WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EmmaWatson
    Jube Noob
    • Oct 2013
    • 136

    #466
    Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
    ma ei usu, et ta pinky swear fakeks ja naisenimel ei vannuks ka.
    1. see pinky swear oli nii obivous sarkasm sinu swearide suunas, et enam ilmselgem ei saa olla. Aga ju sa ei tabanud siiski seda

    2. Naise nimel obv ei valetaks. Nii et overbet, reevaluate pliis. Ei taha surra siiski. Homme kindlalt lahendaks mängu! Täna olen terve päev skypes rankaga õlut joonud video chatis

    Comment

    • overbet
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 1620

      #467
      Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

      Ai krt, tegelt Emma on ikka küla. Vist.

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #468
        Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        Noo ma ei oska ühtegi head põhjendust nii välja tuua. Vb minu viimane pikem post, mis imo peaks mind mingil määral clearima külana.


        Please elaborate kuidas post kus teist küla venda üritad libahundiks freimida ehitades oma post ülesse faktidele mis on ümberlükatud mu järgnevas postis "mida sa ei märganud ja ei muuda" midagi.

        Comment

        • EmmaWatson
          Jube Noob
          • Oct 2013
          • 136

          #469
          Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          For sure on see sinu jaoks esimene/viimane mäng selle kasutaja alt. Kui sul mõni teine kasutaja, siis loodan, et saad lifebänni.

          Ise tahtsid nii väga mängida ja nüüd käid mingi siukse teooriaga välja day2.

          gtfo Emma.
          :D

          Vähemalt minu entertainment value on selle mänguga käes.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #470
            Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust


            Please elaborate kuidas post kus teist küla venda üritad libahundiks freimida ehitades oma post ülesse faktidele mis on ümberlükatud mu järgnevas postis "mida sa ei märganud ja ei muuda" midagi.
            Nop. Lükkan sulle igno. peale seda posti. Sa oled mõttetu mängija , kes peale närvitsemise ja pasatootmise muud teha ei oskagi.

            Tegelt sellessuhtes BWG ma olen nõus sinuga, et võtame minu täna. Mul mänguisu enam pole, kuna te olete selle ammu juba ära võtnud.


            VisaHing. Mõttetu mäng ausalt.

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #471
              Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

              That moment you realize that pinky promise is sacred to nobody but you.

              =(

              Comment

              • EmmaWatson
                Jube Noob
                • Oct 2013
                • 136

                #472
                Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                overbet

                Comment

                • overbet
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 1620

                  #473
                  Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Visa, millest see sudden switch, et day 1 tahtsid mind BWG-ga oksa tõmmata ja nüüd arvad, et ma villa ja BWG wolfy?

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #474
                    Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    Nop. Lükkan sulle igno. peale seda posti. Sa oled mõttetu mängija , kes peale närvitsemise ja pasatootmise muud teha ei oskagi.

                    Tegelt sellessuhtes BWG ma olen nõus sinuga, et võtame minu täna. Mul mänguisu enam pole, kuna te olete selle ammu juba ära võtnud.


                    VisaHing. Mõttetu mäng ausalt.
                    wowa solvus ka nii hundina ja kui oled hunt siis solvu.

                    Kui sa oled küla siis too välja kes on su hundid.

                    Praegu sa hääletad mind, ma ei ole hunt.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #475
                      Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas overbet Vaata postitust
                      Visa, millest see sudden switch, et day 1 tahtsid mind BWG-ga oksa tõmmata ja nüüd arvad, et ma villa ja BWG wolfy?
                      Sest day1 on day1 ja day2 on day2. Äkki sellepärast. Kui mul oleks day1 olnud day2 info, siis ma poleks seda teinud.

                      mis kuradi küsimus omg.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #476
                        Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                        wowa solvus ka nii hundina ja kui oled hunt siis solvu.

                        Kui sa oled küla siis too välja kes on su hundid.

                        Praegu sa hääletad mind, ma ei ole hunt.
                        Mu hundid on BWG ja EmmaWatson/yolpa. End of story. Tegin ju suure posti paar lehekülge tagasi. Aa õigus sa tootsid vahepeal 2 lehekülge paska.

                        Comment

                        • EmmaWatson
                          Jube Noob
                          • Oct 2013
                          • 136

                          #477
                          Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                          wowa solvus ka nii hundina ja kui oled hunt siis solvu.

                          Kui sa oled küla siis too välja kes on su hundid.

                          Praegu sa hääletad mind, ma ei ole hunt.
                          ranka ütles mulle 1 kord, et ta joob õlut. Ta oli hunt siis. Praegu joob ta ka õlut. Imo hunt. Emma joob ka praegu õlut, seega most likely rankaga koos

                          Comment

                          • overbet
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 1620

                            #478
                            Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Mu hundid on BWG ja EmmaWatson/yolpa. End of story. Tegin ju suure posti paar lehekülge tagasi. Aa õigus sa tootsid vahepeal 2 lehekülge paska.
                            Aga Laas?

                            Comment

                            • BlackWerewolfGenie
                              Kahtlustatav Pettus(t)es
                              • Sep 2013
                              • 2145

                              #479
                              Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                              ok mida iganes

                              Comment

                              • BlackWerewolfGenie
                                Kahtlustatav Pettus(t)es
                                • Sep 2013
                                • 2145

                                #480
                                Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                                VisaHing üks su huntidest vandus naisenimel ja teine emanimel, et on külad.

                                Comment

                                Working...