Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!
nii nüüd kui eyestabberit pole, mõtleme, mida me reaalselt teeme
eyestabberi vastu mängib see, et ta mängib liiga leebelt, "et võite mind täna võtta küll..ma küla, aga homme KINDLALT keegi teine."
külana ma ootaks talt rohkem võitlust, et mitte surra.
hetkel tundub nagu ta tahaks välja näha täiega nagu küla, et tal on poh kas sureb täna.
timz mis sa arvad?
nii nüüd kui eyestabberit pole, mõtleme, mida me reaalselt teeme
eyestabberi vastu mängib see, et ta mängib liiga leebelt, "et võite mind täna võtta küll..ma küla, aga homme KINDLALT keegi teine."
külana ma ootaks talt rohkem võitlust, et mitte surra.
hetkel tundub nagu ta tahaks välja näha täiega nagu küla, et tal on poh kas sureb täna.
timz mis sa arvad?
Comment