VisaHunti vol 22

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #286
    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

    Algselt postitas eluvend Vaata postitust
    Jep, busted. Game over.
    Nah, see külane.

    Kui ütled, et afk töö pärast ja siis ikkagi postitad, sest hunt kasutaks võimalust, et lurkida aga külad pigem nö sõltuvusest checkivad telefoniga vms ja postitavad ikka.

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #287
      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
      Mis seriaalist ta on?
      q_q?

      Comment

      • eluvend
        Grinder
        • Sep 2010
        • 640

        #288
        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

        Ma ütlesin kaa tegelt, et moblaga saan olla. Ja kuna nägin et flipmachine postitas just, siis mõtsin et palun tal ennast clearida. Liiga hästi see tal välja ei tulnud (teile ei jäta veits nuubhundi käitumist ta?) muidugi.

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #289
          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

          Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
          q_q?
          Sa tead, et ma ei ütle.

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #290
            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

            Algselt postitas eluvend Vaata postitust
            Ma ütlesin kaa tegelt, et moblaga saan olla. Ja kuna nägin et flipmachine postitas just, siis mõtsin et palun tal ennast clearida. Liiga hästi see tal välja ei tulnud (teile ei jäta veits nuubhundi käitumist ta?) muidugi.
            Ma nägin jah pärast seda.

            Aga ma vihkan seda sõnastust "kui tohib küsida" arghhhh.

            Comment

            • eluvend
              Grinder
              • Sep 2010
              • 640

              #291
              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

              Ei tahtnud uustulnukat kohe tugevalt survestada, mõtlesin viisakama tooniga proovida =)

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #292
                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                Näib aus.

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #293
                  Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  Sa tead, et ma ei ütle.
                  Tobe oled.

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #294
                    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Ma ei imesta kui Flipmachine on küla ja KristjanLaas hunt, sest huntidel on komme suruda kahte küla ja igaks juhuks katteks lisada ka hundi nimi, kui midagi läheb valesti. Siis hea alibi tekitada.

                    VisaHing
                    Keegi tõlkida oskab seda?

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #295
                      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                      Keegi tõlkida oskab seda?
                      Seeni söönud , ei tea.

                      Ranka peab täna minema no matter what. 21:30 tuleb ta siia leveldama nkn aga ärge laske sellest end häirida.

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #296
                        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                        Jah, ranka mõtleb seda posti.

                        Pmslt kui visa hunt siis see huntide list siis pannakse üks hunt ka sinna kahe küla sekka.

                        Ranka mõtleb nii.

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        List neist, keda day1 mina ei võtaks:
                        BWG
                        visahing
                        q_q
                        wow
                        Overbet
                        eluvend

                        List - solid top3 kandidaati d1 lynchiks
                        KristjanLaas
                        ranka
                        flipmachine

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #297
                          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                          Seeni söönud , ei tea.

                          Ranka peab täna minema no matter what. 21:30 tuleb ta siia leveldama nkn aga ärge laske sellest end häirida.
                          in b4 ranka ja visa on hundid.

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #298
                            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                            naa ei ole, visa ei paneks üksi hullu kui rankat pole.

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #299
                              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                              Kui ranka küa siis quitime kõik ww, kes nõus?

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #300
                                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                                minu arust on:(

                                Comment

                                Working...