VisaHunti vol 22

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • flipmachine
    Pokkerihai
    • Jul 2009
    • 1857

    #16
    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

    Jälgin, mis juttu siin ajama hakatakse. Endal first game, külameheks ka obv.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #17
      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

      flipmachine nillib vaikselt aga ei oska midagi postitada? prolly hunt :P. Ajalugu on alati näidanud, et uustulnukad ''randitakse'' kohe huntideks. Kasvõi mu esimene mäng. Insta hunt. Siis 10x küla. Tegin uue kasutaja ( Ahv Kongost ) ja nagu selgest taevast, taaskord hunt.

      Seega flipmachine tegelt.

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #18
        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

        ***MOD NOTE***

        Kui keegi mulle vote counterit selgeks ei õpeta homseks, siis eemaldan mängust ühe mängija.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #19
          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
          ***MOD NOTE***

          Kui keegi mulle vote counterit selgeks ei õpeta homseks, siis eemaldan mängust ühe mängija.

          Comment

          • flipmachine
            Pokkerihai
            • Jul 2009
            • 1857

            #20
            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

            lol. Siiski külamees, kes hoiab käes vigla ja laudast lahkudes ka A&O kauplusest Tauruse ligi võtab.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #21
              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA



              1.



              2. võtad mängu teema URL-i sellisel kujul:



              3. vote counteris ctrl+O avab akna:

              "Link to thread" kopeerid mängu teema URL-i



              4. tuleb ette selline aken



              sinna kopeerid mängijate nimekirja sellisel kujul:

              Simmo
              WowAwiAA
              LuuK
              q_q
              camu
              eluvend
              Jmskns69
              ranka
              timz0333
              Maxi
              IamAllin
              tiigrikutsu
              karupoeg

              (ehk siis mingeid numbreid ei tohi ees olla jne)

              ja vajutad "Paste a list"

              5. edasi vajutad "Day..." ja avaneb DayEditor



              siin (http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ivad-postitada!) näites ma kasutasin 28.02.13 22:30

              kus sätestad päeva alguse posti ja ajaliselt lõpu

              Day - mitmes mängupäev

              Start Post - päeva alguse post, esimene päev on alati algusega post 1. edaspidi

              vaatad lihtsalt mis postiga päev lõppes ja teise päeva paned üks post edasi

              näiteks: day1 saab läbi ja on tehtud 547 postitust. siis märgid day2 alguseks post 548

              EOD - End of Day - päeva lõpp

              märgid ajaliselt mis kell päev lõpeb



              siis nupud

              Get posts - peamiselt nagu refresh, vaatab kas uusi poste on olnud

              Post it - automaatselt postitab counti kui vajutad seda

              Copy it - kopeerib counti clipboardile

              Mod - sealt saad panna linnukese "post periodically" mis paneb automaatselt igatund counte ja enne päeva lõppu tihedamalt (:30 :45 :50 :55 :57 :58 :59 vist vms)

              veel lisaks:

              lahtrid

              Votes For - kelle poolt hääletab

              Content - mis keegi boldinud on

              nagu näed seal pildil on timz boldinud "qq" ja votes for seega näitab errorit, siis vajutad error peal ja valid sealt listist q_q ja see salvestub databaasi ja edaspidi kui keegi boldib qq siis counter automaatselt teab, et ta hääletab q_q poolt



              nii teed korra läbi kõik lühendid (nt wow - wowawiiaa jne) siis kergem hääletada

              Hääled seisuga post 1 kuni 218
              On öö

              ---
              Hääli Lynch Hääletajad
              11 q_q Jmskns69 (8), tiigrikutsu (4), timz0333 (8), eluvend (11), karupoeg (57), IamAllin (7), LuuK (2), WowAwiAA (7), camu (2), ranka (28), Maxi (10)
              1 karupoeg q_q (62)
              1 ei ole hääletanud Simmo (0)

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #22
                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                Oih vabandust. Tahtsin PM-ida mitte siia postitada. Aju tegi üht, käed teist.

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #23
                  Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                  See link on vale.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #24
                    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA



                    Tõmmake siit, see on 2p2 oma aga juurde tuleb ka pp.com kõige uuem versioon.

                    See läheb eraldi start menu > POG > pokkeriprod.com

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #25
                      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                      Visahing saab camult bani kohe, sest pani torrenti linki.

                      Karupoeg hakka asendusmängijat otsima.

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #26
                        Vote Count 1 to 25

                        Hääled seisuga post 1 kuni 25
                        Öö saabub 26:31:49 pärast

                        ---
                        Hääli Lynch Hääletajad
                        1 overbet BlackWerewolfGenie (2)
                        1 flipmachine VisaHing (9)
                        7 ei ole hääletanud WowAwiAA (0), q_q (5), ranka (0), KristjanLaas (0), overbet (2), flipmachine (2), eluvend (1)

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #27
                          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                          MOD NOTE

                          tänud, Visa

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #28
                            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                            Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                            Ahhoi kõik külad ja non-külad.

                            Ma külaliige võibolla special power ka.

                            Kui ma olen seer siis n0 peek on flipmachine

                            aga see ainult siis kui ma olen. Ma tegelt pole.

                            VisaHing wulfib siin
                            KOHUTAV postitus.

                            Sa pole seer.

                            Sa fake peekid uut mängijat, kelle kohta on crucial, et sa reade annaksid. Nüüd sa ei saa korralikult reade anda tema kohta, sest ta on su "peek".

                            Sa fake peekid mängijat, kes pole veel postitanudki. Vb ta tuleb nüüd ja hakkab hundiseid poste tegema. Siis tekib olukord, kus sa pead hakkama hunti kaitsma, sest ta on su "peek".

                            Siit edasi tekib olukord, kus sa valetad külaelanikele. Kui sa oled küla siis on niigi raske usaldust tekitada ja teed veel hullemaks, kui nimelt valetama hakkad.

                            Comment

                            • eluvend
                              Grinder
                              • Sep 2010
                              • 640

                              #29
                              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                              ***MOD NOTE***

                              Kui keegi mulle vote counterit selgeks ei õpeta homseks, siis eemaldan mängust ühe mängija.
                              LOL. Parim post ever hundimängus!

                              ja siis seda et
                              Visa clearis selle abistamisega nüüd ennast ära? Hundina oleks rahulikult oodanud killi ju :D

                              Comment

                              • overbet
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 1620

                                #30
                                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                                KOHUTAV postitus.

                                Sa pole seer.

                                Sa fake peekid uut mängijat, kelle kohta on crucial, et sa reade annaksid. Nüüd sa ei saa korralikult reade anda tema kohta, sest ta on su "peek".

                                Sa fake peekid mängijat, kes pole veel postitanudki. Vb ta tuleb nüüd ja hakkab hundiseid poste tegema. Siis tekib olukord, kus sa pead hakkama hunti kaitsma, sest ta on su "peek".

                                Siit edasi tekib olukord, kus sa valetad külaelanikele. Kui sa oled küla siis on niigi raske usaldust tekitada ja teed veel hullemaks, kui nimelt valetama hakkad.
                                Ega see ka villana hea post pole, kui seerhuntima hakkad.

                                Comment

                                Working...