Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!
Eeldasin, et sul konkreetsed playerlistid nende tiimidega ja põhjused notepadis. Ikkagi tahaks midagi selgekujulist näha.
Algselt postitas kardaanirist
Vaata postitust
Comment