Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!
pohmelliga tõmban ma tavaliselt teki üle pea ja ei taha mingist foorumisse postitamisest mitte midagi kuulda. eile olid teised asjalood, oli endal tegemist ja see mäng.
pohmelliga tõmban ma tavaliselt teki üle pea ja ei taha mingist foorumisse postitamisest mitte midagi kuulda. eile olid teised asjalood, oli endal tegemist ja see mäng.
"
Comment