Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #61
    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    pidage mind hundiks, kuid maxi idee on ülisitt in my book, sest kaotame suurema tõenäosusega küla selle tulemusena. Samuti ei saa me väga palju infot day 1

    Hunte ja ohtlikke inimesi on nii palju ning selle isiku, kellel on 2 häält saame üsna kindlalt selgeks juba day 2-day 3, sest on ju näha hääletuse tulemusena seda.
    mida sa ajad, absull parim variant on see maxi idee.

    1) saame väga tugeva hundi teada homseks
    2) täna randomeid hääletades, võime tappa pmst sama tõenäosusega küla, kui hundi nagu eelmised mängud on näitanud.


    hääleta enda meest ja ära aja külainimesi segadusse.

    ma isegi ei viitsi sel teemal vaielda, sest kui sa arvad, et see pole täna parim käik, siis sa oled kas loll või hunt

    Comment

    • Maxi
      Pokkerihai
      • Nov 2010
      • 1849

      #62
      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

      hehe, nice karupoeg

      Comment

      • Char
        Pokkerihai
        • Sep 2009
        • 1848

        #63
        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

        no offence

        Comment

        • poolakas
          Julm Donk
          • Sep 2009
          • 67

          #64
          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

          Kui kõik selle plaaniga kaasa tulevad, siis on ju suht freeroll. Need, kes nõus pole on hundid.

          Comment

          • Maxi
            Pokkerihai
            • Nov 2010
            • 1849

            #65
            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

            muidu see ka veel, et kuna öökillerid peavad kellegi maha lööma siis külamõrtsukas saab n1 niimoodi ära kasutada et ühtegi oma tüüpi maha ei löö mis muidu oleks väga tõenäoline

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #66
              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas Maxi Vaata postitust
              muidu see ka veel, et kuna öökillerid peavad kellegi maha lööma siis külamõrtsukas saab n1 niimoodi ära kasutada et ühtegi oma tüüpi maha ei löö mis muidu oleks väga tõenäoline
              +1

              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #67
                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                Aga kelle rind on haavleid täis? Hetkel tundub, et karupojal haavlid ja Maxil veidi rasvane. Kokkumäng?

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #68
                  Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                  Aga kelle rind on haavleid täis? Hetkel tundub, et karupojal haavlid ja Maxil veidi rasvane. Kokkumäng?
                  Ma ei usu, et Maxi niimoodi tanki kohe lükkab hundid.

                  Comment

                  • Dnbftw
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1808

                    #69
                    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                    LenC jälle halba teavitustööd teinud, kus on kirjas, et huntidel ka tank olemas?
                    Oskab keegi midagi Maxi ja karupoja omavahelistest suhetest rääkida?

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #70
                      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas Char Vaata postitust
                      mida sa ajad, absull parim variant on see maxi idee.

                      1) saame väga tugeva hundi teada homseks
                      2) täna randomeid hääletades, võime tappa pmst sama tõenäosusega küla, kui hundi nagu eelmised mängud on näitanud.


                      hääleta enda meest ja ära aja külainimesi segadusse.

                      ma isegi ei viitsi sel teemal vaielda, sest kui sa arvad, et see pole täna parim käik, siis sa oled kas loll või hunt
                      sellisel toonil jutule edaspidi vastata ei kavatse, seega tõmba koomale.

                      aga asjast - ma ei näe erilist vahet sellel, kas me saame endale kindla hundi day 2 või day 4.

                      Comment

                      • taavi
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 684

                        #71
                        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                        ei ole nõus väga. Ma näeksin Maxi plaanil edge õhtul kell 20.00, kus terve küla on olnud aktiivne, kuid kedagi ei ole välja selekteeritud.

                        Hommikul esimese asjana selle ütlemine on aga väga mõttetu, sest homme oleksime samasuguses olukorras, kus kellegi kohta readi ei ole.

                        1 hunt oleks küll vähem, kuid 2x hääletaja hunt on huntide meeskonnast kõige sitemas olukorras nagunii ning tema tuleb suht kindlalt avalikuks
                        Õhtu poole selline plaan esitada oleks kindlasti parem, aga peaksid kõik online olema, seda arvatavasti ei juhtu.

                        Comment

                        • taavi
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 684

                          #72
                          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                          Ma ei usu, et Maxi niimoodi tanki kohe lükkab hundid.
                          Miks mitte? Clearib ju ennast sellega väga hästi ja see topelt häältega hunt tuleb nagunii ruttu välja ja sureks nagunii...

                          Comment

                          • taavi
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 684

                            #73
                            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                            st kaas hundi lükkab tanki

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #74
                              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                              Aga kelle rind on haavleid täis? Hetkel tundub, et karupojal haavlid ja Maxil veidi rasvane. Kokkumäng?
                              Maxi most likely cleared. Kõrvaltvaatajana paneksin ennast ka pigem külase listi, sest hundina ei oleks siin väga mõtet vastu hakata, tekitaksin kaashuntidele ainult pahandusi juurde.

                              Char peaks olema loogiliselt mõttes siin pigem külane, kuid tema liinis on midagi imelikku hetkel. Vähemalt minu jaoks. Varasemalt on ta üsnagi vaoshoitult ja viisakalt käitunud ja olnud. Praegu justkui sooviks ennast külaseks teha sellega, kuid väga närviline. Huntidel vesi ahjus ja üritatakse iga hinna eest ennast clearida?

                              Maxiga suhted fine imo

                              Comment

                              • taavi
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 684

                                #75
                                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                                Et siis kui Maxi hunt, siis BWG ka hunt :)

                                Comment

                                Working...