Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #991
    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Lvl 1 thinking - ranka on clear.
    Ehk siis selle võib maha tõmmata, LVL1 on liiga madal.

    Comment

    • eyestabber
      Grinder
      • Feb 2010
      • 505

      #992
      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

      omfg, see on päeva algus ju , ütlesin sel viisil tere lihtsalt talle.

      Comment

      • eyestabber
        Grinder
        • Feb 2010
        • 505

        #993
        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

        ma ei viitsi eilseid oma poste lapata, aga kirjutasin seal ka et ranka suunas süüdistused tulid kohvipaksu pealt, vähemalt alguses kui ta 0poster oli

        Comment

        • poolakas
          Julm Donk
          • Sep 2009
          • 67

          #994
          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Värskenda siis inimeste mälu. Lugege (">" kui "hääletas kasutajat")


          Need hääled olid nii juba tunde. Seega miks te neid ümber ei tõstnud, kui plaan läks perse? Myloli ja Plime10 on "cleared". ML dead ja PL oli AFK. Mis teised kostavad ? Mina hakkaks huntide otsimist sealt
          Sa olid eemal, ma ei näinud mõtet panna häält mängijale, kes on 0 posti teinud. Avicii rongis polnud ma üldse kindel, pigem olin just kahtleval seisukohal q_q suhtes, seda võib ka mu postidest välja lugeda. Viimastel tundidel olin eemal, ja sinna see hääl jäigi .. (oleks ilmselt ka siis jäänud, kui sees oleks olnud , v.a juhul, kui oleks olnud vaja tekitada sarnast 8/7 situatsiooni nagu eile q_q tegigi.)

          Comment

          • IamAllin
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 1653

            #995
            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

            Eyestabber, dnb ja WoW olid eile kõik kahlusaluste listis ning nad jäid päeva lõpuni üksinda kellegi peale, vabalt võib keegi neist 2xvoter olla.

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #996
              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

              Laas miks nii frozen muidu

              Comment

              • poolakas
                Julm Donk
                • Sep 2009
                • 67

                #997
                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                Eyestabber, dnb ja WoW olid eile kõik kahlusaluste listis ning nad jäid päeva lõpuni üksinda kellegi peale, vabalt võib keegi neist 2xvoter olla.
                wowa ei ole hunt

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #998
                  Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                  Ranka tuleb tappa öö mõrvaril täna tappa, lynci leiame mujalt
                  oh wow. maybe sind peaks ära tapma? vaata oma patternit ja eyestabberi jutt on puhas lollus.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #999
                    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas poolakas Vaata postitust
                    Sa olid eemal, ma ei näinud mõtet panna häält mängijale, kes on 0 posti teinud. Avicii rongis polnud ma üldse kindel, pigem olin just kahtleval seisukohal q_q suhtes, seda võib ka mu postidest välja lugeda. Viimastel tundidel olin eemal, ja sinna see hääl jäigi .. (oleks ilmselt ka siis jäänud, kui sees oleks olnud , v.a juhul, kui oleks olnud vaja tekitada sarnast 8/7 situatsiooni nagu eile q_q tegigi.)
                    Õhtul olin ma olemas. See ongi natuke nõme, et miks jäeti jälle lahtised otsad? Mina hunte otsin 1 posti omadest ja seal on kaks voter. kui hääl jäeti mu peale, siis toimus öösel flipp, mille ma võitsin ning seega ma ei saa olla hunt.

                    Comment

                    • BlackWerewolfGenie
                      Kahtlustatav Pettus(t)es
                      • Sep 2013
                      • 2145

                      #1000
                      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                      Eyestabber, dnb ja WoW olid eile kõik kahlusaluste listis ning nad jäid päeva lõpuni üksinda kellegi peale, vabalt võib keegi neist 2xvoter olla.
                      Isiklikult pean dnb'd doublevoteriks ta "LOL @ 2 viimast" posti kohta eilse päeva lõpus, kui q_q ja maxi switchisid

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1001
                        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                        ja miks keegi aktiivsetest ei ole analüüsinud nightkille?

                        Comment

                        • poolakas
                          Julm Donk
                          • Sep 2009
                          • 67

                          #1002
                          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Õhtul olin ma olemas. See ongi natuke nõme, et miks jäeti jälle lahtised otsad? Mina hunte otsin 1 posti omadest ja seal on kaks voter. kui hääl jäeti mu peale, siis toimus öösel flipp, mille ma võitsin ning seega ma ei saa olla hunt.
                          Flipi võitmine sind hundina küll ei välista :D

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #1003
                            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                            Laas miks nii frozen muidu
                            sellepärast, et ta on huntide teise või kolmanda öö killer. seda häält on huntidele hädasti vaja.

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #1004
                              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                              Väike list ka siis:
                              eyestabber - olen wolfinud temaga koos, ta distantseerub rünnakutest. Siin ta aga rünnaku alla saades muutub väga kaitsvaks. Tal oli d1 kõige hundisem post, aga esimese argumendi tõttu nõus muust mööda vaatama.
                              Timz - Ei osanud teda readida kuniks ta ühe hundi mängu tegi, see siin on ta küla mäng.
                              yolpa - teadagi miks
                              dnbftw - teadagi miks
                              maxi - tema d1 plaan

                              Ahv kongost - hundine toon, lurkis teemat ja viskas lurkides random kommentaare, lisaks see kuidas ta õhtul hääle ranka peale viskas "ütles, et kui ranka küsib teemas kas 5 post on min kas siis ranka küla ei peaks olema. Samas postis viskab hääle Ranka peale".
                              Klaas - See ei ole ta külamäng

                              Comment

                              • eyestabber
                                Grinder
                                • Feb 2010
                                • 505

                                #1005
                                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                                nightkillid easy ju huntidel, mis seal arutada

                                Comment

                                Working...