Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #1501
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Oh. Kui ma oleks KT olnud, siis ma ei oleks pidanud välja tulema, kui ma viimased 2-3h olen AFK?

    Pigem mõelge selle peale miks Camu pidi tegema fake claimi hundina? Äkki nad lootsidki külatarga kätte saada?
    Imo ei saa külatark nii oma lauset üles ehitada.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1502
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas Char Vaata postitust
      see läheb juba "bwg slip" kategooriasse :D
      Mis see slip on? Seda sõna kuulsin mingi kord ka huntide chatis. Mängus ei ole kordagi näinud.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1503
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
        Imo ei saa külatark nii oma lauset üles ehitada.
        Tegu on umbisikulise oletusega. Kui camu väidab, et ma olen hunt ja kui ma oleks olnud KT, siis kas ma ei oleks tulnud.

        Kuidas sa seda laused siis üles ehitad? Kui ma olen KT, kas ma ei oleks pidanud ? või kuidas?

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #1504
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          makes sense I guess aga tal ei ole kuhugi põgeneda kui Avicii on küla samamoodi nagu sul ei ole kuhugi põgeneda kui avicii on hunt seega tundub win win. Kumbagi ei pea aga lynchima kuna olete "potentsiaalsed" KT'd ja annaks freelynchi külale.

          Arvatavasti ei ole vahet kuna kas KT päeval ja küla öösel või küla päeval ja KT öösel ainuke asi on see, et seda pidi saame me mingit kinnitust teie claimidele.

          Seega mulle tundub Werewulf GTO on siin lynchida Avicii.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #1505
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Lisaks. Kui ma oleks hunt, kas ma oleks ka siis lammas? Jeesas - minu arvates ainus lammas oled sina.
            ROFL. Kui ma oleks hunt, kas ma oleks siis lammas. hahahahahhahahaha. Valus lause.

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #1506
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas overbet Vaata postitust
              ffs, ma lihtsalt ei saa tööpäevadel enne 16.00 arvutisse. Kirjutasin day 1 seda ja enne mängu ka.

              Aga wtf toimub siin? Mitu külatarka meil juba on? Kuus? Ja karupoeg, palun seleta mulle detailselt oma camu vote lahti eile õhtul, see ajas väga tilti mind. Ma üldse ei väida, et wolfy, aga terve päev pole camut üldse arutatud ja siis 5 min enne lõppu paned sa camu peale ja mindfuckid tervet villaget.
              loen järjest seega, ei tea, mis pärast post 1405 on juhtunud.

              Fortune rong ei meeldinud üldse seega pidi vahetama. Kedagi teist ei olnud kiirelt peast võtta. camu on terve mäng tundunud selline pool üleolev oma vastustes. Ei vasta konkreetselt ja ajab pigem häma. Eilne see, kus ma küsisin talt, et kas ta küla ja ta vastas stiilis :"hea küsimus!..........". No ei tundunud külane see. Ja kui ta mind ka veel eile süüdistas, siis tundus kahtlane, miks ta peaks külana mind süüdistama kui ma almost cleared after day 1. ta vastas, et "kust otsast sa cleared" vms.

              aga ma ei ütle, et camu rong olnuks parim, kuid fortune oma ei olnud hea. Ta ei oleks hundina teinud nii, et ütleb, et "karupojal on minu hääl ka" ja basically alla andnud. See pigem külane tolles olukorras

              Comment

              • BlackWerewolfGenie
                Kahtlustatav Pettus(t)es
                • Sep 2013
                • 2145

                #1507
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                huntidele free lynch :(

                kõik on nagu pudru ja kapsad aga teistmoodi ei taha hääletada.

                Comment

                • Char
                  Pokkerihai
                  • Sep 2009
                  • 1848

                  #1508
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                  makes sense I guess aga tal ei ole kuhugi põgeneda kui Avicii on küla samamoodi nagu sul ei ole kuhugi põgeneda kui avicii on hunt seega tundub win win. Kumbagi ei pea aga lynchima kuna olete "potentsiaalsed" KT'd ja annaks freelynchi külale.

                  Arvatavasti ei ole vahet kuna kas KT päeval ja küla öösel või küla päeval ja KT öösel ainuke asi on see, et seda pidi saame me mingit kinnitust teie claimidele.

                  Seega mulle tundub Werewulf GTO on siin lynchida Avicii.
                  luv dat post

                  imo esimest korda räägid normaalset juttu siin threadis ja normaalsed argumendid.

                  no offence :D

                  a vb lihtsalt sellepärast, et klapib täpselt minu arvamusega

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #1509
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                    huntidele free lynch :(

                    kõik on nagu pudru ja kapsad aga teistmoodi ei taha hääletada.
                    ???

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #1510
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Mis on chance, et camu teeb seda siin külaelanikuna?

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #1511
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Ajeh, ma pole kuhugi kadunud. See mäng ajab mu hauda anyway.

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #1512
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Kuna ma pean minema varsti ja ei saa rohkem postitada ning ei saa lubada külale seda, et mind välja hääletatakse. Mina olen KT.

                          Kuna Camuga on meil eelnevalt kanu kitkuda + tekkinud meta, siis peekisin teda esimesel päeval. Sest siis kui ta on hunt, saan koheselt jätta clear vihje (juhul, kui randomilt süüakse), aga hundid ei hammusta läbi. Seepärast ka eile surusin teda.

                          Teisel päeval oleksin peekinud q_q, kuna ta liiga osav. Aga kahjuks ta suri ning võtsin Fortune, sest ta on väga tark mängija.

                          Täna öösel peekisin karupoega ja tema on küla.

                          Kõik see kometjant, et ma afk jne. oli bshit. Kogu aeg jälgisin mängu pokkeri kõrvale ja viskasin random poste siia ning sinna, et jätta maha vihjeid.
                          TÄHELEPANU!

                          Ranka ajab sitta.

                          ütleb, et "teisel päeval oleksin peekinud q_q, aga q-q sai surma. q_q sai surma öösel ja ranka ei saanud KT-na teada, et q_q surma saab!

                          1st peek on pregame peek, ranka ütleb, et see oli camu
                          2 peek on day 1 peek, kus ta ütleb, et oleks day 2 peekinud q_q. see ei ole loogiline. ta saab siin ainult möelda seda, et pärast day 1 oleks ta peekinud q_q, aga kuna q_q sai surma, siis fortune. q_q tapeti huntide poolt, seega kui ranka ütles, et ta peegiks teise peegina q_q, siis ta ei saanud teada, et q_q surnud!

                          Comment

                          • Char
                            Pokkerihai
                            • Sep 2009
                            • 1848

                            #1513
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                            Mis on chance, et camu teeb seda siin külaelanikuna?
                            a miks mitte? vaatasid bwg ja minu loogika läbi? kõige rohkem +EV täna, tule avicii peale.

                            Comment

                            • Char
                              Pokkerihai
                              • Sep 2009
                              • 1848

                              #1514
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                              TÄHELEPANU!

                              Ranka ajab sitta.

                              ütleb, et "teisel päeval oleksin peekinud q_q, aga q-q sai surma. q_q sai surma öösel ja ranka ei saanud KT-na teada, et q_q surma saab!

                              1st peek on pregame peek, ranka ütleb, et see oli camu
                              2 peek on day 1 peek, kus ta ütleb, et oleks day 2 peekinud q_q. see ei ole loogiline. ta saab siin ainult möelda seda, et pärast day 1 oleks ta peekinud q_q, aga kuna q_q sai surma, siis fortune. q_q tapeti huntide poolt, seega kui ranka ütles, et ta peegiks teise peegina q_q, siis ta ei saanud teada, et q_q surnud!
                              well done karu.

                              ranka ja avicii..kindluse mõttes lähme avicii peale täna.

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #1515
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                ahahha, vot see on slip

                                Comment

                                Working...