Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #2281
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Minu jaoks on Char ja timz clear, kui keegi vastupidist ei suuda tõestada. Timzi hääletajad, pange argumente.
    timzi võtsin mina sellepärast, et esimene päev muutis 21:58 ranka peale. samuti neeme seal. ilmselt sellepärast läksid, et vaatasid, et nagunii läheb 1 huntides. ehk, et ennast ära clearida pmst.


    ma olen vb liiga bwg mesti hakkanud siin looma, et olen nagu tema välistanud täiesti..hmm...

    samas ma olen imo 100% küla ning ainuke, kes mind hundiks paneb koguaeg on bwg...see teeb asja natuke kahtlaseks. et iga päev niimoodi mitu korda muudab hääli, kuigi mu toon on koguaeg küla olnud.

    overbet mis sa arvad siis kui timz ei ole? bwg või eye?

    Comment

    • Char
      Pokkerihai
      • Sep 2009
      • 1848

      #2282
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      plus lisaks on see, et bwg süüdistab mind iga natukese aja tagant, ja siis kohe muudab uuesti meelt

      näiteks, et miks ma tegin esimene päev KT claimi, siis annan talle 2 lauselise vastuse ja kutt kohe nõus.
      väga kiirelt teeb meelemuutusi...

      + kui sa ütled, et simmo on tark, siis sellisest lausest hoiab kinni, nagu KT claim, kui ta teab, et see mu 2. mäng ja ma suht lambist mängin.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #2283
        Vote Count 2221 to 2282

        Hääled seisuga post 2221 kuni 2282
        Öö saabub 2:47:32 pärast

        ---
        Hääli Lynch Hääletajad
        3 timz0333 BlackWerewolfGenie (14), Char (15), eyestabber (13)
        1 BlackWerewolfGenie timz0333 (4)
        1 eyestabber overbet (7)

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #2284
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          no lynch

          Comment

          • BlackWerewolfGenie
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Sep 2013
            • 2145

            #2285
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            ma pean ära minema kelle peale lukku panen

            Comment

            • overbet
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 1620

              #2286
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              BWG-st.

              Külal lihtsalt ei ole motivaatorit, et hakata sellist paska ajama, nagu BWG day 1 saati teinud on. Külaelanik otsib rahulikult wolfe, wolf teeb aga kõik selleks, et deceptionit luua. Mõni oma arust amazing wolf hakkab sellist unreal paska tootma mingil neljandal levelil ja lasta küladel mõelda "aga-ta-mängib-hundiselt-seega-see-oleks-liiga-obv-kui-ta-hunt-oleks-seega-ta-küla" stiilis. Bullllllshiiiit imo. Wolves gonna wolf.

              BWG on terve mängu lihtsalt sellist räiget paska tootnud, et karupoeg lasi isegi ennast modkillida selle pärast. Ainus ja ma rõhutan ainus asi, mis BWGd üldse clearib, on see "pinky promise ema nimel isa soovitusel" möla. Kas ta teeks seda hundina? Kurat, ma ei tea. Q_Q arvas, et mitte, ma arvasin, et mitte, aga no kurat. BWG on terve mängu lihtsalt nii meeletult wolfiselt mänginud, et ilma nonde postideta poleks lynchis mitte mingisugust küsimust ka. Aga fuck me, kui ma lasen külana wolfil sellise räige angleshoodi läbi. Kui ta tõesti on küla, siis see mislynch jääks kogu täiega tema hingele mängu täissittumise eest ja ma arvan, et post-game 80%+ nõustuksid minuga.

              Comment

              • BlackWerewolfGenie
                Kahtlustatav Pettus(t)es
                • Sep 2013
                • 2145

                #2287
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas Char Vaata postitust
                timzi võtsin mina sellepärast, et esimene päev muutis 21:58 ranka peale. samuti neeme seal. ilmselt sellepärast läksid, et vaatasid, et nagunii läheb 1 huntides. ehk, et ennast ära clearida pmst.


                ma olen vb liiga bwg mesti hakkanud siin looma, et olen nagu tema välistanud täiesti..hmm...

                samas ma olen imo 100% küla ning ainuke, kes mind hundiks paneb koguaeg on bwg...see teeb asja natuke kahtlaseks. et iga päev niimoodi mitu korda muudab hääli, kuigi mu toon on koguaeg küla olnud.

                overbet mis sa arvad siis kui timz ei ole? bwg või eye?
                Char wtf sa ütled oma ühes postis, et ma lampi süüdistan sind kui sa tegid minu kohta FAKE KT CLAIMI FAKE KÜLA ROLLIGA.

                Järgmises postis ütled, et ma lasen sellest kohe lahti.

                Char

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #2288
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  *******************************************

                  Lahkun kell 20:00 ja pole kindel, kas jõuan 22:00 tagasi. Vb võtan läppari kaasa ja üritan netti saada kuskil just in case kui ei jõua tagasi.

                  Vabandan, et votecounterit ei tule mõnda aega.
                  In case 22:00 pole aktiivne:
                  Ärge peale 22:00 postitage!! Juhul kui hääletate hundi välja ja hunt ise soovib välja öelda, et tema oli hunt, siis laske käia. Aga muidu plz no :P.
                  *******************************************

                  Hääled seisuga post 2221 kuni 2287
                  Öö saabub 2:16:41 pärast

                  ---
                  Hääli Lynch Hääletajad
                  2 timz0333 Char (15), eyestabber (13)
                  1 BlackWerewolfGenie timz0333 (4)
                  1 Char BlackWerewolfGenie (17)
                  1 eyestabber overbet (8)

                  Comment

                  • Char
                    Pokkerihai
                    • Sep 2009
                    • 1848

                    #2289
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    ma ei saa aru, miks bwg mind süüdistab..ma obv küla..mille pärast ta hetkel mind hääletas nüüd?

                    ta loobib nagu vote laiali ja üritab deceptionit luua nagu overbet ütles..

                    Comment

                    • overbet
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 1620

                      #2290
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      BlackWerewolfGenie

                      Comment

                      • Char
                        Pokkerihai
                        • Sep 2009
                        • 1848

                        #2291
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        lisaks on see, et kui karuporg ranka slipi avastas, siis bwg ikka 2 päeva noolis karupoega, et äkki ikka on tema hunt jne.
                        imo karupoeg oli sel hetkel nagu kõige clearim küla, aga bwg ikka koguaeg nillis seal.

                        seal oli nagu vähemalt 3 muud targetit, aga üritas mingit kahtlust sinna tuua või segadusse ajada inimesi.

                        nüüd kui ta surnud, siis võtab mind ette.

                        Comment

                        • overbet
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 1620

                          #2292
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas Char Vaata postitust
                          lisaks on see, et kui karuporg ranka slipi avastas, siis bwg ikka 2 päeva noolis karupoega, et äkki ikka on tema hunt jne.
                          imo karupoeg oli sel hetkel nagu kõige clearim küla, aga bwg ikka koguaeg nillis seal.

                          seal oli nagu vähemalt 3 muud targetit, aga üritas mingit kahtlust sinna tuua või segadusse ajada inimesi.

                          nüüd kui ta surnud, siis võtab mind ette.
                          täpselt.

                          Comment

                          • Char
                            Pokkerihai
                            • Sep 2009
                            • 1848

                            #2293
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            paneb bwg siis

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #2294
                              Vote Count 2221 to 2293

                              Hääled seisuga post 2221 kuni 2293
                              Öö saabub 1:02:41 pärast

                              ---
                              Hääli Lynch Hääletajad
                              3 BlackWerewolfGenie Char (18), overbet (10), timz0333 (4)
                              1 Char BlackWerewolfGenie (17)
                              1 timz0333 eyestabber (13)

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #2295
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                *******************
                                Saan ikka kell 10 olla aktiivne. Laske julgelt
                                *******************

                                Comment

                                Working...