Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mylolo
    Julm Donk
    • Sep 2010
    • 79

    #16
    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Tere

    Same shit like last time!

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #17
      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

      tupac=visahing, visa pole ammu hunt olnud. teatud loogiga seal on, nii, et tupac

      Comment

      • taavi
        Grinder
        • Oct 2008
        • 684

        #18
        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas Emma Vaata postitust
        Ahoi! Palju veel esmakordselt mängijaid on?
        kolm v neli

        Comment

        • poolakas
          Julm Donk
          • Sep 2009
          • 67

          #19
          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

          Hakkame siis pihta.

          Esiteks, mina olen küla. Põhjendan ära kah - noob, mängin esimest korda, hundina passiksin vaikselt ja võtaks teistele sappa. Nagu yolpa tegi eelmises mängus, kui veab saaksin kiirelt nö noobcleari. Hundina ootaksin oma wolf buddysid chatti ja ootaks nende nõuandeid, kindlasti ei tõmbaks endale tähelepanu. Seega, küla ... noob, aga kindlasti küla.

          Esimene mängija, kes mind hääletab on hunt :)

          Comment

          • BlackWerewolfGenie
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Sep 2013
            • 2145

            #20
            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas poolakas Vaata postitust
            Hakkame siis pihta.

            Esiteks, mina olen küla. Põhjendan ära kah - noob, mängin esimest korda, hundina passiksin vaikselt ja võtaks teistele sappa. Nagu yolpa tegi eelmises mängus, kui veab saaksin kiirelt nö noobcleari. Hundina ootaksin oma wolf buddysid chatti ja ootaks nende nõuandeid, kindlasti ei tõmbaks endale tähelepanu. Seega, küla ... noob, aga kindlasti küla.

            Esimene mängija, kes mind hääletab on hunt :)
            väga hundine post

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #21
              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

              Hommik. Olen tavaline külaelanik

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #22
                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                GL küla ja edukat hosti Lenc!

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #23
                  Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Ouch lenc, sa muutsid kellaaegasid:P, kas sa 9.15-ne vms peale ei tahaks tõsta:P?, kui teil kell 9 õhtul saab, saab mul 5, lisa 15 minta annaks juba päris palju juurde, kuna ärkan tavaliselt 5.30

                  Comment

                  • yolpa
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 2669

                    #24
                    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                    pange noobclear mulle, ma küla:)

                    Comment

                    • Emma
                      Grinder
                      • Mar 2013
                      • 529

                      #25
                      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                      tupac=visahing, visa pole ammu hunt olnud. teatud loogiga seal on, nii, et tupac
                      Mis loogika, kui kõik rollid random? Sama, kui et 10 aastat pole bingoga midagi hittind, siis nüüd iga korraga tõenäosus suureneb?

                      Comment

                      • poolakas
                        Julm Donk
                        • Sep 2009
                        • 67

                        #26
                        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                        väga hundine post
                        Miks sa seda arvad? Ma ei oska ennast paremini clearida :)
                        Aga kui sa küla oled, siis pigem usu ..

                        Comment

                        • yolpa
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 2669

                          #27
                          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas poolakas Vaata postitust
                          Hakkame siis pihta.

                          Esiteks, mina olen küla. Põhjendan ära kah - noob, mängin esimest korda, hundina passiksin vaikselt ja võtaks teistele sappa. Nagu yolpa tegi eelmises mängus, kui veab saaksin kiirelt nö noobcleari. Hundina ootaksin oma wolf buddysid chatti ja ootaks nende nõuandeid, kindlasti ei tõmbaks endale tähelepanu. Seega, küla ... noob, aga kindlasti küla.

                          Esimene mängija, kes mind hääletab on hunt :)
                          Oi oi, väga karm reverse-psychology:D, liiga rängalt püüad minu arust.

                          rahvavaenlane lülita nähtamatus sisse.

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #28
                            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas poolakas Vaata postitust
                            Miks sa seda arvad? Ma ei oska ennast paremini clearida :)
                            Aga kui sa küla oled, siis pigem usu ..
                            Ma olen power villager ja me eriti ei clearigi avapostide alusel kedagi.

                            Sind saab clearida, kui sa päeva jooksul analüüsid ja üritad mängu ära lahendada, mida rohkem infot annad seda kergem on clearida.

                            Hetkel ei oska midagi rohkemat arvata, lihtsalt tundub täpselt selline post mida hunt kirjutaks.

                            Comment

                            • pilme10
                              FPP Pro
                              • Jun 2009
                              • 224

                              #29
                              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                              yellow,

                              olen küla.

                              glhf

                              Comment

                              • BlackWerewolfGenie
                                Kahtlustatav Pettus(t)es
                                • Sep 2013
                                • 2145

                                #30
                                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas Emma Vaata postitust
                                Mis loogika, kui kõik rollid random? Sama, kui et 10 aastat pole bingoga midagi hittind, siis nüüd iga korraga tõenäosus suureneb?

                                Comment

                                Working...