Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • eyestabber
    Grinder
    • Feb 2010
    • 505

    #1036
    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    kui ma õigesti olen aru saanud siis 2xvoteril ei teki küll mingit probleemi, kuna lenc ei ütle välja kas lynchide 1 hääle enamusega või flipati

    Comment

    • BlackWerewolfGenie
      Kahtlustatav Pettus(t)es
      • Sep 2013
      • 2145

      #1037
      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      20 mängijat on. ideaalis oleks isegi neli rongi? ja õhtu eel vahetame. 2 voteril peaks tekkima väga suur probleem.
      doublevoteri saame outida ainult juhul kui


      Juhanil on 7 häält
      Peebul on 6 ja nüüd sureb Peep. Järelikult host viskas münti ja tuli Peep

      Sellesmõttes, kui münt ütleb Juhan siis me mingit infot jälle ei saa.

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #1038
        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

        Nagu stabber just ütles, kuna mündivise toimub salaja.

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #1039
          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          kas ei oleks mõtekas täna teha 3 rongi ning keelata kategooriliselt hääletamaks ühe inimese peal, vastasel juhul on ta hunt. kui on küla siis on see sabotaaz. ma läheks sellise strateegia peale - kolm hundist venda ja rongid tööle ning lõpus switchimised?

          kui in siis alustan ​wow
          ainus miinus on see, et küla hakkaks homme liiga palju 2x voterit püüdma. 2x voter võib minu arust sisse jääda kuni 5-6 mängijat alles isegi, sest ta läheb juhul, kui külal püsib chance, lõpuks välja anyway. Juhul kui ronge teeme, saaks 6 hunti väga edukalt neid juhtida nii, et homne hundi tabamine oleks rohkem -EV kui muidu.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #1040
            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
            kui ma õigesti olen aru saanud siis 2xvoteril ei teki küll mingit probleemi, kuna lenc ei ütle välja kas lynchide 1 hääle enamusega või flipati
            Kui hääled on: 5, 5, 5 ja 5. Siis juhtub nii, et üks vendadest kukub, ja seal on 5 hääletajat, kellest üks on 2 voter. Mõistad? Kui me otsime veel hundised kandidaadid + õhtul switchid ja saame hundi välja, võime lugeda tänasest päevast palju välja. Või mitte? Lepime kokku, kes ka lähen mõrvarikilliks ning kaks paarilist on ka elus, kes on rohkem kursis, kui meie s.t. nad teavad, kuidas hääli juhtida.

            Milles on probleem?

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #1041
              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

              Ma arvan, et me ei tohiks hetkel lasta 2x voteri outimisel liiga palju enda üleüldist strateegiat mõjutada, sest paratamatult peab ta tegema iga päev käike, mis kahtlusaluste ringi koomale tõmbavad, kuni on busto.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1042
                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                ainus miinus on see, et küla hakkaks homme liiga palju 2x voterit püüdma. 2x voter võib minu arust sisse jääda kuni 5-6 mängijat alles isegi, sest ta läheb juhul, kui külal püsib chance, lõpuks välja anyway. Juhul kui ronge teeme, saaks 6 hunti väga edukalt neid juhtida nii, et homne hundi tabamine oleks rohkem -EV kui muidu.
                Meil on ka ju paarilised võtta, kes aitavad hääli juthida ning homme saavad nad juba vajadusel outida, sest edaspidi on nad tava külaelanikud, kellel on rohkem infot.

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #1043
                  Re: Vote Count 11 to 838

                  Algselt postitas lenC Vaata postitust
                  Hääled seisuga post 11 kuni 838
                  On öö

                  ---
                  Hääli Lynch Hääletajad
                  8 Avicii IamAllin (13), Ahv Kongost (35), Tupac (5), yolpa (15), BlackWerewolfGenie (70), ranka (28), Emma (23), eluvend (13)
                  7 ranka q_q (258), Maxi (35), taavi (29), KristjanLaas (27), kardaanirist (12), karupoeg (50), rahvavaenlane (7)
                  2 Dnbftw Char (25), poolakas (9)
                  1 taavi eyestabber (12)
                  1 Tupac timz0333 (22)
                  1 yolpa Dnbftw (46)
                  1 BlackWerewolfGenie WowAwiAA (28)
                  1 poolakas pilme10 (2)
                  1 WowAwiAA mylolo (5)
                  1 ei ole hääletanud Avicii (4)

                  Otsiks hunte vagunite pealt. Liynch kandidaat oleks ahv kongost täna. wowa on küla.

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #1044
                    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                    Ahv, ranka, kardaan, rahvavaenlane, tupac +1. Hiljem bragin

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #1045
                      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                      Ahv, ranka, kardaan, rahvavaenlane, tupac +1. Hiljem bragin
                      +1 = Klaas irv

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #1046
                        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Kui hääled on: 5, 5, 5 ja 5. Siis juhtub nii, et üks vendadest kukub, ja seal on 5 hääletajat, kellest üks on 2 voter. Mõistad? Kui me otsime veel hundised kandidaadid + õhtul switchid ja saame hundi välja, võime lugeda tänasest päevast palju välja. Või mitte? Lepime kokku, kes ka lähen mõrvarikilliks ning kaks paarilist on ka elus, kes on rohkem kursis, kui meie s.t. nad teavad, kuidas hääli juhtida.

                        Milles on probleem?
                        2x voter võib näiteks liituda kõige külasema rongiga ja see segaks kindlalt homseid otsuseid ja tuletataks seda 5st seltskonda pidevalt meelde

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1047
                          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                          Ma arvan, et me ei tohiks hetkel lasta 2x voteri outimisel liiga palju enda üleüldist strateegiat mõjutada, sest paratamatult peab ta tegema iga päev käike, mis kahtlusaluste ringi koomale tõmbavad, kuni on busto.
                          Kas eile saime ühe info selle kohta? Mu point ei olegi tegelt 2-voterit nii väga, vaid seda, et tekitada rohkem segadust kui praegu. KT elus, paarilised elus. Lisaks mõrval elus ning täna küla saab teha 3 killi:
                          1. paarilised
                          2. mõrvar
                          3. lynch

                          lisaks saab peeki. ja lepime kokku, kelle täna killime, et KT ei peekiks sama inimest või paarilised ei sööks samat inimest.

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #1048
                            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Wtf ma praegu Klaasi välja jätsin, kui ta mu top suspect, mu subconcious sketchib prg.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1049
                              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                              kui me läheme jälle nagu peata kanad, siis võime kaotada väärtusliku päeva. suht kindel, et kui täna läheme õnnestunult, siis on mäng võidetud. homme saame koheselt uut infot paariliste näol. s.t. me ei pea isegi homme saama, aga pm. on üks paar veel "väljas".

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1050
                                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                                eilne maxi plaan oleks olnud supper. liiga fucking hea. ja oleks meil mäng võidetud.

                                Comment

                                Working...