VisaHunti vol 22

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #1

    VisaHunti vol 22

    *** WW #20 mänguteema ***

    Siin mängus on:

    6 külaelaniku

    2 libahunti

    1 külatark, kes sai n0 suvalise külaelaniku peeki

    Loe läbi reeglid:

    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ED-REEGLID-***

    Mängijate nimekiri:

    1. overbet
    2. KristjanLaas
    3. BWG
    4. wow
    5. ranka
    6. eluvend
    7. q_q
    8. visahing
    9. flipmachine

    Majority lynch aktiveerub olukordades, kus külal on ühe mängijane eelis (nt F5: 3 külaelaniku, 2 hunti; F3: 2 külaelaniku, 1 hunt), kui majority lynch on aktiivne siis iga mängija saab ühe korra hääletada ja siis jääb tema hääl lukku. Kui enamus mängijaid on ühe mängija vastu hääletanud siis lõpeb päev koheselt ära.

    Võimalus hääletada no lynch. Seda saab teha boldids no lynch, kui päeva lõpus on enim hääli no lynchi peal siis ei pooda kedagi üles.

    Tahtlikult enda mod killimine või reeglite rikkumine tahtlikult, mis toob kaasa mod killi on keelatud. Kui seda teed siis peale su mod killi saab su meeskond veel lisa karistuse.

    Siin teemas ärge minult küsimusi küsige. Kui teil tekib reeglitega seoses küsimusi siis saadke mulle PM.

    Kui te ei saa enam mängu jätkata siis koheselt lõpetage mänguteemas postitamine ja saatke mulle PM. Mitte mingil juhul ei tohi postitada stiilis "enam mängida ei saa, otsige mulle asendusmängija/modkillige" vms.


    ON ÖÖ!
    Last edited by karupoeg; 09.01.14, 15:46.
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #2
    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

    Edastan randid in 15 min. Päev algab minu märguande peale ning lõppeb homme õhtul kell 22.00 (juhul kui soovite teist kellaaega, saatke pm ja vaatame, kuidas kattuvad soovid. Otsustusõiguse jätan endale).

    ON ÖÖ!

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #3
      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

      ON PÄEV

      kui keegi ei ole sõnumit saanud, siis saatke pm. Päev lõppeb siis homme kell 22.

      Loen hääli hetkel käsitsi, seega postcountid tulevad lambist.

      Comment

      • eluvend
        Grinder
        • Sep 2010
        • 640

        #4
        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

        karupoeg :(
        Sa vist ikka tegid rigged randi. Su mängudes ma alati küla (obv tahtsin KT) :(

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #5
          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

          sain ka külarolli taaskord. Samas hea, kuna nüüd ei pea põdema mida kirjutad ja kuidas kirjutada :D

          eluvend tundub solid .

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #6
            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

            Q_Q roni urust välja ja lahenda käbe mäng ära.

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #7
              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

              Ahhoi kõik külad ja non-külad.

              Ma külaliige võibolla special power ka.

              Kui ma olen seer siis n0 peek on flipmachine

              aga see ainult siis kui ma olen. Ma tegelt pole.

              VisaHing wulfib siin

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #8
                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                Ahhoi kõik külad ja non-külad.

                Ma külaliige võibolla special power ka.

                Kui ma olen seer siis n0 peek on flipmachine

                aga see ainult siis kui ma olen. Ma tegelt pole.

                VisaHing wulfib siin

                BWG tundub külane :D.

                Soul readin, et esimesed 3 posterit on kõik külad.

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #9
                  Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                  overbet on frozen

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #10
                    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                    sup

                    eluvend villa, BWGlt ja Visalt pigem villane algus, aga noid kahte ei tea kunagi kindlalt.

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #11
                      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                      Vote counte see mäng küll ei tule, ime, et karupoeg arvuti oskab tööle panna üldse.

                      Comment

                      • overbet
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 1620

                        #12
                        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                        + BWGl tegelt õigus, et ma olin frozen, aga sess+Skype, seega oli tegemist ja tahtsin rohkem actionit ka oodata enne postitamist

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #13
                          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                          Ma pole liitund mängugagi muidu suht nõme aga overbet outis ennast juba niiet np.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #14
                            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            Vote counte see mäng küll ei tule, ime, et karupoeg arvuti oskab tööle panna üldse.
                            Natuke läheb aega jah.. Homme nagunii Karupoja juurde asja. Näitan kuidas IE unistallida ja CC peale visata.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #15
                              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                              Soulriidin, et 1 hunt on postitanud ja 1 veel mitte.

                              Comment

                              Working...