Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!
Mis oli hundist sellel, et Avicii peale hüppasin? Q_Q oli see kes oli terve päeva online ja lahendas siin. Ma tulen päeval online 300 posti. Tulen natukese aja pärast tagasi 500 posti. Õhtuks 800 posti. Iseenest tore, et kõik postivad aga üliraske ikka seedida kõike seda, mis siin kirjas on. Nii siis hüppasingi tuimalt Avicii peale. Parem minna masteri readide põhjal kui ise hakata random.org lükkama.
Sellega olen muidu nõus, et Avicii rongi peal kindlasti hunte. Rongid tuleks ülevaadata ja Q_Q postid samuti. Kindlasti pani ta seal täppi mõne nimega ja see obv huntidele ei meeldinud.
Algselt postitas poolakas
Vaata postitust
Sellega olen muidu nõus, et Avicii rongi peal kindlasti hunte. Rongid tuleks ülevaadata ja Q_Q postid samuti. Kindlasti pani ta seal täppi mõne nimega ja see obv huntidele ei meeldinud.
Comment