VisaHunti vol 22

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • flipmachine
    Pokkerihai
    • Jul 2009
    • 1857

    #31
    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

    Siin mingi paladin level 73 tase, mul pole aimugi, kes võiks hunt olla hetkel. Tagasi kultuurimaja taha õlut jooma.

    Comment

    • overbet
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 1620

      #32
      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

      Tinfoil teooria, et BWG ja flipmachine koos wolfid.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #33
        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

        Algselt postitas q_q Vaata postitust
        KOHUTAV postitus.

        Sa pole seer.

        Sa fake peekid uut mängijat, kelle kohta on crucial, et sa reade annaksid. Nüüd sa ei saa korralikult reade anda tema kohta, sest ta on su "peek".

        Sa fake peekid mängijat, kes pole veel postitanudki. Vb ta tuleb nüüd ja hakkab hundiseid poste tegema. Siis tekib olukord, kus sa pead hakkama hunti kaitsma, sest ta on su "peek".

        Siit edasi tekib olukord, kus sa valetad külaelanikele. Kui sa oled küla siis on niigi raske usaldust tekitada ja teed veel hullemaks, kui nimelt valetama hakkad.
        BWG teeb seda liigutust iga mäng ju? Ta ei mõtle seda tõsiselt aga samas su response on veits imelik.

        Q_Q taaskord mängib way teistmoodi kui ta tavaliselt.

        Hudune tundud Q_Q, ma ei tea miks aga tundud.

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #34
          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

          HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA KUKU MIDA VI TTU :D


          q_q

          Comment

          • BlackWerewolfGenie
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Sep 2013
            • 2145

            #35
            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

            Overbet on su teine hunt kes oli ka peale mu hääletamist frozen kui ma olen hundine miks mind ei hääletanud overbet?


            kaks outed wulfi kohe day 1 olemas. :D Game over

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #36
              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

              Kui Q_Q oleks küla, siis oleks siin teemas umbes 100 postitus, millest 50% oleks .GIF faile täis.

              Ja see pole teooria vaid FAKT.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #37
                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA KUKU MIDA VI TTU :D


                q_q
                jep :P Q_Q

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #38
                  Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                  Never mind overbet ma ei näinud, et sa veel postitasid. Arvasin ainult ühe posti tegid, et ma ja flipmachine hunt aga miks ma teeksin niimoodi hundina :D

                  Käisin korra linnas ja siin ikka normaalne tsirkus korraldatud, kuku tekst on paras pärl. :D Mis asja noh, sellist asja peavad hundid mõtlema mitte sa ei pane kohe suurelt day1 posti anti-villa play qq. Kui sa mulle seer coverina seda teed siis on hea aga ma ei usu ma arvan sa wulfid.

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #39
                    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                    Never mind overbet ma ei näinud, et sa veel postitasid. Arvasin ainult ühe posti tegid, et ma ja flipmachine hunt aga miks ma teeksin niimoodi hundina :D

                    Käisin korra linnas ja siin ikka normaalne tsirkus korraldatud, kuku tekst on paras pärl. :D Mis asja noh, sellist asja peavad hundid mõtlema mitte sa ei pane kohe suurelt day1 posti anti-villa play qq. Kui sa mulle seer coverina seda teed siis on hea aga ma ei usu ma arvan sa wulfid.

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #40
                      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                      Kas te igatsesite teda v?

                      Comment

                      • BlackWerewolfGenie
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • Sep 2013
                        • 2145

                        #41
                        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                        Sa ei peaks ka muretsema, et mina oma peeke re-adjustima peaks.

                        1) Mu n0 peek on Flipmachine kes on tegelt ka küla
                        2) qq on wulf kelle paariline on võibolla Flipmachine aga sel juhul ei saaks mina seer olla.
                        3) ma võibolla ikka olen seer
                        4) bottom line is Sa alustad liiga wulfiselt.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #42
                          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                          Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                          Sa ei peaks ka muretsema, et mina oma peeke re-adjustima peaks.

                          1) Mu n0 peek on Flipmachine kes on tegelt ka küla
                          2) qq on wulf kelle paariline on võibolla Flipmachine aga sel juhul ei saaks mina seer olla.
                          3) ma võibolla ikka olen seer
                          4) bottom line is Sa alustad liiga wulfiselt.
                          Arvasin et mängime sama mängu aga sa mängid vist mingit muud :((

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #43
                            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                            Visa mis mureks, minu arust on see üks vähestest mängudest kus me mõlemad üksteist ära clearime päris varakult ja ma ei saa hetkel aru mis valesti on? Küsi pole midagi varjata, radari all ka ei lenda.

                            Imo villa bro's for win

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #44
                              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                              Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                              Visa mis mureks, minu arust on see üks vähestest mängudest kus me mõlemad üksteist ära clearime päris varakult ja ma ei saa hetkel aru mis valesti on? Küsi pole midagi varjata, radari all ka ei lenda.

                              Imo villa bro's for win
                              Ei ma ei ütlegi et sa hunt :D Lihtsalt mu posti mõte oli midagi muud.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #45
                                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                                BWG sa mul külalistis juba peale 1. posti. Q_Q frozen?

                                Comment

                                Working...