Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #841
    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    kui mõni hääl valesti, siis parandused privaatsõnumiga ASAP

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #842
      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

      Avicii on üles poodud!



      Avicii, sa oled Ene Ergma. Kuna kaugetest kosmoseavarustest saabuvad sündmused meieni ammu peale seda, kui need juhtunud on, oled sa pikkade juhtmetega külatark. Sa pead igal ööl (alustades nüüdsest) mulle päringu esitama ühe mängija kohta, kelle võistkondakuuluvuse kohta sa teada saad järgmise öö lõppedes. Esita esimene nimi enne esimese mängupäeva algust(12.11 10:00). Sa võidad kui kõik teised võistkonnad on eemaldatud.
      Kasutajal pilme10 oli 30% tõenäosus surma saada, ta jäi ellu.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #843
        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

        Öösel kogunes kamp kurjasid poliitikuid kokku ja mindi rünnakule...

        q_q on surnud!



        q_q, sa oled Helir-Valdor Seeder. Sa oled tavaline külaelanik. Sa võidad kui kõik teised võistkonnad on eemaldatud.
        Kuid ühel nendest olid teised plaanid...

        karupoeg on surnud!



        karupoeg, sa oled Martin Helme. Sa oled neutraalne ühekordne päevamõrtsukas. Kolmandal mängupäeval võid mulle saata ühe nime, keda sa tappa soovid. Ainus tingimus on, et see nimi oleks saadetud vähemalt 90 minutit enne päeva lõppu. Sinu võistkonnakaaslane on [eemaldatud], te võite üksteisega suhelda mänguväliselt 24h päevas. Sa võidad kui keegi sinu meeskonnast on viimasena elus.
        neturaalne võistkond on mängust väljas!

        Üks hea poliitik läks kättemaksuks vasturünnakule, kuid midagi läks kuskil väga valesti.

        mylolo on surnud!



        Mylolo, sa oled Urmas Paet. Igal ööl on sul võimalus liitlasväed appi kutsuda ja pahade käike blokeerida, sa oled küla blokeerija. Alustades ööst peale esimest mängupäeva, pead mulle igal ööl esitada ühe nime, kelle öökäiku sa blokeerid. Sa võidad kui kõik teised võiskonnad on eemaldatud.
        on päev!

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #844
          Vote Count 844 to 843

          Hääled seisuga post 844 kuni 0
          Öö saabub 10:50:23 pärast

          ---
          Hääli Lynch Hääletajad
          20 ei ole hääletanud yolpa (0), WowAwiAA (0), Tupac (0), timz0333 (0), taavi (0), ranka (0), rahvavaenlane (0), poolakas (0), pilme10 (0), Maxi (0), KristjanLaas (0), kardaanirist (0), IamAllin (0), eyestabber (0), Emma (0), eluvend (0), Dnbftw (0), Char (0), BlackWerewolfGenie (0), Ahv Kongost (0)

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #845
            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

            Meie mängijad:

            1. Ahv Kongost
            2. BlackWerewolfGenie
            3. Char
            4. Dnbftw
            5. eluvend
            6. emma
            7. eyestabber
            8. IamAllin
            9. kardaanirist
            10. KristjanLaas
            11. maxi
            12. pilme10
            13. poolakas
            14. rahvavaenlane
            15. ranka
            16. taavi
            17. timz0333
            18. Tupac
            19. WowAwiAA
            20. yolpa

            Comment

            • yolpa
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 2669

              #846
              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

              Oii, õpris valus laks meile ja siiani kõik hundid peal, äkki maxi plaan polekski nii halb olnud kui lõpus selle peale välja oleks läind

              Comment

              • poolakas
                Julm Donk
                • Sep 2009
                • 67

                #847
                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                Eee .. esimese päeva kaotuseks läheb siis kaks powervillageri + terve neutraalsete tiim.

                Selle Aviciiga läks ikka väga võssa, tema väljahääletajate hulgas on kindlasti hunte.


                Ahv Kongost oli teine kes rongile hüppas + q_q üks riididest oli, et hunt on ebakindel ja jätab alati võimalused lahtiseks.


                Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
                No minupoolt läheb ka Avicii siis. Ei oska ise ühtegi paremat kandidaati ka välja pakkuda, kuna lihtsalt pea ei suuda võtta seda infokogust mis siia tekitatud on day1-ga.

                Kui tekib mõni parem põhjendatud kandidaat, siis võib vabalt ka kedagi muud võtta.

                Comment

                • Char
                  Pokkerihai
                  • Sep 2009
                  • 1848

                  #848
                  Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                  Oii, õpris valus laks meile ja siiani kõik hundid peal, äkki maxi plaan polekski nii halb olnud kui lõpus selle peale välja oleks läind
                  ...ikka pidime lotoma ja läkski niimoodi. õhtul lynchisime küla, meie mõrvar tappis küla

                  pmst küla jäi täiega miinusesse nüüd.
                  hetkel on seis 14-6, kui oleks maxi plaaniga läinud, oleks 15-5.. ehk hetkel peaaegu 2-1 , kui oleks saanud 3-1

                  siit on näha, miks on hea võtta maha kindel faking hunt, mitte ei hakka lotoma lambist

                  Comment

                  • yolpa
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 2669

                    #849
                    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas Char Vaata postitust
                    ...ikka pidime lotoma ja läkski niimoodi. õhtul lynchisime küla, meie mõrvar tappis küla

                    pmst küla jäi täiega miinusesse nüüd.
                    hetkel on seis 14-6, kui oleks maxi plaaniga läinud, oleks 15-5.. ehk hetkel peaaegu 2-1 , kui oleks saanud 3-1

                    siit on näha, miks on hea võtta maha kindel faking hunt, mitte ei hakka lotoma lambist
                    jep ja kui oleks hilise plaaniga läinud, oleks ka kogu diskussioon säilinud

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #850
                      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                      lugesin alles nüüd maxi eilset plaani, mis on minu arvates geniaalne ja mille KP maha tegi: "me saame nii või naa double voteri teada day2 või day3". Kus kohas see doublevoter nüüd teada on? neutraalsete meeskond pikali, 0 hunti leitud ning külatark kutu.

                      WP

                      Comment

                      • yolpa
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 2669

                        #851
                        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                        jep ja kui oleks hilise plaaniga läinud, oleks ka kogu diskussioon säilinud
                        aga sitta sellega, peab midagi õppima sellest ja eks vähamlt bingo oddsid läksid paremaks. anyway, me saame ju ikka sama taktika võtta ja nüüd topelthääletaja välja võtta

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #852
                          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas Char Vaata postitust
                          ...ikka pidime lotoma ja läkski niimoodi. õhtul lynchisime küla, meie mõrvar tappis küla

                          pmst küla jäi täiega miinusesse nüüd.
                          hetkel on seis 14-6, kui oleks maxi plaaniga läinud, oleks 15-5.. ehk hetkel peaaegu 2-1 , kui oleks saanud 3-1

                          siit on näha, miks on hea võtta maha kindel faking hunt, mitte ei hakka lotoma lambist
                          lisaks siit on näha ka, et qq ja KP sees hoidmine on alati -EV. Keeravad mängu alguses perses kui küla, aga hundina võidaksid 100% ajast.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #853
                            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Double vote ei ole:
                            • q_q (258)
                            • Maxi (35)
                            • taavi (29)
                            • KristjanLaas (27)
                            • kardaanirist (12)
                            • karupoeg (50)
                            • rahvavaenlane (7)

                            Vastasel juhul oleksin mina surnud.

                            Comment

                            • poolakas
                              Julm Donk
                              • Sep 2009
                              • 67

                              #854
                              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                              See läks neil ju täppi, et nad esimesel ööl maha võetakse ..

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #855
                                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                                ja hääletuste tulemusest ei saa mitte midagi peale eelmaininut nimekirja välja luged. WPPPPPPPPPPP. päeva eemal, keeratakse sitt kokku.

                                maxi on mänguliider.

                                Comment

                                Working...