Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!
Tundub soliidne teooria, kuid natuke liiga fancy play oleks minu arvates. Ei ole mõtet sellise ideega lagedale tulla ja kindlat hunti outida kui 25 mängijat sees. Lihtsam oleks flipata.
Algselt postitas taavi
Vaata postitust
Comment