Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ahv Kongost
    Bännitud
    • Nov 2013
    • 193

    #856
    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas poolakas Vaata postitust
    Eee .. esimese päeva kaotuseks läheb siis kaks powervillageri + terve neutraalsete tiim.

    Selle Aviciiga läks ikka väga võssa, tema väljahääletajate hulgas on kindlasti hunte.


    Ahv Kongost oli teine kes rongile hüppas + q_q üks riididest oli, et hunt on ebakindel ja jätab alati võimalused lahtiseks.
    Mis oli hundist sellel, et Avicii peale hüppasin? Q_Q oli see kes oli terve päeva online ja lahendas siin. Ma tulen päeval online 300 posti. Tulen natukese aja pärast tagasi 500 posti. Õhtuks 800 posti. Iseenest tore, et kõik postivad aga üliraske ikka seedida kõike seda, mis siin kirjas on. Nii siis hüppasingi tuimalt Avicii peale. Parem minna masteri readide põhjal kui ise hakata random.org lükkama.

    Sellega olen muidu nõus, et Avicii rongi peal kindlasti hunte. Rongid tuleks ülevaadata ja Q_Q postid samuti. Kindlasti pani ta seal täppi mõne nimega ja see obv huntidele ei meeldinud.

    Comment

    • poolakas
      Julm Donk
      • Sep 2009
      • 67

      #857
      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Double vote ei ole:


      Vastasel juhul oleksin mina surnud.
      Pole seegi kindel, kuna double vote tehakse salajasel hääletusel, aga ma arvan, et 2x votija poleks riskile läinud ..

      Comment

      • poolakas
        Julm Donk
        • Sep 2009
        • 67

        #858
        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

        sry, mitte hääletusel, vaid loosimisel

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #859
          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
          Mis oli hundist sellel, et Avicii peale hüppasin? Q_Q oli see kes oli terve päeva online ja lahendas siin. Ma tulen päeval online 300 posti. Tulen natukese aja pärast tagasi 500 posti. Õhtuks 800 posti. Iseenest tore, et kõik postivad aga üliraske ikka seedida kõike seda, mis siin kirjas on. Nii siis hüppasingi tuimalt Avicii peale. Parem minna masteri readide põhjal kui ise hakata random.org lükkama.

          Sellega olen muidu nõus, et Avicii rongi peal kindlasti hunte. Rongid tuleks ülevaadata ja Q_Q postid samuti. Kindlasti pani ta seal täppi mõne nimega ja see obv huntidele ei meeldinud.
          Edgar küll riigikogus ei ole, aga ju lenc selle rolli pani sisse...

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #860
            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas poolakas Vaata postitust
            sry, mitte hääletusel, vaid loosimisel
            OMG.

            LOE ESIMENE POST LÄBI.

            Kui on 7 häält mul, 8 häält aviciil ja double voter on mu peal, siis suren mina. Thats all.

            Aga siin saad noobcleari. Hunt seda teaks või mängid lolli?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #861
              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

              sorry my bad. doublevoteri puhul oleks pidanud olema flip. seega ei saa üldse infot lol.

              Comment

              • poolakas
                Julm Donk
                • Sep 2009
                • 67

                #862
                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas lenC Vaata postitust
                Näide:

                päeva lõpus on rongide seis:
                Peeter 8 häält
                Arno 8 häält

                Kui kahekordne hääletaja hääl on päeva lõpus Arno peal, siis tapetakse Arno, sest efektiivselt on tal 9 häält.

                Kui seis on:
                Peeter 8 häält
                Arno 7 häält

                Ja kahekordne hääletaja hääl on päeva lõpus Arno peal, siis ma salaja viskan münti ja tapetakse mängija, kes mündiviske kaotas.

                Edit: Võtmesõna on "salaja", ma ei teavita kordagi, et "ma viskan münti nüüd".
                Ma lugesin siit, et visatakse salaja münti .. sul oli ju 1 hääl vähem?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #863
                  Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                  sest flip võis olla ja lenc ütles, et avalikult ta flippidest rääkima ei hakka. SUPPER ESIMENE PÄEV MEIL.

                  Comment

                  • Maxi
                    Pokkerihai
                    • Nov 2010
                    • 1849

                    #864
                    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                    bodycount siis selline, et õnneks on külal täna 3 killi

                    neutraalid on surnud ja hunte on 6

                    clearime ära need kes on kindlad külad ja võtame most likely hundid ette ja laksime sealt täna 3 killi

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #865
                      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                      jaa sul õigus. ma miskipärast ei lugenud double voteri häält sisse. eirake mu eelmise poste. pm. doublevoter võis olla iga hääletaja. nice job :)

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #866
                        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                        bodycount siis selline, et õnneks on külal täna 3 killi

                        neutraalid on surnud ja hunte on 6

                        clearime ära need kes on kindlad külad ja võtame most likely hundid ette ja laksime sealt täna 3 killi
                        jup. tahaks pinnida vähem aktiivseid.

                        Comment

                        • Ahv Kongost
                          Bännitud
                          • Nov 2013
                          • 193

                          #867
                          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                          bodycount siis selline, et õnneks on külal täna 3 killi

                          neutraalid on surnud ja hunte on 6

                          clearime ära need kes on kindlad külad ja võtame most likely hundid ette ja laksime sealt täna 3 killi
                          Kuidas me täna 3 killi saame? Ma ausalt ei saa aru sellest

                          Comment

                          • Maxi
                            Pokkerihai
                            • Nov 2010
                            • 1849

                            #868
                            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                            lintš, mõrvar ja 1 paariline saab killi teha

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #869
                              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                              lintš, mõrvar ja 1 paariline saab killi teha
                              mõlemad paarilised ju?

                              2 paarilist Saavad omavahel 24h teemast väljas rääkida. Kui üks tapetakse, siis teine jääb ellu(erinevalt armatsejatest eelmises suures mängus). NB! Ühel konkreetsel paarilisel on teisel mänguööl(n2) võimalus tappa üks endapoolt valitud mängija.

                              Comment

                              • Ahv Kongost
                                Bännitud
                                • Nov 2013
                                • 193

                                #870
                                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                                lintš, mõrvar ja 1 paariline saab killi teha
                                Aa õigus paarilise roll ka.. Sel juhul jah :)

                                Comment

                                Working...