WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #481
    Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Aga Laas?
    Minujaoks neutraalne. Ei pea teda hundiks. Infot ei ole veel piisavalt. Ausalt oleks vaja, et KülaTark tuleks välja juhul KUI tal on 1 hunt vähemalt olemas. Siis oleks väga lihtne see mäng ära lahendada. Kui tal 2 peeked küla, siis ma ei ole kindel, kas oleks õige aeg välja tulla. Peasi on see ,et KT ei sureks niimoodi et 0 peeks ja gg.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #482
      Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

      0 hints sorry*

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #483
        Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

        Külatargal ei ole vaja välja tulla täna.

        Comment

        • EmmaWatson
          Jube Noob
          • Oct 2013
          • 136

          #484
          Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
          Külatargal ei ole vaja välja tulla täna.
          külatargal võiks mngi normz peegid olla siis jäetud. ma ei usu, et kellelgi meist oleks niimoodi tehtud, et juhul kui KT lendab öösel, siis on aru saada, mis ta peegid on

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #485
            Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

            Ranka, ma tulin koju nüüd ja rahunenud ja tahan ikka mängu võita.
            Seleta mulel lahti see, et hakkasid mind süüdistama visa väljavõtukatses ja kutsusid debiilikuks, kui ma kordagi ei pakkunud visa lynchi.
            Mu eilne lynch oleks olnud emma, aga peale kp claimi enam kindlasti mitte pluss ta tundub ainuke peale visa (wtf tegelt ka ülejäänud mängijad), kelle arust ma pole huntlistis.

            Seriously field, kuidas ranka külasem on kui mina?

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #486
              Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

              Ma arvan, kui külatark on üles poodud siis on ta peekid ka väga obvious.

              Comment

              • BlackWerewolfGenie
                Kahtlustatav Pettus(t)es
                • Sep 2013
                • 2145

                #487
                Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                ära söödud*

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #488
                  Vote Count 288 to 487

                  Hääled seisuga post 288 kuni 487
                  Öö saabub 1:00:57 pärast

                  ---
                  Hääli Lynch Hääletajad
                  4 VisaHing VisaHing (31), BlackWerewolfGenie (41), overbet (23), yolpa (2)
                  1 BlackWerewolfGenie ranka (38)
                  1 ranka KristjanLaas (14)
                  1 overbet EmmaWatson (40)

                  Comment

                  • EmmaWatson
                    Jube Noob
                    • Oct 2013
                    • 136

                    #489
                    Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                    overbet on täna hunt

                    Ütles, et kui Emma on karupoeg, siis on ta 90% hunt. No what the hell - oleks ma Emmana hunt olles öelnud, et ma karupoeg? no chance amigos. Üritas mind lihtsalt hundina kiirelt välja saada. Pärast muidugi tõmbas tagasi 1 lausaga, kui sai aru, et jooksis võssa

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #490
                      Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Praegu 7 mängijat. 5 küla 2 hunti
                      homme kui eksime: 3 küla 2 hunti. Seega homme võib viimane päev olla. Ilmselt KT täna ei sure ( ma tean kes vist KT on ) vote käigus, küll aga võib see juhtuda öösel. Sest 1:4-jale on see võimaus. Siit võib heaga võtta teatud mängijad välja ( ei nimeta nimesid ) ja ongi 1:2-le et KT sureb täna öösel.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #491
                        Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        Minujaoks neutraalne. Ei pea teda hundiks. Infot ei ole veel piisavalt. Ausalt oleks vaja, et KülaTark tuleks välja juhul KUI tal on 1 hunt vähemalt olemas. Siis oleks väga lihtne see mäng ära lahendada. Kui tal 2 peeked küla, siis ma ei ole kindel, kas oleks õige aeg välja tulla. Peasi on see ,et KT ei sureks niimoodi et 0 peeks ja gg.
                        Ma tahaks ka, et KT välja tuleks tbh. v.a. kui day1 pick oli üks eilsetest surnutest, siis ei peaks tulema kindlalt. 2 küla teada saades mängime homme halval juhul 3-2 teades vähemalt 2 küla või 4-1 teades kahte küla.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #492
                          Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Sellepärast peakski KT välja tulema kui tal on mingi norm info. Minu loogika ja arvutused.

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #493
                            Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                            kuidas visal 4 häält on üldse?? häletage ranka enne kui visa tegelt ka.

                            Comment

                            • EmmaWatson
                              Jube Noob
                              • Oct 2013
                              • 136

                              #494
                              Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                              ranka on kas lock clear küla või leveldas selle chari asjaga hundina.

                              Kui oleks 1 kõik mis muu mängija, siis peaksin automaatlselt külaks. Ranka puhul on see nii kahtlane.

                              Comment

                              • BlackWerewolfGenie
                                Kahtlustatav Pettus(t)es
                                • Sep 2013
                                • 2145

                                #495
                                Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                                Ma ei usu, et overbet hunt on kuna huntidel ei oleks kasulikum jätta Char sisse on a hunch, et ta on KT aga jääb hundivarju külana kui see, et ära süüa omale katte tegemiseks ja päris KT'le lisa öö peekimiseks anda.

                                Comment

                                Working...