WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EmmaWatson
    Jube Noob
    • Oct 2013
    • 136

    #451
    Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

    kindlalt ütleksin hundina välja, et ma karupoeg :D

    ebareaalsed vennad olete ikka ausõna. Midagi muud ei ole öelda

    Comment

    • BlackWerewolfGenie
      Kahtlustatav Pettus(t)es
      • Sep 2013
      • 2145

      #452
      Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

      ma olen q_q üldse

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #453
        Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

        Minu teooria on järgnev:

        BWG on 100% hunt. Täna ütles, et ta on külatark ja piilus yolpat kui ka eluvenda. Mõlemad peekid olid külad, millest üks on nüüdseks surnud. Mõlemad olid «tühjad» claimid. Eluvend suri esimesel õhtul külahääletusega ja yolpa ei ole postitanud. Nüüd tekib küsimus, et miks KT pidi välja tulema pm. null infoga. Vastus: ei pidanudki.

        Seega ta on kas küla või hunt. Kui me võtame esimeste päevade postid kuni tänaseni, siis vahetas tema hääli kui sokke. Peaaegu iga mängija on olnud tema silmis nii cleared küla kui ka hunt.

        Mis kõige huvitavam. Kui eile ta tühja koha pealt reageeris üle KT claimi, mis minu silmis paistis koheselt meeleheitlik liigutus s.t. tõestamaks, et ta küla. Samuti täna hommikul tuli tema poolt väga ilus ja korrektne post. See meenutab mulle advokaadi kirjutatud kirja, kus ei tohi olla ühtegi sõna vääratust ega viga, sest see võib haledalt kätte maksta.

        Teisisõnu kiri oli hoolikalt läbi mõeldud ja tõenäoliselt varasemalt notepadi vms. kirjutatud. Kas küla teeks sellise kirja? Mina seda ei usu.

        Siis täna õhtune KT + suured tekstid ja spämm. Ma ei tea, aga mulle tundub see nii busted liigutusena. Siin on ainult üks AGA, mis räägib BWG kasuks, aga sellel ma hetkel ei peatu. Teisel juhul oleks visahing (vist) hunt, aga ei viitsi seda analüüsida hetkel.

        Comment

        • EmmaWatson
          Jube Noob
          • Oct 2013
          • 136

          #454
          Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

          ma olen nõus võtma kambaga modkilli, et mäng läbi saaks. kes on in?

          Comment

          • overbet
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 1620

            #455
            Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            Pead mind hundiks muidu jep?
            Ma pidasin sind minu eilset eriliste põhjendusteta pushimist wolfiseks. Tänane pole väga midagi muutnud siiani selles küsimuses. Aga pane mulle põhjendusi, miks sa ei ole hunt.

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #456
              Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

              #yolo

              Sa poleks pidanud vaevuma nii palju kirjutama miks ma ei ole külatark see kõikidele obvious juba aga kui olen siis täna peekin sind.

              Comment

              • BlackWerewolfGenie
                Kahtlustatav Pettus(t)es
                • Sep 2013
                • 2145

                #457
                Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                mu post on rankale

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #458
                  Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas overbet Vaata postitust
                  Ma pidasin sind minu eilset eriliste põhjendusteta pushimist wolfiseks. Tänane pole väga midagi muutnud siiani selles küsimuses. Aga pane mulle põhjendusi, miks sa ei ole hunt.
                  Kuule hääleta visahing täna ma peekin rankat ja gg.

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #459
                    Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                    õah. Mis libamõmmiku lynchist arvate?

                    Comment

                    • BlackWerewolfGenie
                      Kahtlustatav Pettus(t)es
                      • Sep 2013
                      • 2145

                      #460
                      Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas EmmaWatson Vaata postitust
                      ma olen nõus võtma kambaga modkilli, et mäng läbi saaks. kes on in?
                      in

                      Comment

                      • EmmaWatson
                        Jube Noob
                        • Oct 2013
                        • 136

                        #461
                        Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas overbet Vaata postitust
                        õah. Mis libamõmmiku lynchist arvate?
                        ülipohhuilt nõus. saabki q_q-lt küsida, kes hundid on

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #462
                          Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas overbet Vaata postitust
                          õah. Mis libamõmmiku lynchist arvate?
                          ma ei usu, et ta pinky swear fakeks ja naisenimel ei vannuks ka.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #463
                            Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas overbet Vaata postitust
                            Ma pidasin sind minu eilset eriliste põhjendusteta pushimist wolfiseks. Tänane pole väga midagi muutnud siiani selles küsimuses. Aga pane mulle põhjendusi, miks sa ei ole hunt.
                            Noo ma ei oska ühtegi head põhjendust nii välja tuua. Vb minu viimane pikem post, mis imo peaks mind mingil määral clearima külana.

                            Comment

                            • overbet
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 1620

                              #464
                              Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                              oh seda väikse sõrme metat

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #465
                                Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas EmmaWatson Vaata postitust
                                ma olen nõus võtma kambaga modkilli, et mäng läbi saaks. kes on in?
                                For sure on see sinu jaoks esimene/viimane mäng selle kasutaja alt. Kui sul mõni teine kasutaja, siis loodan, et saad lifebänni.

                                Ise tahtsid nii väga mängida ja nüüd käid mingi siukse teooriaga välja day2.

                                gtfo Emma.

                                Comment

                                Working...