Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!
timzi võtsin mina sellepärast, et esimene päev muutis 21:58 ranka peale. samuti neeme seal. ilmselt sellepärast läksid, et vaatasid, et nagunii läheb 1 huntides. ehk, et ennast ära clearida pmst.
ma olen vb liiga bwg mesti hakkanud siin looma, et olen nagu tema välistanud täiesti..hmm...
samas ma olen imo 100% küla ning ainuke, kes mind hundiks paneb koguaeg on bwg...see teeb asja natuke kahtlaseks. et iga päev niimoodi mitu korda muudab hääli, kuigi mu toon on koguaeg küla olnud.
overbet mis sa arvad siis kui timz ei ole? bwg või eye?
Algselt postitas overbet
Vaata postitust
ma olen vb liiga bwg mesti hakkanud siin looma, et olen nagu tema välistanud täiesti..hmm...
samas ma olen imo 100% küla ning ainuke, kes mind hundiks paneb koguaeg on bwg...see teeb asja natuke kahtlaseks. et iga päev niimoodi mitu korda muudab hääli, kuigi mu toon on koguaeg küla olnud.
overbet mis sa arvad siis kui timz ei ole? bwg või eye?
Comment