Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tupac
    Julm Donk
    • Oct 2013
    • 46

    #1531
    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Ma kahtlesin rvs ja ei tahtnud kohe ta peale häält panna

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #1532
      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
      kelle tapad täna?
      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Eile oli 5:6 RV kahjuks.


      Siis tulid tupac ja plime panid korraga hääled RV peale. Ometi Tupac oli safe ja käskisin hääled nii jätta.

      Tupac on kogu aeg mu listis olnud.
      Lahe, et sa mind käskijaks ja sissejätjaks kutsud ja siis sellise douchy posti teed. Kedagi ei huvita keda sa käsid sisse jätta ja sellest ei saa järeldusi teha, et nad sind ei kuulanud.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #1533
        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

        lahe, et lambist copyb asju ka.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1534
          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
          Lahe, et sa mind käskijaks ja sissejätjaks kutsud ja siis sellise douchy posti teed. Kedagi ei huvita keda sa käsid sisse jätta ja sellest ei saa järeldusi teha, et nad sind ei kuulanud.
          Sorry, et ma su hinge riivasin. Soovitasin, loe siis nii. Pigem on sinul minu vastu midagi kui minul sulle. Ma olin erinevalt sinust terve päeva aktiivne ja üleüldse kõige aktiivsem mängija. Teiseks kuhu me selle postiga jõuame?

          Mu küsimus oli, et miks ei tehtud nii. Nii või naa oleks RV ju välja ei läinud v.a. juhul, kui tupaci peal 2-voter. Ma arvan, et see risk oleks seda väärt olnud v mitte ? Isegi, kui tupac oleks oma häält tõstnud minut enne lõppu, oleks tulemus olnud parem kui seda teha koheselt.

          Seega ma järeldan, et ta on üks huntidest.

          Comment

          • Emma
            Grinder
            • Mar 2013
            • 529

            #1535
            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

            Keegi kel arvutiga lihtsam sirvida edasi-tagasi, mitu hunte vs küla sees on? Sorri et nii noob, tõesti ei jõua telefonis järge pidada.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #1536
              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
              Imo. Dnbftw on üks kindel hunt. Vaadake ta postid üle.
              http://foorum.pokkeriprod.com/search...id=2154841&pp=

              Rahvavaenlase postidest ikka väga raske midagi välja lugeda. Pushinud ainult KristjanLaasi, kes peaks olema üks clearimaid külasid tänaseks päevaks.
              Usalda küla qq day1 ready first day mängijate vastu. Dnb on nii vaba flowga, et see ei lähe kuidagi keskmise first time hundi stiiliga kokku. Vähemalt minu jaoks dnb cleared.

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #1537
                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Sorry, et ma su hinge riivasin. Soovitasin, loe siis nii. Pigem on sinul minu vastu midagi kui minul sulle. Ma olin erinevalt sinust terve päeva aktiivne ja üleüldse kõige aktiivsem mängija. Teiseks kuhu me selle postiga jõuame?

                Mu küsimus oli, et miks ei tehtud nii. Nii või naa oleks RV ju välja ei läinud v.a. juhul, kui tupaci peal 2-voter. Ma arvan, et see risk oleks seda väärt olnud v mitte ? Isegi, kui tupac oleks oma häält tõstnud minut enne lõppu, oleks tulemus olnud parem kui seda teha koheselt.

                Seega ma järeldan, et ta on üks huntidest.
                Tegelt lampi postitasin selle isegi, suht sirge näoga ainult draama jaoks. Isegi 0% vist tundsin neid asju, mida väljendasin.

                Anyway tegelt tahaks teamworkida kuni veel saab, usaldad mu eyestabber readi?

                Comment

                • Ahv Kongost
                  Bännitud
                  • Nov 2013
                  • 193

                  #1538
                  Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas Emma Vaata postitust
                  Keegi kel arvutiga lihtsam sirvida edasi-tagasi, mitu hunte vs küla sees on? Sorri et nii noob, tõesti ei jõua telefonis järge pidada.
                  mida keegi sellest postist arvab, tundub nagu slip imo.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #1539
                    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
                    mida keegi sellest postist arvab, tundub nagu slip imo.
                    ühe kasutajaga võib imo ainult korraga mängida.

                    Comment

                    • Emma
                      Grinder
                      • Mar 2013
                      • 529

                      #1540
                      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Et siis oligi liiga loll küsimus. Aga mismoodi slip? Ahv ära trikita

                      Comment

                      • taavi
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 684

                        #1541
                        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                        ühe kasutajaga võib imo ainult korraga mängida.
                        Keegi mängib kahega v mida?

                        Comment

                        • Ahv Kongost
                          Bännitud
                          • Nov 2013
                          • 193

                          #1542
                          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas taavi Vaata postitust
                          Keegi mängib kahega v mida?
                          ei mängi ikka kahe kasutajaga. laas tegi nali.

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #1543
                            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Jep, bwg slipi nali. Kuidagi vaikne on siin..

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #1544
                              Vote Count 1481 to 1543

                              Hääled seisuga post 1481 kuni 1543
                              Öö saabub 05:17:21 pärast

                              ---
                              Hääli Lynch Hääletajad
                              2 Dnbftw Ahv Kongost (7), taavi (5)
                              1 Tupac ranka (9)
                              1 timz0333 Emma (8)
                              1 Emma yolpa (8)
                              11 ei ole hääletanud Tupac (4), timz0333 (6), pilme10 (0), KristjanLaas (6), kardaanirist (0), IamAllin (0), eyestabber (0), eluvend (0), Dnbftw (2), Char (2), BlackWerewolfGenie (5)

                              Comment

                              • BlackWerewolfGenie
                                Kahtlustatav Pettus(t)es
                                • Sep 2013
                                • 2145

                                #1545
                                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                                pilme

                                Comment

                                Working...