Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #1141
    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    post 1129. copy-paste endale notepadi ja saad samasuguse faili nagu minul mõni hetk tagasi oli.
    Eeldasin, et sul konkreetsed playerlistid nende tiimidega ja põhjused notepadis. Ikkagi tahaks midagi selgekujulist näha.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #1142
      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

      ei saa mind peakida kui ma ise kt olen

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1143
        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

        Ja kas me võiks teha vahel organiseeritud mängu. Teeme kahtlaste nimekirja, teeme lynchi nimekirja ja teeme "???" nimekirja. KT peekib kahtlasi, mõrvarid lynchareid ja muud jäävad mängu.

        Siis on kõigil teada, kes surevad ja peavad end kaitsma. Samas saavad lõpus vajaliku rolli välja öelda. Parem info kohe kui jälle öine surm ilma infota.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #1144
          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

          rankaga on nii, et kui öö üle elab on insta kahtlusaluste listis.

          Comment

          • Tupac
            Julm Donk
            • Oct 2013
            • 46

            #1145
            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

            timz on üli kindlalt hunt. Ma ei saa aru kuidas siin pole teisi inimesi, kes sellest aru ei saa või teda ei kahtlusta, ta on koguaeg käitunud hundiselt, eile minu vastu üli lampi hääletanud, täna ka. Eile oli qq kes sai sellest aru ja kes clearis mind ja täna ta on väljas. Ainuke põhjus miks timz on elus, on see et 5 minti enne lõppu ranka ütlesid et timz on mõttetu mõrvakill ja sellepärast soovitas qq hoopis kedagi mitteaktiivset välja võtta ja nagu näha nii läkski ja küla väljas. Plus ma ei ole hunt ka sellepärast, et keegi mind ei toeta.

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #1146
              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

              mina juba analüüsisin. LAAS PEAB TÄNA MINEMA. muidu läheb asi päris pekki. tõenäoliselt on tal veel oma kill ka hundina teha, kas täna või homme. saate aru. kui ta täna läheb on võimalus, et ta ei sa seda killi rakendada. mõelge selle peale ka, et ta ei ole oma kahtlustustes väga veenev olnud. MÕELGE!

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #1147
                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                epic sacrifice play itt

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1148
                  Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                  ma peekiks: maxi, KL, wowa
                  lynch: bwg, ahv, tupac
                  muud: jääks mängu

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #1149
                    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                    rahvavanelase kohta kellegil midagi ?

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #1150
                      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Ja kas me võiks teha vahel organiseeritud mängu. Teeme kahtlaste nimekirja, teeme lynchi nimekirja ja teeme "???" nimekirja. KT peekib kahtlasi, mõrvarid lynchareid ja muud jäävad mängu.

                      Siis on kõigil teada, kes surevad ja peavad end kaitsma. Samas saavad lõpus vajaliku rolli välja öelda. Parem info kohe kui jälle öine surm ilma infota.
                      Vaata minu listi ja tee korrketuurid.
                      Lisa need kes puudu

                      Sama peaks tegema veel wowa ja maxi sest teid usaldan

                      Comment

                      • BlackWerewolfGenie
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • Sep 2013
                        • 2145

                        #1151
                        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                        no vote

                        ma ei usu, et tupac hunt on.

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #1152
                          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          ma peekiks: maxi, KL, wowa
                          lynch: bwg, ahv, tupac
                          muud: jääks mängu
                          ranka

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #1153
                            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            ma peekiks: maxi, KL, wowa
                            lynch: bwg, ahv, tupac
                            muud: jääks mängu
                            wowa ei ole hea peek. wowa küla. Kas maxi teeks day 1 hundina sellise plaani nagu ta tegi? Minu peekid oleks RV ja KL
                            Lynch list sobib aga bwg more like küla

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1154
                              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                              mina juba analüüsisin. LAAS PEAB TÄNA MINEMA. muidu läheb asi päris pekki. tõenäoliselt on tal veel oma kill ka hundina teha, kas täna või homme. saate aru. kui ta täna läheb on võimalus, et ta ei sa seda killi rakendada. mõelge selle peale ka, et ta ei ole oma kahtlustustes väga veenev olnud. MÕELGE!
                              Kus on su analüüs siis? Ei ole kuskil näinud seda.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1155
                                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                                wowa ei ole hea peek. wowa küla. Kas maxi teeks day 1 hundina sellise plaani nagu ta tegi? Minu peekid oleks RV ja KL
                                Lynch list sobib aga bwg more like küla
                                Õigus. Selle unustasin. Ma arvan, et ta ei teeks never seda hundina. Teisalt ma ei tea. Ma ise küll teeks, sest 99.99% ajast see ei toimiks. Maxi ma jätaksin anyway. Sama argument, mis minule: kui ta jääb sisse, siis muutub ta kahtlaseks, aga ma läheks peeki peale, sest see on vajalik info + mänguleader.

                                Comment

                                Working...