VisaHunti vol 22

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #136
    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

    Algselt postitas q_q Vaata postitust
    Rankal standard hundi mängu postid jälle.

    "Kuna päev lõpeb" jne. Talle meeldib hundina selliseid teha.

    Nüüd ranka tuleb ja ütleb, et mu read vale kuna igas rollis ta ei tea kuna päev lõpeb aga I call bullshit.

    Vote count juba olnud ja karupoeg kirjutas.
    Olen ausalt küla. Homseks tõestan.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #137
      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

      overbet visa ja bwg külad.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #138
        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

        Q_Q jõudis ette. sry ei tahtnud KAJA olla.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #139
          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Olen ausalt küla. Homseks tõestan.
          Ole hea undelete Karupoja post, muidu votecounter crashib.

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #140
            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            overbet visa ja bwg külad.
            Miks overbet küla?

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #141
              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

              ranka ja flipmachine

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #142
                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                Ei lugenud kõike poste läbi ja tahtsin kiirelt teada. Muidu oleks võinud juhtuda see, et äkki päev saab enne läbi kui ma oma readid kirja saan pärast kõikide postide lugemist.

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #143
                  Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                  ITIPEDEDELE

                  Ma panin vahepeal mängu ajal votecounteri kinni. Kas selles võib asi olla? Vastake pm

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #144
                    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                    Algselt postitas q_q Vaata postitust
                    Ma eelmine mäng pushisin wowat, kes 2p2s postitas aga pp-s mitte.

                    Või noh ei pushinud aga ütlesin see wolfy.

                    Overbet ütles, et see reasoning on kahtlane/wolfy.

                    Mille põhjal overbet arvab see mäng, et wowa on hunt?
                    See mäng oli vahel, kui ma hostisin ja see muutis mu perceptionit, wowa oli päris kurb, kui ma ütlesin talle, et ta wolf, tahtis isegi BWG oma asemele lasta kohe pärast randi.

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #145
                      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                      Algselt postitas q_q Vaata postitust
                      Miks overbet küla?
                      ma ei tea, ma ei taha lihtsalt mainstream olla ja kõik mu alguse postid oli show, et olen enesekindel ja tean, mida teen.

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #146
                        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                        Visa, otsi .gife mis näitaks kui tiltis karupoeg praegu.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #147
                          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                          ma ei tea, ma ei taha lihtsalt mainstream olla ja kõik mu alguse postid oli show, et olen enesekindel ja tean, mida teen.
                          u wolfy a bit ?

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #148
                            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                            ranka küla tegelt.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #149
                              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                              Algselt postitas q_q Vaata postitust
                              Visa, otsi .gife mis näitaks kui tiltis karupoeg praegu.


                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #150
                                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                                Algselt postitas overbet Vaata postitust
                                See mäng oli vahel, kui ma hostisin ja see muutis mu perceptionit, wowa oli päris kurb, kui ma ütlesin talle, et ta wolf, tahtis isegi BWG oma asemele lasta kohe pärast randi.
                                Ok let’s play.

                                Miks arvasid, et ma hunt enne kui ma Khaleesina tulin?

                                Selle "seer hunt" pärast?

                                Ok vaata lenci hostitud mängu:

                                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                                Kui sa KT pole siis see on väga väga halb seer cover.

                                Pmslt ütled huntidele: ma pole KT.

                                Kui oled KT siis keep doing your thing. ^_^
                                Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                                Sa juhid huntidele üldse liiga palju tähelepanu mulle tegelt oleks võinud hea info peal pooleli jätta.

                                Ma olen ja kui isegi ei ole on igatepidi hea info.
                                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                                See tähelepanu juhtumine pole oluline.

                                Kui ahv on küla siis hundid nkn teavad, et sa pole KT.

                                Juhin tähelepanu, sest viimased mängud on nii palju neid hundi peekiga seer covereid olnud. See on väike %, et pihta läheb.

                                Parem cover on küla peekida.

                                Comment

                                Working...