Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!
Ma ei saa aru. Overbet ei pruugi olla KT siin praegu. Homme on ta elus ja tuleb teooriaga, et tahtis õigele KT-le anda ühe peegi veel ja BWG on elus. wtf.
Ma ei saa aru. Overbet ei pruugi olla KT siin praegu. Homme on ta elus ja tuleb teooriaga, et tahtis õigele KT-le anda ühe peegi veel ja BWG on elus. wtf.
Comment