VisaHunti vol 22

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #781
    Re: VisaHunti vol 22

    karupoeg võitsid hundid vä

    Comment

    • BlackWerewolfGenie
      Kahtlustatav Pettus(t)es
      • Sep 2013
      • 2145

      #782
      Re: VisaHunti vol 22

      Nii karm ma loodan, et eluvend ei olnud wulf

      Comment

      • eluvend
        Grinder
        • Sep 2010
        • 640

        #783
        Re: VisaHunti vol 22

        Ma pole hunt. Kahjuks pean moblaga täna toimetama siin....
        Timzi viimane v eelviimane post päris kehva.
        Samas tra see et flipmachine nüüd otsustaval hetkel aktiivsemaks tõmbas on ultimate hundine.

        Comment

        • eluvend
          Grinder
          • Sep 2010
          • 640

          #784
          Re: VisaHunti vol 22

          Tõmmame yolo-mode peale ja flipmachine võlla

          Comment

          • BlackWerewolfGenie
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Sep 2013
            • 2145

            #785
            Re: VisaHunti vol 22

            Nojah ma ka hunt pole arvan, et timz ka pole aga viiamane post on kehv.

            Aga nüüd #yolo juba niikuinii läheb nii arvan ikkagi flip wulf.

            Comment

            • eluvend
              Grinder
              • Sep 2010
              • 640

              #786
              Re: VisaHunti vol 22

              Jep. Läheb nii.

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #787
                Re: VisaHunti vol 22

                GG ! eluvend ja timpz, kui ma homme nüüd külana langen siis pöörake tähelepanu mu viimastele postidele, kus tõin BWG välja !! Lisaks kuigi karupoeg eilset hääletust miskipärast lõplikult välja ei pannud siis 30 minutit enne lõppu oli BWG hääl visahinge peal, koos overbetiga loomulikul. Ärge laske ennast tema spämmi rünnakul siis eksitada. Küla võidab selle mängu !

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #788
                  Re: VisaHunti vol 22

                  lol wut sa saad aru kui sa oled küla ja peaksid täna lintšitud olema siis on game over kuna peale öist hundikilli oleks seis

                  1-1 ja hundid on võitnud sest seis on võrdne

                  Oleksin pidanud gifi ikka seivima selle hetkeni vist:D

                  Kui sa oled tegelt ka küla siis nüüd pead rohkem tööd tegema ja lappama teemat, et öelda kumb on viimane hunt kas timz või eluvend. Mina seda pole aga ausalt ei arva, et nemadki seda on.

                  Comment

                  • flipmachine
                    Pokkerihai
                    • Jul 2009
                    • 1857

                    #789
                    Re: VisaHunti vol 22

                    aa õige! vahet pole gg!

                    Comment

                    • flipmachine
                      Pokkerihai
                      • Jul 2009
                      • 1857

                      #790
                      Re: VisaHunti vol 22

                      ja sina seda obv ei arva,kui sa ise hunt oled.

                      Comment

                      • BlackWerewolfGenie
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • Sep 2013
                        • 2145

                        #791
                        Re: VisaHunti vol 22

                        :)

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #792
                          Re: VisaHunti vol 22

                          Ma hunt jah

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #793
                            Re: VisaHunti vol 22

                            löäällö ma ei tea keda hääletada

                            Comment

                            • BlackWerewolfGenie
                              Kahtlustatav Pettus(t)es
                              • Sep 2013
                              • 2145

                              #794
                              Re: VisaHunti vol 22

                              pohlad kustuta 20 lehte teemat ära ja alustame 0st

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #795
                                Re: VisaHunti vol 22

                                kle kas täna on no lynch w

                                Comment

                                Working...