Ma pole hunt. Kahjuks pean moblaga täna toimetama siin....
Timzi viimane v eelviimane post päris kehva.
Samas tra see et flipmachine nüüd otsustaval hetkel aktiivsemaks tõmbas on ultimate hundine.
GG ! eluvend ja timpz, kui ma homme nüüd külana langen siis pöörake tähelepanu mu viimastele postidele, kus tõin BWG välja !! Lisaks kuigi karupoeg eilset hääletust miskipärast lõplikult välja ei pannud siis 30 minutit enne lõppu oli BWG hääl visahinge peal, koos overbetiga loomulikul. Ärge laske ennast tema spämmi rünnakul siis eksitada. Küla võidab selle mängu !
lol wut sa saad aru kui sa oled küla ja peaksid täna lintšitud olema siis on game over kuna peale öist hundikilli oleks seis
1-1 ja hundid on võitnud sest seis on võrdne
Oleksin pidanud gifi ikka seivima selle hetkeni vist:D
Kui sa oled tegelt ka küla siis nüüd pead rohkem tööd tegema ja lappama teemat, et öelda kumb on viimane hunt kas timz või eluvend. Mina seda pole aga ausalt ei arva, et nemadki seda on.
Comment