Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #2296
    Vote Count 2221 to 2295

    Hääled seisuga post 2221 kuni 2295
    Öö saabub 0:08:33 pärast

    ---
    Hääli Lynch Hääletajad
    3 BlackWerewolfGenie Char (18), overbet (10), timz0333 (4)
    1 Char BlackWerewolfGenie (17)
    1 timz0333 eyestabber (13)
    :00 loeb :01 ei loe

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #2297
      Vote Count 2221 to 2296

      Hääled seisuga post 2221 kuni 2296
      Öö saabub 0:05:56 pärast

      ---
      Hääli Lynch Hääletajad
      3 BlackWerewolfGenie Char (18), overbet (10), timz0333 (4)
      1 Char BlackWerewolfGenie (17)
      1 timz0333 eyestabber (13)
      :00 loeb :01 ei loe

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #2298
        Vote Count 2221 to 2297

        Hääled seisuga post 2221 kuni 2297
        Öö saabub 0:02:56 pärast

        ---
        Hääli Lynch Hääletajad
        3 BlackWerewolfGenie Char (18), overbet (10), timz0333 (4)
        1 Char BlackWerewolfGenie (17)
        1 timz0333 eyestabber (13)
        :00 loeb :01 ei loe

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #2299
          EOD Vote Count 2221 to 2298

          Hääled seisuga post 2221 kuni 2298
          On öö

          ---
          Hääli Lynch Hääletajad
          3 BlackWerewolfGenie Char (18), overbet (10), timz0333 (4)
          1 Char BlackWerewolfGenie (17)
          1 timz0333 eyestabber (13)

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #2300
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            ON ÖÖ!

            Küla poos üles kasutaja BlackWerewolfGenie, kelle puhul oli tegemist tavalise külaelanikuga.

            Öökäikude aeg 11:00-ni.

            Edu.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #2301
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Grande Finale

              Hunt tappis öösel mängija Overbet, kes oli tavaline külaelanik. rip

              Allesjäänud mängijad:
              Külasid: 2 Hunte: 1
              Char
              Timz0333
              EyeStabber

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #2302
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                Teen täna jälle ettepaneku lõpetada päev 20:00 või 21:00. Andke teada, kuidas mängijatele sobib. Ja nagu ikka kui kasvõi ühele mängijale see ei sobi, siis lõpeb päev 22:00.

                Hääled seisuga post 2302 kuni 0
                Öö saabub 11:34:40 pärast

                ---
                Hääli Lynch Hääletajad
                3 ei ole hääletanud timz0333 (0), Char (0), eyestabber (0)

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #2303
                  Vote Count 2302 to 2302

                  Hääled seisuga post 2302 kuni 2302
                  Öö saabub 9:41:13 pärast

                  ---
                  Hääli Lynch Hääletajad
                  3 ei ole hääletanud timz0333 (0), eyestabber (0), Char (0)

                  Comment

                  • Char
                    Pokkerihai
                    • Sep 2009
                    • 1848

                    #2304
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    tüha see bwg mind eile niimoodi hääletas, ta oli muidu täiega cleared ja koos lahendasime mängu, aga rikkus ära.

                    dvai timz ja eye, mis arvate?

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #2305
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Mina võtaks viimase päeva kokku oma esimese päeva soulreadidega.

                      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                      lol,
                      nice move! Miks hääletada sest tundub fishine? laasil vist kolmas mäng ja siiani ma ei saa aru mida ta toodab. eelmine mäng oli tal algus hunidne küll. Peaks võrdlema selle mängu algusega.


                      Praegu aga eyestabber Luusis teemas ringi nägi, et noobc chari ja siis pm snap tahtis samamoodi cleari. Weak hunt tundud stabber. Postita veel midagi huvitavat.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #2306
                        Vote Count 2302 to 2305

                        Hääled seisuga post 2302 kuni 2305
                        Öö saabub 8:06:03 pärast

                        ---
                        Hääli Lynch Hääletajad
                        3 ei ole hääletanud timz0333 (1), eyestabber (0), Char (1)

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #2307
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                          17 mängijat ikka päris palju.

                          noobcleariks chari, huntidel pigem nähtamatus peal
                          ja see on level 1 lähenemine!
                          Vastupidi peaks need postid olema nüüd. Kuna char on minu jaoks 100% clear siis peab viimane hunt olema eyestabber keda prolly hundi chati poolt toetatakse.

                          Ma olen 100% nõus, et ma olin vahepeal top 1 kandidaat ja põhjendustega. Nüüd aga eilse päeva põhjal on näha. et need süüdistused on alusetud.

                          Kui eyestabber oleks mind öösel nahka pannud siis täna oleks tal kindel minek täna. Overbeti jaoks olen ma anyways clear ja Char samuti. Siis oleks olnud täna ühepoolne hääletus charil ja overbetil, et eyestabber hunt. Ja gg

                          Nüüd aga sõi overbeti, et veenda siis char veel viimasel päeval minu vastu hääletama.

                          Char aga kahtles meie kahe vahel kumb küla mina või eye. Ja see ongi pm huntide viimane võimalus see mäng küla jaoks nurjata.

                          Kui nüüd kindlasti suudetakse ette sööta 3 päeva vanad postid kus mind tahetakse välja hääletada. Ja miks ma siiani elus?

                          eyestabber Vastan veel küsimsutele aga sisuliselt võib päeva kell 18.00 ka lukku panna mina oma häält muuda.

                          Comment

                          • eyestabber
                            Grinder
                            • Feb 2010
                            • 505

                            #2308
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            okei, lahedad oletete. ma ausalt pole veel peolt koju jõudnud AGA , mida kuradit te korraldasite eile. Jäi jutt et bwg ei võta lol. Aga nice move et overbet ära söödi, minu 2. kahtlusalune. Timz oleks muidugi veel parem olnd aga okei. Nüüd on ausalt hämming, kuna char ei söödud ära. See võib mingi haige level olla, aga minu jaoks on char praegu hunt.

                            Comment

                            • eyestabber
                              Grinder
                              • Feb 2010
                              • 505

                              #2309
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Arvestades ,et ta oli ainuke keda ma clearisin. Samas see tundub nii easy et pigem vb level isegi

                              Comment

                              • eyestabber
                                Grinder
                                • Feb 2010
                                • 505

                                #2310
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                ma ausalt ei teagi , kumba valida. Tundub semi hundine ,aga wp hundid

                                Comment

                                Working...