Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!
lol minu arvamus põhines eelmisel mängul, kus küll kaasa ei mänginud aga jälgisin ja lõpus oli umbes samasugune olukord nagu praegu andresega - 0 infot
lol minu arvamus põhines eelmisel mängul, kus küll kaasa ei mänginud aga jälgisin ja lõpus oli umbes samasugune olukord nagu praegu andresega - 0 infot
Comment