Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!
Well played :) Lootsin, et keegi ei märkagi seda. Blet, kui pask hunt ma ikka olen :)
GG. Hästi mängitud.
EDIT: muudan anyway posti, sest seda ei lükka mitte kuidagi enam ümber.
Algselt postitas karupoeg
Vaata postitust
GG. Hästi mängitud.
EDIT: muudan anyway posti, sest seda ei lükka mitte kuidagi enam ümber.
Comment