VisaHunti vol 22

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #301
    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

    inb4 Klaas ja Ranka on hundid.

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #302
      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

      Tegelikult on ikka veel mu top suspect hoopis overbet.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #303
        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
        inb4 Klaas ja Ranka on hundid.
        100% olin kindel, et tuled nii.

        Mis overbetist sai?

        Comment

        • WowAwiAA
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 2715

          #304
          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

          xposts jeej :D

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #305
            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            minu arust on:(
            Kui kindel selles oled?

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #306
              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

              Ranka on nii vähe küla olnud ka, vb pole külamängu käppa saanud :D Mina midagi siin ei betiks ega lubaks.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #307
                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                Kui kindel selles oled?
                Tal ju hole cardsid avatud. Obv ta teab, kes on küla kes pole.

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #308
                  Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                  Omg corrupt shit is corrupt.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #309
                    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                    Algselt postitas q_q Vaata postitust
                    Kui kindel selles oled?
                    Ei tea. Ma ei tea isegi miks ma seda arvan, lihtsalt sisetunne, postide stiil vms. Suht lambist pluss mul on oleks tast kahju ka kui ta läheks, seega ma ei pruugi objektiivne olla.

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #310
                      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                      Ei tea. Ma ei tea isegi miks ma seda arvan, lihtsalt sisetunne, postide stiil vms. Suht lambist pluss mul on oleks tast kahju ka kui ta läheks, seega ma ei pruugi objektiivne olla.
                      Ulme tüüp oled :D

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #311
                        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                        100% olin kindel, et tuled nii.

                        Mis overbetist sai?
                        Klaas mis sellest teada said?
                        Said teada selle miks seda küsisid ja miks esimest asja eeldasid?

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #312
                          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                          Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                          Klaas mis sellest teada said?
                          Said teada selle miks seda küsisid ja miks esimest asja eeldasid?
                          sorri ma ei saanud aru praegu

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #313
                            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                            sorri ma ei saanud aru praegu
                            Eeldasid 100% et ma sind ja rankat hunt-hunt kutsun. Mida see sinu arvates tähendab?
                            Küsisid mis overbetist sai aga nagu näed ütlesin veel enne, et overbet ikkagi minu top suspect.

                            Ma eeldan, et esimene eeldus ja too küsimus olid ka mingi tagamõttega? Või kuidas?

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #314
                              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                              Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                              Klaas mis sellest teada said?
                              Said teada selle miks seda küsisid ja miks esimest asja eeldasid?
                              Wowa

                              Tnx, et hunt claimisid.

                              Comment

                              • WowAwiAA
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 2715

                                #315
                                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                                Idioot.

                                Comment

                                Working...