Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • eyestabber
    Grinder
    • Feb 2010
    • 505

    #2311
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    mul mingi haigus panna liiga palju komasid igale poole

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #2312
      Vote Count 2302 to 2311

      Hääled seisuga post 2302 kuni 2311
      Öö saabub 6:59:12 pärast

      ---
      Hääli Lynch Hääletajad
      1 eyestabber timz0333 (2)
      2 ei ole hääletanud eyestabber (4), Char (1)

      Comment

      • eyestabber
        Grinder
        • Feb 2010
        • 505

        #2313
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        okei ma tõesti ei suuda analüüsida jumala purjus, aga coninflipin ilmselt õhtuks kellegi.

        Comment

        • eyestabber
          Grinder
          • Feb 2010
          • 505

          #2314
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          fakk tegelt see timzi viimane post paneb teda hääletama

          eyestabber

          Comment

          • Char
            Pokkerihai
            • Sep 2009
            • 1848

            #2315
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            olen ka nõus 18:00 lõpetama, eye dvai? võidame ära , oled ka nõus?

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #2316
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Kell 18:00 soovite lõpetada, siis andke kõik nõusolek. :)

              Hääled seisuga post 2302 kuni 2315
              Öö saabub 5:35:48 pärast

              ---
              Hääli Lynch Hääletajad
              2 eyestabber eyestabber (6), timz0333 (2)
              1 ei ole hääletanud Char (2)

              Comment

              • Char
                Pokkerihai
                • Sep 2009
                • 1848

                #2317
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                fakk tegelt see timzi viimane post paneb teda hääletama

                eyestabber
                oled nüüd, lõpetame kell 18 ära ja tõmbame timzi lukku

                Comment

                • Char
                  Pokkerihai
                  • Sep 2009
                  • 1848

                  #2318
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  ma pean ära minema enne 6te, dvai eye, ära mune

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #2319
                    Vote Count 2302 to 2318

                    Hääled seisuga post 2302 kuni 2318
                    Öö saabub 5:05:17 pärast

                    ---
                    Hääli Lynch Hääletajad
                    2 eyestabber eyestabber (6), timz0333 (2)
                    1 ei ole hääletanud Char (4)

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #2320
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas Char Vaata postitust
                      olen ka nõus 18:00 lõpetama, eye dvai? võidame ära , oled ka nõus?
                      Norms vend oled char. Ma ei saa aru mille pealt sa nüüd mind lukku paned?

                      Ma peaks ikka päris sitt wolf olema kui sinu sisse jätaks :D

                      Overbet selgelt ütleb, et ma cleared tema jaoks ja siis söön ta ära, et siin teiega leveldama hakata w?

                      Kui ma oleks hunt siis ma oleks võtnud sinu öösel välja ja täna hääletanud rahulikult eyestabberi välja koos ob-ga.

                      Saad ikka aru, et Ob söömine oli huntidel ainus võimalus see mäng veel päästa?

                      Wp team avicii ranka neeme eyestabber. Pm lootusetust seisust tulite välja

                      Comment

                      • Char
                        Pokkerihai
                        • Sep 2009
                        • 1848

                        #2321
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        oota nüüd timz..

                        eye lõpetame 18.00 camoon.

                        Comment

                        • Char
                          Pokkerihai
                          • Sep 2009
                          • 1848

                          #2322
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          ok ma out siis, ei lõpeta siis 18.00.
                          eye kui kunagi tuled . räägi, millal tahad lõpetada

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #2323
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            1 Päev siis kus saan kohal olla ja proovida mängu lahendada.
                            Paraku viimane ja kõige olulisem.



                            Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                            meil 1x võimalik eksida. Kas timz täna ja overbet homme või vastupidi
                            Tundub, et perfect plan oligi valmis mõeldud :)

                            Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                            ja täna ma jälle minekut siit peale kella 5. Kui arvate, et see mingi hundi tell siis andke aga tuld ja hääletage mind välja.
                            Overbet
                            Mina ei saa aru mis rääkis sel hetkel OB kahjuks
                            Küll aga oli BWg vastu parajalt materjali mille ta ise põhjustas!

                            Siis on char cleard küla
                            Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                            Aga lugesin nüüd alguse poste ja Char on küla for sure
                            Ja täna järsku jälle hunt ? jah saana aru, et pohmas aga see ju ka hea excuse.

                            Ja järjekordne üritus

                            Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                            Ühesõnaga siin on easy, kui bwg on hunt siis wp ja midagi pole teha sinna. Minu jaoks jäävad vaid timz ja overbet. Uurin veel vähe vanemaid poste ja vaatan kumb ennem võtta

                            Algselt postitas Char Vaata postitust
                            btw keda timz siis suruma peaks kui eye ja tema tules..kui ta eye suruks, siis oleks ta homme obv järgmine.

                            kui täna bwg või keegi teine, siis saab homme rääkida, et äkki eye või overbet vms.

                            Char soovitan sul üle vaadata miks esimene päev rankale läksin oli selgelt qq jälgedes astumine.

                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            Kui te rankat ei taha siis otsige parem,

                            teil 7 minutit aega. Mina snipin ranka.
                            Panin ranka lukku ja oli vaja lahkuda. neeme tekkis minutid hiljem kui mind polnud koduski enam.

                            Siin saa char tahad coinflippida ma saan aru

                            Algselt postitas Char Vaata postitust
                            minu jaoks on tänase chati järgi eyestabber või timz.
                            Ja see siis ainus post mis minu kahjuks räägib aga standrad eneseohverdus kuna mäng huntidel pekkis ja mingi moodus on vaja veel leida.

                            Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                            Ok võtke mind täna, AGA võtke homme Timz, nõus?

                            Viimane sõna, rohkem pole midagi öelda.

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #2324
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas Char Vaata postitust
                              btw keda timz siis suruma peaks kui eye ja tema tules..kui ta eye suruks, siis oleks ta homme obv järgmine.

                              kui täna bwg või keegi teine, siis saab homme rääkida, et äkki eye või overbet vms.
                              Seems legit teooria aga midagi siin ei klapi

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #2325
                                Vote Count 2302 to 2324

                                Hääled seisuga post 2302 kuni 2324
                                Öö saabub 3:26:22 pärast

                                ---
                                Hääli Lynch Hääletajad
                                2 eyestabber eyestabber (6), timz0333 (5)
                                1 ei ole hääletanud Char (6)

                                Comment

                                Working...