Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #31
    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    rahvavaenlane

    Comment

    • poolakas
      Julm Donk
      • Sep 2009
      • 67

      #32
      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas yolpa Vaata postitust
      Oi oi, väga karm reverse-psychology:D, liiga rängalt püüad minu arust.
      Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust

      Hetkel ei oska midagi rohkemat arvata, lihtsalt tundub täpselt selline post mida hunt kirjutaks.
      Ma üritan lihtsalt asja käima vedada, tundub loogilisem, kui suvalt nimekirjast boldida.

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #33
        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas poolakas Vaata postitust
        Ma üritan lihtsalt asja käima vedada, tundub loogilisem, kui suvalt nimekirjast boldida.
        Ma ei valinud suvalt.

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #34
          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

          Okei poisid ja tüdrukud, ma võtan siis küla mängu juhtima tegelase rolli enda kanda.

          Mul mäng juba lahendatud.

          Day1 teeme nii:

          Igaüks hääletab nimekirja alusel:
          Ahv Kongost
          Avicii
          BlackWerewolfGenie
          Char
          Dnbftw
          eluvend
          emma
          eyestabber
          IamAllin
          kardaanirist
          karupoeg
          KristjanLaas
          maxi
          mylolo
          overbet
          pilme10
          poolakas
          q_q
          rahvavaenlane
          ranka
          taavi
          timz0333
          Tupac
          WowAwiAA
          yolpa

          endast allpool olevat mängijat. Yolpa hääletab "Ahv Kongost"

          Nii jääb päeva lõpuks kõigile 1 lynch hääl.

          Huntide tiimi : 1 2xhääletaja Tema hääl loeb kahekordselt.

          hääl loeb topelt, seega kedaiganes ta valib saab surma. seega saame homseks ühe hundi teada selle hinnaga et kaotame ühe küla. arvestades seda et tõenäoliselt day1 küla paneb pange siis on see +EV mängu jaoks ühest hundist lahti saada.

          teeme selle kokkuleppe ära ja siis ma revealin kuidas edaspidi tuleb mängida

          Comment

          • Maxi
            Pokkerihai
            • Nov 2010
            • 1849

            #35
            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

            ma teen otsa lahti:
            mylolo

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #36
              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

              poolakas võib vabalt hunt olla. Nägin ükspäev teda NL25, tegi üpriski hundiseid muuve, lambafishid kõik kartsid ja panid laudadest pagema. Villavärviks oli lilla. Selle info põhjal hääletan hetkel poolakas

              Comment

              • yolpa
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 2669

                #37
                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                tundub legit haha:D

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #38
                  Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                  Okei poisid ja tüdrukud, ma võtan siis küla mängu juhtima tegelase rolli enda kanda.

                  Mul mäng juba lahendatud.

                  Day1 teeme nii:

                  Igaüks hääletab nimekirja alusel:
                  Ahv Kongost
                  Avicii
                  BlackWerewolfGenie
                  Char
                  Dnbftw
                  eluvend
                  emma
                  eyestabber
                  IamAllin
                  kardaanirist
                  karupoeg
                  KristjanLaas
                  maxi
                  mylolo
                  overbet
                  pilme10
                  poolakas
                  q_q
                  rahvavaenlane
                  ranka
                  taavi
                  timz0333
                  Tupac
                  WowAwiAA
                  yolpa

                  endast allpool olevat mängijat. Yolpa hääletab "Ahv Kongost"

                  Nii jääb päeva lõpuks kõigile 1 lynch hääl.

                  Huntide tiimi : 1 2xhääletaja Tema hääl loeb kahekordselt.

                  hääl loeb topelt, seega kedaiganes ta valib saab surma. seega saame homseks ühe hundi teada selle hinnaga et kaotame ühe küla. arvestades seda et tõenäoliselt day1 küla paneb pange siis on see +EV mängu jaoks ühest hundist lahti saada.

                  teeme selle kokkuleppe ära ja siis ma revealin kuidas edaspidi tuleb mängida
                  Kusjuures see on päris hea mõte. Küla mõrtsukas saab kohe öösel ära tappa

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #39
                    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                    Char

                    Maxi cleared

                    Comment

                    • Maxi
                      Pokkerihai
                      • Nov 2010
                      • 1849

                      #40
                      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                      ma tahtsin sellega hiljem välja tulla, aga on oht et keegi keerab pekki selle ja lihtsam on kohe päeva alustades ära teha, kuna mäng solved praktiliselt siis peaks võit koju tulema

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #41
                        Vote Count 11 to 40

                        Hääled seisuga post 11 kuni 40
                        Öö saabub 10:00:59 pärast

                        ---
                        Hääli Lynch Hääletajad
                        1 Tupac rahvavaenlane (1)
                        1 poolakas Dnbftw (1)
                        1 mylolo Maxi (3)
                        1 Char BlackWerewolfGenie (8)
                        1 rahvavaenlane timz0333 (3)
                        20 ei ole hääletanud yolpa (4), taavi (2), Tupac (0), WowAwiAA (0), poolakas (3), q_q (0), pilme10 (1), ranka (0), overbet (0), mylolo (1), karupoeg (0), KristjanLaas (0), IamAllin (0), kardaanirist (0), Emma (2), eluvend (0), eyestabber (0), Char (0), Avicii (0), Ahv Kongost (0)

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #42
                          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                          ma tahtsin sellega hiljem välja tulla, aga on oht et keegi keerab pekki selle ja lihtsam on kohe päeva alustades ära teha, kuna mäng solved praktiliselt siis peaks võit koju tulema
                          teoorias kõik villad peaksid nõus olema.

                          afkerid võivad mõjutada ja huntide angleshootimine aga seegi neil väga võimalik pole kuna külana on see kindel edge nii day1 läbi viia ma arvan.

                          Comment

                          • Maxi
                            Pokkerihai
                            • Nov 2010
                            • 1849

                            #43
                            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                            afkerid saavad anyways kicki, aga kuna Yolpa on teises tsoonis siis talle võib see asi halva üllatusena tulla kui liiga hilja sellega alustada

                            Comment

                            • BlackWerewolfGenie
                              Kahtlustatav Pettus(t)es
                              • Sep 2013
                              • 2145

                              #44
                              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                              double win oleks lenC flippab teise wulfi day1 lynchiks :D

                              Comment

                              • taavi
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 684

                                #45
                                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                                timz0333

                                Comment

                                Working...