Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #1006
    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    ja miks keegi aktiivsetest ei ole analüüsinud nightkille?
    Strong player killid. V+ on vähem seerhunti ning meil ei teha 13seski eriti seerhunti n1 :D

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #1007
      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

      Persse ikka tuli poolik list, õhtul täiendan. Ranka loen veel üle ja siis vaatan mis d2 postid on.

      Comment

      • eyestabber
        Grinder
        • Feb 2010
        • 505

        #1008
        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

        wow'le +1. Tagantjärele saan isegi aru , et hundina ma üritasin mitte vastata otsestele enda süüdistustele vaid teema kõrvale juhtida jne.

        Samas ma sinu küla listist dnbftw ei cleariks ja lisaks vb Char ja poolakas sinna. Ranka viimased postid tunduvad küll hundine häma ja klaas samuti kuidagi kahtlaselt ebalevalt mängib

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1009
          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Värskenda siis inimeste mälu. Lugege (">" kui "hääletas kasutajat")

          1. Eyestabber > Taavi
          2. timz033 > Tupac
          3. Dnbftw > Yolpa
          4. WOW > BWG
          5. Plime10 > Poolakas
          6. Mylolo > WOW (surnud)
          Lisaks: Char ja Poolakas hääletasid DNBF ning ülejäänud läksid avicii ja ranka rongided peale.

          Need hääled olid nii juba tunde. Seega miks te neid ümber ei tõstnud, kui plaan läks perse? Myloli ja Plime10 on "cleared". ML dead ja PL oli AFK. Mis teised kostavad ? Mina hakkaks huntide otsimist sealt
          Hakkame lahkama.
          1. mylol oli küla mõrvar ja suri mänguga. siit me ei saa mitte mingit infot.
          2. plime10 oli afk ja tundub, et on tänagi ning saab järjekordse modhaamrit tunda. paneksin külaks. siis keegi tegi eile (ma ei viitsi lapata, kes kiirelt mäletab või läbi kammib) 5 posti täpselt enne õhtut, et modkilli ei saaks.
          3. tupac oli vaikselt, ja timz pani hääle tema peale.
          4. aviciii oli pikkade juhtmega KT => miks ei ole keegi ta poste läib käinud?
          5. nimekirjas, kes panid ühe hääle, on kõik suht aktiivbsed, aga miks ei ole nad vaadanud?

          maxi postid mulle meeldivad. wow loobib täiesti lampi hääli sinna ja siia ning mis mõrvarist me räägime? mõrvar ju surnud. miks võeti välja q_q ja kp? eeldan, et nad strong mängijad ning ninekirjas ühe hääle vennad on suht noobid. eeldaks sealt küll täpselt neid kille.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #1010
            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
            Väike list ka siis:
            eyestabber - olen wolfinud temaga koos, ta distantseerub rünnakutest. Siin ta aga rünnaku alla saades muutub väga kaitsvaks. Tal oli d1 kõige hundisem post, aga esimese argumendi tõttu nõus muust mööda vaatama.
            Timz - Ei osanud teda readida kuniks ta ühe hundi mängu tegi, see siin on ta küla mäng.
            yolpa - teadagi miks
            dnbftw - teadagi miks
            maxi - tema d1 plaan

            Ahv kongost - hundine toon, lurkis teemat ja viskas lurkides random kommentaare, lisaks see kuidas ta õhtul hääle ranka peale viskas "ütles, et kui ranka küsib teemas kas 5 post on min kas siis ranka küla ei peaks olema. Samas postis viskab hääle Ranka peale".
            Klaas - See ei ole ta külamäng
            Täpselt sellist nimekirja sult ootasingi. Miskipärast kõik need ühe posti vennad clearida.

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #1011
              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
              wow'le +1. Tagantjärele saan isegi aru , et hundina ma üritasin mitte vastata otsestele enda süüdistustele vaid teema kõrvale juhtida jne.

              Samas ma sinu küla listist dnbftw ei cleariks ja lisaks vb Char ja poolakas sinna. Ranka viimased postid tunduvad küll hundine häma ja klaas samuti kuidagi kahtlaselt ebalevalt mängib
              Jep char oli üks kelle pärast poolik oli. Char on ka küla jh.

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #1012
                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                Ranka??! Küla mõrvar on ju elus.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1013
                  Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                  nightkillid easy ju huntidel, mis seal arutada
                  Kuidas easyd? Minu arvates mitte. Hundina jätaks mõlemad sisse, sest teisel-kolmandal päeval on KP vs QQ sõda kindlustatud, sest külana nad ei elaks kaua...

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #1014
                    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                    Lol Ranka wtf. :D

                    Comment

                    • eyestabber
                      Grinder
                      • Feb 2010
                      • 505

                      #1015
                      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                      ma ei saa aru ranka misasja sa ajad. Karupoeg pidevalt mingi mängu lõpus külana sees. Q-q-d ei võeta nagunii ka esimestel päevadel kuna ta vaimne isand kõigil ja arutleb terve meeskonna eest

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #1016
                        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                        Laas miks nii frozen muidu
                        mario karti mängisin:(

                        Comment

                        • eyestabber
                          Grinder
                          • Feb 2010
                          • 505

                          #1017
                          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Samas kui sa suudad ise sellel levelil neid öökille mõelda ja nende põhjal kindlat nimekirja suruma hakata, siis ilmselt sina oledki most likely nende killide autor

                          Comment

                          • eyestabber
                            Grinder
                            • Feb 2010
                            • 505

                            #1018
                            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                            laas pyha juures v

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #1019
                              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                              ei lynchi mind ffs. olge nüüd üks kord inimesed ja saage aru, et ma ei ole kuidagi hunt see mäng.

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #1020
                                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                                laas pyha juures v
                                jah

                                Comment

                                Working...