VisaHunti vol 22

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #76
    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

    q_q on role neutral btw.

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #77
      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

      Algselt postitas eluvend Vaata postitust
      Tahaks teha. Kust tarkust saab selle kohapealt?
      q_q pidi lubahundi teemalisi artikleid välja andma, uuri temalt.

      Comment

      • eluvend
        Grinder
        • Sep 2010
        • 640

        #78
        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

        ok. hääletame qq välja siis. saab rahulikult hakata artikleid kirjutama:)

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #79
          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

          Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
          Tõmbame Visa maha
          Hakkab pihta. :D Iga jumala mäng day1 day2 keegi tuleb teooriaga välja, et Visa / XXX hunt. Võtame Visa välja.

          Mille põhjal?

          Ma ei tundu sulle küla sis v?

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #80
            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

            Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
            EI s.t tõmbame visa hundikandidaatidest maha. Panin ta 1 posti põhjal sinna, hiljem näitas Oma KülaLane
            aa ok seda ei lugenud

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #81
              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

              Algselt postitas eluvend Vaata postitust
              ok. hääletame qq välja siis. saab rahulikult hakata artikleid kirjutama:)
              Sa mägu mängimisest endast pole suuremat huvitatud w?

              Comment

              • eluvend
                Grinder
                • Sep 2010
                • 640

                #82
                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                Jep. Juba lõpetan spämmi, tänaseks aitab.
                Tahtsin aktiivsust tõsta ja kutsuda inimesi postitama :(

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #83
                  Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  Ma pole liitund mängugagi muidu suht nõme aga overbet outis ennast juba niiet np.
                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  KOHUTAV postitus.

                  Sa pole seer.

                  Sa fake peekid uut mängijat, kelle kohta on crucial, et sa reade annaksid. Nüüd sa ei saa korralikult reade anda tema kohta, sest ta on su "peek".

                  Sa fake peekid mängijat, kes pole veel postitanudki. Vb ta tuleb nüüd ja hakkab hundiseid poste tegema. Siis tekib olukord, kus sa pead hakkama hunti kaitsma, sest ta on su "peek".

                  Siit edasi tekib olukord, kus sa valetad külaelanikele. Kui sa oled küla siis on niigi raske usaldust tekitada ja teed veel hullemaks, kui nimelt valetama hakkad.
                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  Kas te igatsesite teda v?
                  Frozen ja dada.

                  Q_Q ei mängi oma külamängu siin. Vb tõesti solvunud, et mängu lisati teda aga kaahtlane.

                  Tundub kuidagi väga hundine viis mängu alustada. See teine post mis tegi, dafooq?

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #84
                    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                    Algselt postitas eluvend Vaata postitust
                    Jep. Juba lõpetan spämmi, tänaseks aitab.
                    Tahtsin aktiivsust tõsta ja kutsuda inimesi postitama :(
                    Spam on fine, aga seal kõrval ootaks sinult ka 1, 2 asjakohast arvamust. S.t see pole nõutud playerilt aga see on väike eeldus, et sinult võiks midagi tulla.
                    Veider, et seda pole.

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #85
                      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                      Algselt postitas overbet Vaata postitust
                      villad:

                      eluvend
                      BWG
                      Visa(?)

                      idk:

                      flipmachine
                      ranka
                      Laas

                      wolfy:

                      q_q
                      wowa, mida rohkem vait on seda wolfisem imo, vaadake kasvõi eelmist mängu, freezib ära kui wolf.
                      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                      Yo olen küla
                      Algselt postitas overbet Vaata postitust
                      2 min later



                      Solid aeg teemasse tulekuks.
                      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                      Overbet teab, et ma tean et ta teab, et viimane kord kui q_q selle sama jamaga välja tulin tembeldasin ta hundiks ja teades, et ma seda tean, et ta teab ei tohiks ma oodata, et ta sama viga teeb.
                      Nii, et overbet
                      Algselt postitas overbet Vaata postitust
                      See tundub väga ette mõeldud wolfy statement minu meelest, kohe 1 min pärast minu posti. Wowa teadis, et kui ta freezib, siis hakatakse teda mingi aeg kahtlustama. Kui kahtlus postitatakse, siis insta teemasse ja kohe counter varnast võtta. I do not buy it, at all.

                      wowa ja q_q wolfid, solved.
                      Hmm :/
                      VÄGA ETTE MÕELDUD.
                      TImestamp räägib, et mu vastus sulle tuli 2 minutiga sa veel ise rõhutasid seda.

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #86
                        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                        OKei 4 minutiga, posti kirjutamine võttis ka ligi minut.

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #87
                          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                          Fuck this shit I’m going full Khaleesi!!

                          DID YOU MISS HER BITCHES

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #88
                            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #89
                              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                              Algselt postitas q_q Vaata postitust
                              Fuck this shit I’m going full Khaleesi!!

                              DID YOU MISS HER BITCHES
                              HystericalExcitement.gif

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #90
                                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                                Overbet on hunt.

                                Esimesed postid juba borderline wolf claim.

                                Algselt postitas overbet Vaata postitust
                                sup

                                eluvend villa, BWGlt ja Visalt pigem villane algus, aga noid kahte ei tea kunagi kindlalt.
                                Algselt postitas overbet Vaata postitust
                                + BWGl tegelt õigus, et ma olin frozen, aga sess+Skype, seega oli tegemist ja tahtsin rohkem actionit ka oodata enne postitamist
                                Algselt postitas overbet Vaata postitust
                                Ega see ka villana hea post pole, kui seerhuntima hakkad.
                                Huntidele meeldib mingi weak sitta öelda a la X on wolfy aga samas ei tea ka raisk. Siis saab alati nö readi muuta, kui olukord muutub.

                                Teine post mingi õigustab kohas, kus pole vajalik üldse.

                                Ma pole seer huntinud. Kui see post rahule jätta siis kõik fine. Suures mängus ütlesin samamoodi BWG-le, et ta seer cover on kohutav. Ma võin leveldada seal, hundid ei tea. Hundid ei hakka ütlema "ok q_q ütles bwg pole seer niiet ta pole". Võivad mõelda hoopis, et q_q readid bwg seer ära ja teeb katet vms. MA POLE SEER HUNTINUD. See post on kohutav BWG-lt regardless. PUNKT!!

                                Comment

                                Working...