Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!
kui ma õigesti olen aru saanud siis 2xvoteril ei teki küll mingit probleemi, kuna lenc ei ütle välja kas lynchide 1 hääle enamusega või flipati
kui ma õigesti olen aru saanud siis 2xvoteril ei teki küll mingit probleemi, kuna lenc ei ütle välja kas lynchide 1 hääle enamusega või flipati
Comment