Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!
Ei noh seda kindlasti meil läks eile väga lappama ära see kogu asi. Ma olen nõus, et result oriented oleks Maxi plaan hetkel igati parem olnud ja meil oleks väga palju rohkem infot.
Samas, kui Avicii oleks välja tulnud kui huntide seer siis praegu oleks hoopis teine jutt.
Sellesmõttes, et meil ei ole enam mõtet seda palli siin veeretada, et see oli nii hea plaan oleks pidanud tegema. See rong on hetkel läinud, meil on vaja uut.
Algselt postitas Char
Vaata postitust
Samas, kui Avicii oleks välja tulnud kui huntide seer siis praegu oleks hoopis teine jutt.
Sellesmõttes, et meil ei ole enam mõtet seda palli siin veeretada, et see oli nii hea plaan oleks pidanud tegema. See rong on hetkel läinud, meil on vaja uut.
Comment