Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #2251
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    nii nüüd kui eyestabberit pole, mõtleme, mida me reaalselt teeme

    eyestabberi vastu mängib see, et ta mängib liiga leebelt, "et võite mind täna võtta küll..ma küla, aga homme KINDLALT keegi teine."

    külana ma ootaks talt rohkem võitlust, et mitte surra.
    hetkel tundub nagu ta tahaks välja näha täiega nagu küla, et tal on poh kas sureb täna.


    timz mis sa arvad?

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #2252
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Tere,

      Sry kutid!

      Töö juures kolimine ja hullumaja lihstalt, nüüd sain alles interneti tagasi aga tööd metsikult ja ei saagi mingit inputi anda. Oleks aega rohkem siis leiaks kindlasti seoseid miks bwg on hetkel kõige rohkem hunt. Põhi põhjus ongi, et BWG on mänginud külana väga sitasti, aga hundina on ta teinud täpselt oma töö ja küla ei tea endiselt keda puua. Andres söödi ära vähemalt see vähendab kandidaate.

      Keegi võtaks kokku miks eyestabber täna parem lynch kui BWG?

      Nüüd jälle eemal vähemalt 1,5h

      Päeva lõpus olen täna kindlasti kohal.

      bwg

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #2253
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        ************************************************** **

        Käin välja idee lõpetada täna päev kell 20:00 või 21:00, sest täna on reede ja võib-olla mõned kasutajad ei saa olla 22:00-ni lives.
        Aga sellega peaksid olema kõik mängijad nõus. Kui kasvõi 1 mängija 5-est sellega nõus ei ole, lõpeb päev 22:00. Andke teada, kas teemas või PM teel, kuidas sobib Teile.

        ************************************************** **

        Hääled seisuga post 2221 kuni 2252
        Öö saabub 5:58:54 pärast

        ---
        Hääli Lynch Hääletajad
        2 eyestabber Char (6), overbet (6)
        1 BlackWerewolfGenie timz0333 (1)
        1 timz0333 eyestabber (13)
        1 ei ole hääletanud BlackWerewolfGenie (0)

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #2254
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          timz

          Gg game over

          Comment

          • BlackWerewolfGenie
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Sep 2013
            • 2145

            #2255
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            overbet

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #2256
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
              Tere,

              Sry kutid!

              Töö juures kolimine ja hullumaja lihstalt, nüüd sain alles interneti tagasi aga tööd metsikult ja ei saagi mingit inputi anda. Oleks aega rohkem siis leiaks kindlasti seoseid miks bwg on hetkel kõige rohkem hunt. Põhi põhjus ongi, et BWG on mänginud külana väga sitasti, aga hundina on ta teinud täpselt oma töö ja küla ei tea endiselt keda puua. Andres söödi ära vähemalt see vähendab kandidaate.

              Keegi võtaks kokku miks eyestabber täna parem lynch kui BWG?

              Nüüd jälle eemal vähemalt 1,5h

              Päeva lõpus olen täna kindlasti kohal.

              bwg

              sest ma ei ole hunt.

              Kui oled küla hääleta overbet

              Comment

              • BlackWerewolfGenie
                Kahtlustatav Pettus(t)es
                • Sep 2013
                • 2145

                #2257
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas Char Vaata postitust
                minu jaoks on tänase chati järgi eyestabber või timz.


                CHARIZARD


                timz pole too hetk postitanudki.

                Comment

                • Char
                  Pokkerihai
                  • Sep 2009
                  • 1848

                  #2258
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                  sest ma ei ole hunt.

                  Kui oled küla hääleta overbet
                  krt kui timz nii hääletab, siis ma võtaks täna timzi hoopis.

                  timz

                  Comment

                  • Char
                    Pokkerihai
                    • Sep 2009
                    • 1848

                    #2259
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                    CHARIZARD


                    timz pole too hetk postitanudki.
                    bwg jälle sa oma "timmo slipiga"

                    mis vahet on kas ta on postitanud. tänase chati järgi cleariksin ära overbeti ja need 2 jäävadki järgi..

                    nüüd kui timz sind süüditab, siis see ei saa loogiline olla, sest sa oled üsna palju aitanud mängu solvida, et miks ta peaks sind võtma.
                    ilmselt ta vaatas seda, et kui täna eye, siis homme läheb tema, et peab kuskil mujal kaost tootma.

                    Comment

                    • BlackWerewolfGenie
                      Kahtlustatav Pettus(t)es
                      • Sep 2013
                      • 2145

                      #2260
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      timz

                      ok makes sense kui oled hunt well played.

                      Comment

                      • BlackWerewolfGenie
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • Sep 2013
                        • 2145

                        #2261
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        unvote


                        Char mis selle fake claimiga ikkagi oli

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #2262
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          Char

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #2263
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            ************************************************** **

                            Käin välja idee lõpetada täna päev kell 20:00 või 21:00, sest täna on reede ja võib-olla mõned kasutajad ei saa olla 22:00-ni lives.
                            Aga sellega peaksid olema kõik mängijad nõus. Kui kasvõi 1 mängija 5-est sellega nõus ei ole, lõpeb päev 22:00. Andke teada, kas teemas või PM teel, kuidas sobib Teile.

                            ************************************************** **

                            Hääled seisuga post 2221 kuni 2262
                            Öö saabub 5:06:34 pärast

                            ---
                            Hääli Lynch Hääletajad
                            2 timz0333 Char (8), eyestabber (13)
                            1 BlackWerewolfGenie timz0333 (1)
                            1 Char BlackWerewolfGenie (7)
                            1 eyestabber overbet (6)

                            Comment

                            • Char
                              Pokkerihai
                              • Sep 2009
                              • 1848

                              #2264
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                              unvote


                              Char mis selle fake claimiga ikkagi oli
                              nsma lambist, miks mitte, kui hundid mind usuks, siis saan surma öösel ja KT saab ühe peeki juurde. win-win.
                              ega seal mingit suurt tagaplaani polnudki, lihtaslt writesin.

                              ja miks sind panin 1. päev, siis sa tekitasid kahtlust siis.

                              Comment

                              • BlackWerewolfGenie
                                Kahtlustatav Pettus(t)es
                                • Sep 2013
                                • 2145

                                #2265
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas Char Vaata postitust
                                nsma lambist, miks mitte, kui hundid mind usuks, siis saan surma öösel ja KT saab ühe peeki juurde. win-win.
                                ega seal mingit suurt tagaplaani polnudki, lihtaslt writesin.

                                ja miks sind panin 1. päev, siis sa tekitasid kahtlust siis.
                                Hundid ei saa sind KT'ks pidadada kui sa fake rolli maha jätad. :)))))

                                Hääletage char kõik

                                Comment

                                Working...