Ei tea. Ma ei tea isegi miks ma seda arvan, lihtsalt sisetunne, postide stiil vms. Suht lambist pluss mul on oleks tast kahju ka kui ta läheks, seega ma ei pruugi objektiivne olla.
Ei tea. Ma ei tea isegi miks ma seda arvan, lihtsalt sisetunne, postide stiil vms. Suht lambist pluss mul on oleks tast kahju ka kui ta läheks, seega ma ei pruugi objektiivne olla.
Eeldasid 100% et ma sind ja rankat hunt-hunt kutsun. Mida see sinu arvates tähendab?
Küsisid mis overbetist sai aga nagu näed ütlesin veel enne, et overbet ikkagi minu top suspect.
Ma eeldan, et esimene eeldus ja too küsimus olid ka mingi tagamõttega? Või kuidas?
Comment