Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!
mida sa ajad, absull parim variant on see maxi idee.
1) saame väga tugeva hundi teada homseks
2) täna randomeid hääletades, võime tappa pmst sama tõenäosusega küla, kui hundi nagu eelmised mängud on näitanud.
hääleta enda meest ja ära aja külainimesi segadusse.
ma isegi ei viitsi sel teemal vaielda, sest kui sa arvad, et see pole täna parim käik, siis sa oled kas loll või hunt
Algselt postitas karupoeg
Vaata postitust
1) saame väga tugeva hundi teada homseks
2) täna randomeid hääletades, võime tappa pmst sama tõenäosusega küla, kui hundi nagu eelmised mängud on näitanud.
hääleta enda meest ja ära aja külainimesi segadusse.
ma isegi ei viitsi sel teemal vaielda, sest kui sa arvad, et see pole täna parim käik, siis sa oled kas loll või hunt
Comment