui sul nädalane puhkus on, lased peale seda edasi!

              Comment

              • Tregeq
                Jube Noob
                • Jun 2009
                • 157

                #307
                Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                jääbki meile rohkem

                Comment

                • raaids
                  Grinder
                  • Mar 2009
                  • 606

                  #308
                  Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                  viimased 450 mängu :)




                  Kokku peaks olema umebs 1100$ vms. pühapäeval uuendan

                  Comment

                  • marxiku
                    Õpihimuline Mängur
                    • May 2009
                    • 471

                    #309
                    Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                    Kas see on sul DoN ide graafik , või mis SNGsid see sisaldab?

                    Comment

                    • raaids
                      Grinder
                      • Mar 2009
                      • 606

                      #310
                      Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                      DoNide graafik, aga ma midagi muud mägnind ei olegi vähemalt 450 hulgas kindlasti mitte

                      Comment

                      • cypher
                        Jube Noob
                        • Dec 2008
                        • 143

                        #311
                        Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                        Ilus

                        Comment

                        • janek174
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1078

                          #312
                          Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                          Ilus päev täna... grrr....

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #313
                            Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                            täitsa pekkis. Sa lased päevaga sama palju käsi kui mina 4 päevaga. Mis kella aegadel enamasti mängid?

                            Comment

                            • janek174
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1078

                              #314
                              Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                              Päeval paar tundi ja enamasti õhtul-öösel miski 3-4ni.

                              Comment

                              • Rahapada
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1178

                                #315
                                Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

                                kena, ma olen end endiselt ära blokkind

                                Comment

                                Working...