VisaHunti vol 22

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #196
    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

    sry tegelt pole mu asi. never mind

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #197
      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

      Fuck it.

      BWG, VisaHing, Wowa, Klaas

      Kui siin hunte siis ma quitin ww.

      Kui 2 hunti siis poon üles ennast.

      Comment

      • WowAwiAA
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 2715

        #198
        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

        Algselt postitas q_q Vaata postitust
        Fuck it.

        BWG, VisaHing, Wowa, Klaas

        Kui siin hunte siis ma quitin ww.

        Kui 2 hunti siis poon üles ennast.
        Ära nii nussi, selliseid lubadusi andes. Ma mõtlen ikka veel, kuidas pääsen sellest, et ei peaks mütsi ära sööma kuna Vapsiku 2p2 turbos misreadisin :/
        Vähemalt ei lubanud end üles puua.

        Comment

        • WowAwiAA
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 2715

          #199
          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

          Klaas reads on me? Ja põhjused.

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #200
            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

            Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
            Ära nii nussi, selliseid lubadusi andes. Ma mõtlen ikka veel, kuidas pääsen sellest, et ei peaks mütsi ära sööma kuna Vapsiku 2p2 turbos misreadisin :/
            Vähemalt ei lubanud end üles puua.
            Tahad hunt claimida v ;_;

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #201
              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              Tahad hunt claimida v ;_;
              ?

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #202
                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                Aaa irv ei. Aga mu ainuke strong read, et Visa on küla. BWG/klaas ei ole üldse välistatud.

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #203
                  Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                  Tegelt panin nimelt sinna vale readi, et quitida saaks siis ei panda ise mängu enam. (võibolla)

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #204
                    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                    Damage control.

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #205
                      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                      A vb pead üles pooma end? Või seda ei karda?

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #206
                        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                        Seda ei karda.

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #207
                          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                          Algselt postitas q_q Vaata postitust
                          Seda ei karda.
                          1. Sa kohe kindlalt ei saa lock clearida mind.
                          2. Sa kahtlesid Klaasi üle.
                          3. me kumbki ei saa olla su peek

                          Therefore too much information - wolf
                          VÕi tögad sa niisama

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #208
                            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                            Miks sind ei saa clearida?

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #209
                              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                              Algselt postitas q_q Vaata postitust
                              Miks sind ei saa clearida?
                              Oled mind praeguseks see mäng lock-clearinud?

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #210
                                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                                Jah.

                                Comment

                                Working...