VisaHunti vol 22

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #241
    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

    kuku kui sa teemasse tuled siis ütle ma tahan küsida midagi

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #242
      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

      List neist, keda day1 mina ei võtaks:
      BWG
      visahing
      q_q
      wow
      Overbet
      eluvend

      List - solid top3 kandidaati d1 lynchiks
      KristjanLaas
      ranka
      flipmachine

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #243
        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

        Ranka > Flipmachine > KristjanLaas.

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #244
          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

          Mis häirib BWG'd siin mängus kõige rohkem


          1) VisaHing on mind terve mäng spongenud, eriti wulfidega mis on väga imelik
          2) VisaHing teeb oma postid iga kord peale seda kui mina vahetan oma hundikandidaate ja re-adjustib enda omad selle järele nagu umbes oleks võimalus öelda, et bwg järgi pannud kui keegi küsima hakkab.
          3) VisaHinge post kus ta mind clearib ja väidab, et kui ma olengi hunt siis ta ei ole pahane kui saab leveldatud. Imo reverse-level hetkel kuna mina 100% hunt ei ole aga visa on praegu suht wulfiseks muutunud.
          4) Flipmachine on minu peek
          5) See spongimine on mul eilsest saati juba silmas aga ei tahtnud midagi öelda kuna tahtsin rohkem näha täna selle ranka hääletusega oligi ainuke põhjus, et näha mis VisaHing teeb aga 3 out of 3 on liiga palju, et olla lihtsalt juhus seega päris paljudel kordadel on herr John McClane or VisaHing siin mängus hunt.


          Seda tahtsingi sult ka tegelt kuku uurida kas panid tähele kuidas sponginud on.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #245
            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

            KÜLAD
            q_q

            KÜLASED
            BWG

            KAHTLASED
            Kõik teised

            Väga kahtlane
            Visahing

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #246
              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

              Siis hetkel on kell siin 16.00. Kuna ma ärkasin kell 3 öösel, magasin lõunal tunnikese ja õhtul pean rumeenlast hostima (loodan, et unustab), siis suure tõenäousega ma hääletamise hetkel foorumis olla ei saa. Aga järgmised 5-6h proovin olla nii aktiivne kui võimalik ja tõestada oma külasust.

              Soovitus kõikidele küladele järgnevateks mängudeks: kui tahad paremaid reade saada, siis ole aktiivselt diskussiooni. Tagant järgi lugemisel nii häid ei saa ning hetkel olengi jännis. Aga proovin nüüd järgmised tunnikesed aktiivselt pommitada.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #247
                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                Ranka > Flipmachine > KristjanLaas.
                Külana sa mind ei linchiks. Me mõlemad teame seda.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #248
                  Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                  Ma ei imesta kui Flipmachine on küla ja KristjanLaas hunt, sest huntidel on komme suruda kahte küla ja igaks juhuks katteks lisada ka hundi nimi, kui midagi läheb valesti. Siis hea alibi tekitada.

                  VisaHing

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #249
                    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                    Njah Ranka ikka suht wulfine.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #250
                      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                      Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                      Njah Ranka ikka suht wulfine.
                      Too nüüd näide miks ma wolfine olen?

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #251
                        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                        Mis häirib BWG'd siin mängus kõige rohkem


                        1) VisaHing on mind terve mäng spongenud, eriti wulfidega mis on väga imelik
                        2) VisaHing teeb oma postid iga kord peale seda kui mina vahetan oma hundikandidaate ja re-adjustib enda omad selle järele nagu umbes oleks võimalus öelda, et bwg järgi pannud kui keegi küsima hakkab.
                        3) VisaHinge post kus ta mind clearib ja väidab, et kui ma olengi hunt siis ta ei ole pahane kui saab leveldatud. Imo reverse-level hetkel kuna mina 100% hunt ei ole aga visa on praegu suht wulfiseks muutunud.
                        4) Flipmachine on minu peek
                        5) See spongimine on mul eilsest saati juba silmas aga ei tahtnud midagi öelda kuna tahtsin rohkem näha täna selle ranka hääletusega oligi ainuke põhjus, et näha mis VisaHing teeb aga 3 out of 3 on liiga palju, et olla lihtsalt juhus seega päris paljudel kordadel on herr John McClane or VisaHing siin mängus hunt.


                        Seda tahtsingi sult ka tegelt kuku uurida kas panid tähele kuidas sponginud on.
                        Düüd. Ma ei ürita sul samas tilbendada. Ma panin su küla listi peale esimest posti ära. Minupärast pushi mind all day long ja aja mind kettasse :D Aga ma ei hakka sind votema.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #252
                          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                          Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                          Jälgin, mis juttu siin ajama hakatakse. Endal first game, külameheks ka obv.
                          Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                          lol. Siiski külamees, kes hoiab käes vigla ja laudast lahkudes ka A&O kauplusest Tauruse ligi võtab.
                          Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                          Siin mingi paladin level 73 tase, mul pole aimugi, kes võiks hunt olla hetkel. Tagasi kultuurimaja taha õlut jooma.
                          Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                          Mulle tundub, BWG on wolf, nii palju spämmi, nii palju segadust tekitab. Paneb mind endaga samasse listi, sest ilmselgelt readib ära,et ma olen noob küla.

                          BWG
                          Flipmachine su peek my ass :D. Ma ei usu, et tegemist külaga.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #253
                            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                            Ranka, FlipMachine, KristjanLaas. 1 hunt on raudselt siin, vb isegi 2 :).

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #254
                              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                              KristjanLaas on väga hudune see mäng. See jutt, et ma tööl 16h olnud jne lol. Alguses lendab teemasse, clearib paar nime ja sildistab mõned ära huupi. Siis tuleb jutuga, et ah ma ei tea pikk päev oli ma niisama pmst.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #255
                                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                qq alguse vähe postitamine lamp, kuna ei signinud ja võis attitute näidata.
                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                overbet visa ja bwg külad.
                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                ranka ja flipmachine
                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                ma ei tea, ma ei taha lihtsalt mainstream olla ja kõik mu alguse postid oli show, et olen enesekindel ja tean, mida teen.
                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                ranka küla tegelt.
                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                ranka viimane post oli küla lihtsalt.
                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                õhh
                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                rõve olukord.
                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                qq on confirmed küla.
                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                ise sa ei näe.

                                Ma pole lihtsalt zombie ja tööl olnud faking 16h.
                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                ma olen õnnelik päris elu elades siin...

                                See on KristjanLaasi küla mäng?

                                Comment

                                Working...