VisaHunti vol 22

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • overbet
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 1620

    #346
    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

    Algselt postitas q_q Vaata postitust
    Overbet kui sa KT ranka peekiga siis pead claimima.

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #347
      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

      Sp 9er ongi igav, et liiga easy, day1 juba game solved.

      Comment

      • eluvend
        Grinder
        • Sep 2010
        • 640

        #348
        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

        Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
        just to be clear.. ma olen küla.
        Mkmm... overbeti listis oled ju top3 hundilisuselt

        Comment

        • eluvend
          Grinder
          • Sep 2010
          • 640

          #349
          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

          Algselt postitas overbet Vaata postitust
          Q_Q
          eluvend
          Flipmachine
          wowa
          KristjanLaas
          BWG

          Visahing
          ranka

          Unreal, mis toimunud siin teemas pärast seda, kui ma eile ära läksin. Kuku jagas välja, et mu pushimine tulemust ei anna ja võttis ranka ette peaaegu ilma põhjuseta ja kõik insta järgi ka. Kuku peab wolf olema siin, suht nobrainer.

          Teine wolf ilmselt listist eluvend, flipmachine, wowa. Kuku tegi eluvennale mingit kahtlast cleari enne, pluss eluvend pole üldse veenev olnud see mäng minu jaoks, eelmine mäng, mida hostisin, pani vähe, aga täpseid reade, see mäng sellised sisutühjad mõttetud postid kõik, suur erinevus tema eelmise hea villamängu vahel.

          Wowa võib ka olla, sest kui nad q_qga koos hundid, siis kindla peale mõtleks nad unreal skeemi välja, aga siiski unlikely.

          Flipmachine lihtsalt ülejääk, kellest ei oska midagi arvata, võib vabalt wolfy olla.
          See postitus on nii vastu tänasele arutelule, mis siin toimunud, et hakka või uskuma :D
          On reaalne ka, et hunt sellist nalja korraldaks üldse?

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #350
            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

            Overbet ma räägin tõsiselt, kui sa KT ranka peekiga siis pead kohe claimima.

            Comment

            • flipmachine
              Pokkerihai
              • Jul 2009
              • 1857

              #351
              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

              Algselt postitas eluvend Vaata postitust
              Mkmm... overbeti listis oled ju top3 hundilisuselt
              me kõik teeme misreade.

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #352
                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                Algselt postitas eluvend Vaata postitust
                See postitus on nii vastu tänasele arutelule, mis siin toimunud, et hakka või uskuma :D
                On reaalne ka, et hunt sellist nalja korraldaks üldse?
                See on pmslt sama moment mis eelmine mäng, kui ranka 2 posti tegi ja panin lmao.gif ja ütlesin kohe, et ranka claimis wolf.

                See on lihtsalt nii absurdne post, et paha hakkab.

                Ainuke võimalus selline post teha, kui OB KT ranka peekiga.

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #353
                  Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                  Ranka/ob on loogiline isegi karupoja rigged randiga. :^)

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #354
                    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                    No kammoon, obvious, mis siin toimub ju. Suht amazing wolfstrat, peedistada suvalist villageri pea mitte millegi eest, terve küla jookseb nagu lambakari järel ja kui keegi kaitsma tuleb, lennatakse sellise counteriga peale, et kas oled wolf või hardclaimi seeriks.

                    Seerhunting made easy by q_q

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #355
                      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                      Algselt postitas overbet Vaata postitust
                      No kammoon, obvious, mis siin toimub ju. Suht amazing wolfstrat, peedistada suvalist villageri pea mitte millegi eest, terve küla jookseb nagu lambakari järel ja kui keegi kaitsma tuleb, lennatakse sellise counteriga peale, et kas oled wolf või hardclaimi seeriks.

                      Seerhunting made easy by q_q
                      im with you buddy.

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #356
                        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                        Algselt postitas overbet Vaata postitust
                        No kammoon, obvious, mis siin toimub ju. Suht amazing wolfstrat, peedistada suvalist villageri pea mitte millegi eest, terve küla jookseb nagu lambakari järel ja kui keegi kaitsma tuleb, lennatakse sellise counteriga peale, et kas oled wolf või hardclaimi seeriks.

                        Seerhunting made easy by q_q
                        Jah, su küla read Visa võib tulla ja öelda ka, et pole võimalik, et ranka sul top villa unless peek.

                        Kuna te kõige rohkem tule all (sina ja ranka) siis kui tõesti on selline peek siis pead claimima kohe.

                        Selles pole midagi hundist. Siin lineupis enamus saavad aru sellest ma pakun.

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #357
                          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                          Overbet, kui ranka lynchida ja ta hunt siis see cleariks mu sinu arust?

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #358
                            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                            Ei noo mis selles imelikku, et Overbet paneb Ranka külalisti?

                            Kui ta peab Q_Q-d hundiks, siis Ranka ei saa olla hunt. See oleks muidugi fakt up rigged rant ka.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #359
                              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                              Algselt postitas q_q Vaata postitust
                              Overbet, kui ranka lynchida ja ta hunt siis see cleariks mu sinu arust?
                              Ei cleariks.

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #360
                                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                                Ei noo mis selles imelikku, et Overbet paneb Ranka külalisti?

                                Kui ta peab Q_Q-d hundiks, siis Ranka ei saa olla hunt. See oleks muidugi fakt up rigged rant ka.
                                See ongi overbeti slip, et ta ei pea rankat hundiks.

                                Pmslt ob prgu mõtleb: q_q pushib rankat, seega ranka peab küla olema.

                                Aga peaks vastupidi: q_q pushib rankat, seega q_q küla vist ikka.

                                Comment

                                Working...