KT väljatulek oleks + EV poole kalduv kui tal ei ole eriti häid peeke jäetud.
Seda siis põhjusel, et muidu on homme 3-2 seis. Kui KT sees, siis lahendatud, kui KT väljas, siis peab tal olema ülihead peegid, sest eksida me enam ei saaks.
Ma ei saa sellest aru, et miks Emma kirjutas, et jõi päev otsa ranka skaibis õlut ja mingi leht enne bashis rankat, et too talle skaibis kirjutaks ja, et umbes et ta kirjutas talle aga vastust ei saanud.
+ enne küsis juba rankalt õllepilti
Aga see tundub pigem selline niisama level ma ikkagi ei usu, et ta naisenimel valet vannub.
Jajah, mingi 5 kord püüad juba. Anna võimalus mul end sisse rääkida ja küsi küsimusi mult oma kahtluste kohta, mitte ära püüa lambist ronge käime tõmmata.
Comment