VisaHunti vol 22

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • overbet
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 1620

    #181
    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    overbet mis su arvamus minust praeguseks on?
    Ma viimaste postide põhjal arvan, et pigem küla siiski. Praeguseks ma üsna kindel, et kuku on hunt, aga 9eris on see tore, et wolfcombo peab loogiline olema. Ma leian, et q_q ja sinu wolfcombo ei ole loogiline enam. Teist hunti ei oska öelda hetkel.

    Comment

    • BlackWerewolfGenie
      Kahtlustatav Pettus(t)es
      • Sep 2013
      • 2145

      #182
      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

      drudgesiren.gif

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #183
        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

        kristjanlaas


        ding-ding-ding

        jackpot.gif

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #184
          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

          Wulfheesi

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #185
            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

            Lambikad mõtted, mis pähe kargasid. Otsutasin teiega neid jagada.


            Q_Q-d enam ei saa võtta jep, kuna ta digimuutus Khaleesiks ja seda jama meil vaja pole. Las ta olla. Lahendab väga ilusti mängu ja tore näha, et Kuningas on troonil tagasi. Samas liiga lõdvaks ei saa ka lasta temasuhtes. Ta second post on siiski way kahtlane.

            Ranka - samuti viskas kõvasti hunditelle aga kui online tuli, siis pidi ka temas pettuma. Ei tundunud enam nii hundine :D.

            KristjanLaas on tavaliselt kuidagi teistmoodi alustanud mängu. Ei oska midagi postitada ja kukub kohe clearima nimesid. Väga hea hundu kandidaat.

            BWG - küla. kui hundirolli siit välja imeb, siis hästi leveldatud. not even mad.

            Overbet - solid mängija, keda ei võtaks 1 ega ka 2 päev mitte välja. Prolly üks parimaid mängijaid olgu ta siis hundu või küla.

            Flipmachine - 1 mäng. raske midagi arvata tast. Postitas vähe ja needki olid väga kahtlased. Samuti hea kandidaat lynchiks.

            Wow - Paljudes punktides nõustun temaga ja tundub solid küla olevat. Kuna tegemist kogenud mängijaga, siis hoiaks silma peal.

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #186
              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

              Hunte polegi siis v?

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #187
                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                Hunte polegi siis v?
                Kandidaadid on.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #188
                  Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                  K. Laas ja Flipmachine mu jaoks hetkel. :D Iga 5 minuti tagant muudan meelt aga need top2 hetkel jep jap votnii. head ööd

                  law ya kahleeeenii ;*** hope you dont forget my jamboweeeeeenie

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #189
                    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                    Krdi Klaasil on tegelikult ikka see hästi "mellow" toon mis paneb mind alati arvama, et ta küla.

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #190
                      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                      Aga ma ei näe Klaasi külamängu tho.

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #191
                        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                        Alliance: q_q, BWG, VisaHing, Wowa

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #192
                          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                          ise sa ei näe.

                          Ma pole lihtsalt zombie ja tööl olnud faking 16h.

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #193
                            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                            ma olen õnnelik päris elu elades siin...

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #194
                              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                              Klaas on küla.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #195
                                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                ma olen õnnelik päris elu elades siin...
                                ee mis profitiga juhtus? Panid auku?

                                Comment

                                Working...