Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!
Minujaoks neutraalne. Ei pea teda hundiks. Infot ei ole veel piisavalt. Ausalt oleks vaja, et KülaTark tuleks välja juhul KUI tal on 1 hunt vähemalt olemas. Siis oleks väga lihtne see mäng ära lahendada. Kui tal 2 peeked küla, siis ma ei ole kindel, kas oleks õige aeg välja tulla. Peasi on see ,et KT ei sureks niimoodi et 0 peeks ja gg.
Algselt postitas overbet
Vaata postitust
Comment