Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!
See oli maxi, q_q ja KP black. Maxi idee oli hea, aga teised sittusid ära, mis lasid 2x voteril tuimalt hääle kuskile "urkasse" panna ning kokkuvõttes ei saanud me midagi teada.
Kus sa üleüldse olnud oled ning kahtlane aktiivsus on tekkinud.
Algselt postitas IamAllin
Vaata postitust
Kus sa üleüldse olnud oled ning kahtlane aktiivsus on tekkinud.
Comment