VisaHunti vol 22

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #316
    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Eeldasid 100% et ma sind ja rankat hunt-hunt kutsun. Mida see sinu arvates tähendab?
    Küsisid mis overbetist sai aga nagu näed ütlesin veel enne, et overbet ikkagi minu top suspect.

    Ma eeldan, et esimene eeldus ja too küsimus olid ka mingi tagamõttega? Või kuidas?
    sa ütlesid seda mingi max 20 sek enne, ma ei näinud seda.

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #317
      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
      sa ütlesid seda mingi max 20 sek enne, ma ei näinud seda.
      Noh, aga sa said teada mis overbetist sai, mu küsimus oli mis infot sa sellest said.
      Miks sa seda küsisid?

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #318
        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

        Wowa hard claimib hunti praegu, see pole level.

        Comment

        • WowAwiAA
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 2715

          #319
          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

          Algselt postitas q_q Vaata postitust
          Wowa hard claimib hunti praegu, see pole level.
          See pole level, see on su dibilsus.

          Comment

          • WowAwiAA
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 2715

            #320
            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

            Ma ütlesin sa ei suuda mind lock-clearida

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #321
              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

              Klaas kas ei mõista mind vbsjee või on frozen btw

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #322
                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                Klaas kas ei mõista mind vbsjee või on frozen btw
                Stfu sa ajad mingi täis sitta jälle mis on mul su hunti read.

                Hakkad mingi nonsese küsimusi küsima.

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #323
                  Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  Stfu sa ajad mingi täis sitta jälle mis on mul su hunti read.

                  Hakkad mingi nonsese küsimusi küsima.
                  Sina oled nonsense.

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #324
                    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                    Sa ründad mind kuna ma küsin küsimnust millel sina tagamõtet ei näe.
                    Küsisin selle küsimuse Klaasilt sellepärast, kuna mulle näis, et Klaas küsis minult selle küsimuse ilma tagamõtteta in sake of showing passion for game.

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #325
                      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                      Noh, aga sa said teada mis overbetist sai, mu küsimus oli mis infot sa sellest said.
                      Miks sa seda küsisid?
                      Sest sa surusid ob-d ja järsku enam ei teinud seda.

                      Foff frozen, keegi pole kunagi frozen, kes siin seda mängivad. Kõige lambim claim üldse.

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #326
                        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                        Sest sa surusid ob-d ja järsku enam ei teinud seda.

                        Foff frozen, keegi pole kunagi frozen, kes siin seda mängivad. Kõige lambim claim üldse.
                        Kuna kirjutasin "inb4 Klaas ja ranka hundid" siis arvasid, et ma külana ei dropiks Overbet ja claimiks Klaas-ranka wolfteam?
                        Või mis see minu poolne overbet teema dropimine tähendama oleks pidanud?
                        Ja kui sa nägid ette, et ma tulen jutuga sina ja ranka hunt-hunt ja sellega hülgan oma kahtlused overbet suhtes mis sinu viimase jutu järgi peaks hundine olema siis pidi sul juba ennem olema kahtlus, et ma hunt?

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #327
                          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                          Keegi võiks game 14 lugeda vms, kus Klaas hunt oli.

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #328
                            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                            ranka

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #329
                              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                              :D

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #330
                                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                                lol ei sa pingutad täiega üle sellega. mu lause oli poolsolvunult öeldud, et nii lihtsat teed minnakse alati ja mind seal kohe rankaga tiimi pannakse. Ütlesin meeleag teravamalt, sest sina kui üks nn "ww kunnidest" seda tegid.

                                Comment

                                Working...