VisaHunti vol 22

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #46
    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

    KÜLAD:

    BWG
    Flipmachine

    Most likely KÜLAD:

    Eluvend
    VisaHing

    Le Possible Hundud

    QQ
    overbet(?) : (

    Comment

    • BlackWerewolfGenie
      Kahtlustatav Pettus(t)es
      • Sep 2013
      • 2145

      #47
      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

      wowa kombeks hunduna ka vaikselt istuda vaja survestada siis saame teada mis leveliga see kord alustab. :)

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #48
        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

        kuku imelik, et frozen aga asi selles, et wulfina ma ei näe, et ta freeziks üldse seega ma ei tea.

        Tema super hundine avang jääb ikka kummitama ja võib ka lynchi mõjuvaks faktoriks olla.

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #49
          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

          lol mul tinfoil : D

          Comment

          • flipmachine
            Pokkerihai
            • Jul 2009
            • 1857

            #50
            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

            Mulle tundub, BWG on wolf, nii palju spämmi, nii palju segadust tekitab. Paneb mind endaga samasse listi, sest ilmselgelt readib ära,et ma olen noob küla.

            BWG

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #51
              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

              Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
              Mulle tundub, BWG on wolf, nii palju spämmi, nii palju segadust tekitab. Paneb mind endaga samasse listi, sest ilmselgelt readib ära,et ma olen noob küla.

              BWG
              See ongi BWG külaplay ju? Miks mulle tundub, et Flipmachine ja Q_Q võivad vabalt olla paar. Q_Q freezis, Flipmachine saadeti päeva päästma Q_Q poolt. Flipmachine teeb mingi lambika posti.


              OKei päris paljud veel postitama. Ärge unustage, et Ranka ka mängus, KristjanLaas samuti.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #52
                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                Samas flipmachine on raske readida veel praegu. Tal 1 mäng ja esimesed postid aga atm ütleks, et FlipMachine 65% prolly hunt.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #53
                  Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                  Flipmachine postita veel midagi. Väga ettevaatlikult ritta seatud laused, mis on wolfffised. :P

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #54
                    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                    BWG peaks villager olema ikka, mul thinking cap veits valesti peas täna (suutsin WOAT sessi ka teha, vaadake päevikut kui ei usu).

                    Anyway, BWG ja flipmachine ei saaks olla koos wolfid, sest kui BWG wolf, siis tal veits retarded sellist peeki jätta, kui BWG saaks killi ja flipiks wolfi, siis flipmachine oleks tähelepanu all juba ja selle fakepeegi jätmisega ei saaks wolfteam absoluutselt mingit kasu ka. Aga q_q tõesti kahtlane, sest miks on vaja niimoodi peale lennata? Miks ta peaks villagerina ütlema sellist asja ever, et BWG ei saa seer olla ja kogenud mängijana huntide elu kergemaks teha?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #55
                      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                      Ahhoi. Ärkasin. Olen küla ja iga päev hakkan sellisel ajal ärkama ;(

                      Comment

                      • overbet
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 1620

                        #56
                        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                        villad:

                        eluvend
                        BWG
                        Visa(?)

                        idk:

                        flipmachine
                        ranka
                        Laas

                        wolfy:

                        q_q
                        wowa, mida rohkem vait on seda wolfisem imo, vaadake kasvõi eelmist mängu, freezib ära kui wolf.

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #57
                          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                          Yo olen küla

                          Comment

                          • overbet
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 1620

                            #58
                            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                            Algselt postitas overbet Vaata postitust
                            wowa, mida rohkem vait on seda wolfisem imo, vaadake kasvõi eelmist mängu, freezib ära kui wolf.
                            2 min later

                            Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                            Yo olen küla
                            Solid aeg teemasse tulekuks.

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #59
                              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                              Algselt postitas overbet Vaata postitust
                              villad:

                              eluvend
                              BWG
                              Visa(?)

                              idk:

                              flipmachine
                              ranka
                              Laas

                              wolfy:

                              q_q
                              wowa, mida rohkem vait on seda wolfisem imo, vaadake kasvõi eelmist mängu, freezib ära kui wolf.
                              Overbet teab, et ma tean et ta teab, et viimane kord kui q_q selle sama jamaga välja tulin tembeldasin ta hundiks ja teades, et ma seda tean, et ta teab ei tohiks ma oodata, et ta sama viga teeb.
                              Nii, et overbet

                              Comment

                              • overbet
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 1620

                                #60
                                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                                Overbet teab, et ma tean et ta teab, et viimane kord kui q_q selle sama jamaga välja tulin tembeldasin ta hundiks ja teades, et ma seda tean, et ta teab ei tohiks ma oodata, et ta sama viga teeb.
                                Nii, et overbet
                                ?

                                Ma ausalt ei tea, millisele mängule sa viitad sellega.

                                Comment

                                Working...